Sidkarta över Nöjestorget.

White Limo
Perfektina
Millers Music
Diamonds & Pearls
Putte & Höket
Overconfident
Take Five Band
Swing Magnifique
Superposer Wannabe
Putte
Martin Ekman
Jomapo
Monsterhead
Mikael Ramels Band Till Dej
PartyCovers
Fatboy
Fred Albin
Manne Skafvenstedt
Groovemachine feat. Perry Stenbäck
Soulparty med TCB
Ekdals Big Red Band
Andreas Sandlund
Hårdrocksbandet
Christer Halvarsson Band
Happy Souls Band
Ivan & Alvaret
Adam Lut-trubaduren
Ashes
Trackbite
Roffe Wikström
Lars Demian
Ulf Dageby
Cubrasil
JAM JAM
Band of Jade
Jäger
Hot Pretzels
Monsun
Duo Kim & Louise
Magnus Karlberg
Paul & Marie Rein
Monotouch
Rock´n´Joy
Freeport Soul Collective
Adam Skinner Pianoman
Spencer Strandh
Hold Tight
Torun Ansiktsmålning
Rogge Roll duo
Alex Flow
Stockholm Singers
Stefan Berghall
DJ Ghazton
Trio 40 Love, Duo 40 Love
Anders Stävarby
Burning Burritos
GOA
Samuel Gajicki
Micmania
Carefree Big Band
Ida Lindgren
Leif "Budda" Baltazars
The Unkool Hillbillies
Lili o Susie
Bogart Steals
Dankos Swinging Pack
Moonland
Lennart Ekdal
Roger Genders
Xpectacular
Magaza
Royal Geezer
Andreas Magnusson
Die Kleinen Tyroler
Caroline Williams Blues & Soulfriends
Booze Brothers
Dj Jens
Tenplayt
Martin Piano
Westfield
AS/DC - The Tribute to AC/DC
Göran Kunstbergs
Preachin' Lips
Urban Nilsson
Aya Baya Band
Amun-Re
StageForYou
Aveon
Ápagaget (Irländsk Musik med Dans)
Overjoyed
Jim Jidhed Constellation
Grave Robbert
Svahnmärkt
Svart Adam Solander
Mikael Edfelt med band
Remington Steele Band
Doctor Deo & his Soullotions
Mr Serge One Man Band
Anna Nygren
Magic II
Peppe Ekberg
Mattias Melo
Miss Moneypenny Band
WoodHowlers
Trollkarlen Gabriel
Gallo Negro Music
Ulf Enhörning ibland med Adam Tael
Oriental Blues Band
Hello Jack
Dj Josephine
Stealin' Candy
Jerry Stensen
Onemancoverband1
Rory And Gang
Göran ”Gabbe” Gabrielsson
Replica
Malena Ernman
Trubadur Micke Danielsson
Uno Svenningsson
DJ Shake
Bill Öhrström & Top Dogs
Deise Andrade / Brasiliansk musik
Sunset Movement
Los Mariachis
One Hell of a Band
Dogge Doggelito
Alpen Kapelle
Sir Reg
Spicy Advice Ragtime Band
Top Dogs
Oscar Ögren
Dj Peppa
Anna and the Cat Combo
Fanny Pålsson
Funkboard
Friktion
Leva
Karamella
The Crew
Rocking around Christmas tree
Molnen Lättar
Bergwall
Jonas Södergren
Jonathan Alfredsson
Jonathan Fröberg
Kentanz Dansband
Musikquiz
Paula Noel
Yellowmike
FACE51
Krantz & Krantz
Ravendal
Chris and the Cobras
Les Gordons
Jasmine Kara
Wonderland
André Lindmo
Lindmo & Heed - Acoustic blues'n soul session
Bb Project
Mojo Moon
Jalypzzo
Dj Brooken
Black Ingvars
John Martin Magic Show
Ubbe Holm
Joel Nunez
Bitter Blue
Slowman
Red West & Hot Rhythm
Rosie Björkman
Big Papa's Jazzmen
Psychotic Youth
Peter Åkerström
Beige
Frank Martini
Ell & Hart
Sivars Cover One Man Band
Dr Kosmos
Trubadur Duo Arild & Oddmund
The Bluerocks
Duon Cosmetisk Heesvijk
Ulf Bejerstrand
Bejerstrand Band
Midnight Express
Gigi Hamilton
Spiken Collective
Esse Quam Videri
Pekkanini & The Thereminland Band
Björn Tengman
Istria & Emil
Stockholm Rythm'n Brass
Topplock
Hemkört
Magic Ramondo
Joe Fiddle
Sonja Skibdahl
Mr Jody
Uffe Söderberg
Gigo
Staffan Hellstrand
The Matchmen
The Derek Conyer R & B Ensemble
Karlsson Jazz
MKP Trio
The Striders
Anna Nordqvist
Cubanía
Clara and The Backbone
Hometown Marie
New Breed
Patrik Forslund
Hilda Heller
Totalt Frispel
Dj EsQuille
Tomas Castro
Ted Bjurwill
Rondellhundarna
Jack von Five
Ted Bjurwill Stellan Ljung-duo
Adam & Erik
Erik Winqvist personliga tolkningar av låtar från nu till då
250 KG KÄRLEK
Doktor Krall
Maggan Hammar
Blue Harlows
För Kärlekens skull
Istria Undercover
Stefan Nordlander
Lisa Lystam family band
Per Holknekt
Wild Night Orchestra
World Wide Willy
JustD
Roger Pontare
BeHå-Bandet
Eddie Meduza Lever (The Roarin Cadillacs)
Velvet
D.O.M.
The Red Fuze
Dave Stewart
Oktobergänget
Dj Henky
Catharina Lindahl
Fritz Swing Club
Tuomo J Autio
Rickard Malmsten Vocal Project
Karin Risberg
Bad Influence
No Hablas
Pink Hink
Patrik Isaksson
Jamie Meyer
Double Inn
Dj Abbylito
Marlene Oak Trio
Morten Tinholt
Jimmy Strongbourne
Stickshift Henry
Orphee Noah
Syd & Ekman
Ronnie Åström Trio
Strange Crew
Tomas Janzon Trio
Mugshot
The Batmobile, Batman & Leif Alderskanz
Jack McGuinnes & The Hot Bullets
Py Bäckman
Noas Ark
Suzzie Tapper
Jimmy Uller Rockbluesband med Lennart Ekdahl
Björn Brzokoupil
Hawaii Toy Boys
Los Wrangos
The Sofos
The Seventh Day
Mathias "Molle" Engström
Foghorn Lonesome
Lindboms Akterdäck
Anders Borgius
Joel Kullberg
The Genius Buddha Band
El Dueblo
Som’thin’
Rock´n Roll Show-73 & Rockprinsen
Nada Duo
Andy Keetla
Luftgitarr-SM 2017
Robin & Ekan
Yero Dahl-Aw
Keep It Up
Nanne Grönvall
Åfysatan
Active
Dj Ludde
Spåkvinnan Morgana
Lana & The Papas
Tomas Henriksson
Say What
Leo Beck
Denise Lopez
Irina Ostonen
The Rockaways
Aurelia Dey
Micke & Linnéa
Julma
Albin & The Honky Tonk Express
Kings
Elvisp (Elvis)
Dj Tommy Ledberg
Phil Carr
Anders Johansson
Rock Circus
Rosita
Mattias Lennestig
Soulministeriet
Haksten - Morroni Duo
Rövarbandet
Retrospect
Knock Out Greg
Janne Y Retrospect
Rune Sundby
Pia Alsin Harpa Solo
Sture Zetterberg Trio
Coverland Orchestra
Peter Eriksson
Coste Apetrea
Jojje Wadenius
Motvind
Christian Bengtsson & Packet
Deborah Henriksson
Rock and Roll Doctors
Sabina Chantouria
Callivion
Peter Auki
Danny & The Cappers
Big Band Splash
Jakob Ljungkvist
Benny Guran
Jakob Ståhle
Jakob Ståhle
Lila
Wenger & Leion
Stockholm Steelband
CirkusFolks med Jecko och Jessie
KUTYM
Calypso Coctail
Rebel Mistress
Erik Häusler
DJ C-Driver - en av Sveriges mest erfarna DJ:s.
Bengtsson & Borg
Günther
Mats Strandberg
Daniel Norgren
Duon - en duo att lita på!
Maskinisten
MYT Entertainment
2 Damn Right
Dun Aengus
Monny & The Bankers
Klaus Lindqvist
Rock The Sexy
Den Blyge Clownen
Tommy Hammarsten
Trolleritoner med Joxelina
Rozita Auer band med Jan Allan
The Owners
Östberg & Östberg
The Psy Fairies
Tideline
The Wiklunds
Cover 4U
PoPHour
Özz Nujen
Axel Ludvig
KUNG TUNG
Anders Lago
Norstedtz
Lena Maria Klingwall
Boots On
Bohus Tyrolerkapell
Swinging Bavaria Tyrolerband aus Alingsås
Jan Johansen
Carl-Martin Ljungströmer
Timoteij
Erik Linder
Sam Younis
Back Beat Sweden
Åsa Medin
Asteroid
Music Men
Fåfängan
Piece Of Cake
Jörgen Weiborg
No Limits
Staffan Percy
Simon Stålspets
Some Kind of Band
Jordskred
Sol, Vind & Vatten
Jam Station
Svenska Rockmaffian
Patriks Combo
Mississippi Seven
El Salama
Mathias Holmgren
Jonathan Ahlström
Mainland Jazz Collective
Walking Birds
The Bulldozers
Soul Pack
Chris Duraffourd
Blues Connection
Magnus Lindblom Trubadur
Shoutin' Red
Rocks Off (Rolling Stones)
Marcus Rubin
Andrew Boyle
Patrik the Party Entertainer
Ted Swings
Peter Wahlbeck
Oscar Zia
J.R.
Foxie
Rockstars
The Band
Ulf Sandström
Kings of Boogie
Ulf Sandström föreläsare
Jump4joy
Svea
Vinylbandet
Maryanne Magdalen
Fotbollsbandet
Göran Enegård
Fläsket Brinner
Roof Down
Minidisk
Gussy Löwenhielm
Sthlm Pocket Big Band
People Swing Orchestra
Almighty Blues Band
Jenny Almsenius
Plain Vanilla
Oskar Askevik
Arne Sandström
Simon Weidersjö
Erika Baier and The Business
Ingrid Savbrant Band
Strövtåg i Folkton
Country Pie
Ran Clewen Band
Åberg Kvartett
The Bureaucrats
Party Unit
Neon Heart
J.P. George & The Scary Space Cadets
Astronaut Studio
Kvartiåtta Coverband
Curtain Call
Hitmakers
Mr Goran
Caya
2 Blyga Läppar
Trubadur Moa
Josef Nordin
Covers.99
Anders Norman Band
Anders Norman
About Time - långt ifrån ett vanligt coverband
Emanuel Almroth
Thåström
Tobias Chilli
MA Numminen & Pedro
BOSE 24/7 Jour
Kenneth Chrimson
Magnus Bergman & Saga Björling
Strays at Home
Mr Pepe
Mr. Soul and His Marshmallows
Fredrik Dolk
The Döörs
Hon & Jag
Thomas Cervin
Benzin
Thomas Andersson
Sten Sax Påse
Hwanni
The Viperz Orchestra
blueSPLOSion
YaYa Men
Chapelle
StorSchlaget
Tomas Bonderud
Britt-Marie från Grums
Tri Hard
Blåsette Big Band
Eric Löwenthal
Ricardo
Emmy Lou and the Rhythm Boys
Peter Siepen
Recover
Mikael Vilkas
Trepack
Sandman Sisters
Cassius Clay
Darren Cash
Deadrivers
Stirling Sjöö
Helax
Tectyl
Niklas Lehammer
Queen of the Night
Ulla Skoog
Limited Edition
Black River Delta
Leif Sundin & Gustav Karlström Duo
Amira Hentati
Therese Neaime
Six String Yada
Owe Thörnqvist
Christer Sjögren
Fenix
Claes Månsson
David Carbe
Micke & Istria
Led Boots
ZZ Top Tribute (ZZ Top)
Stöldgods
Patric Li
Grandbrother & Co.
Materialförvaltningen
Copy Catz
Dj Tim Henri
Chugger
The Fredagsmys
GAS
The Peace & Love Orchestra
Pelle Berglund
Punch
The Lucky Losers
Dj Daniel Ekblom
Lena Dur Högnelid ”Operahits to the Fredagsfika”
Fadde Darwich
Blå Skåpet
Gunvor Pontén
Blue Tattoo
Off The Record
Dj Monica
The Husbands
Hundra Procent
Skä du å
Ramsells
Jay River
Dedication - A tribute to Thin Lizzy
Backslide
Farbror Fläsk
Scoop
Jenni Baciao
Tribute to Bruce Springsteen
Hannes Junestav Quartet
Dj Calle Dernulf
OCB – The Original Cover Band
The Billboards
Roger Karlsson
Golden Shits - A tribute to the 80´s
Ola Aurell
Björn Lycklig
Calles Kompband
Spöket i Köket
Magnus Lindberg
Hej Amigo! Marco Rios & Natalie Beabella
Heri Eysturlíð
Calle Nilsson
Alexander Vasiliou
Sambalelê Marco Rios & Ruth Safira
Cheers
LATINameriSVENSKT 100%” Marco Rios & Natalie Beabella
DiscoDivorna
Dj Emma
Phasio
Thandiwe
Rickard Malmsten
Trettioåriga Kriget
Marco Rios & Susanne Lind
Merit Hemmingsson
Marco Rios - Värmlatino
Tittut Amigo! Marco Rios & Kerstin Wikström
Cats & Dinosaurs
De Sotos
Marcus Palm
Bracelet (fd Little New Things)
Lovisa Linde
Vocalettes
Leja
Dale Watts
Kjelle Vallén
Jim Vegas
Sebastian Mantel
Band of Five
Bondrive
Kenth Skafvenstedt
Gert Fylking
Johnny Sundin
Juni
Buffalo Dawn
Live Night
Lobster - 100% Rock
Nicklas Dyrwoold
Nurse Diesel Rock Circus
Kowalski & Kvintetten
Mood Selectors Rhythm & Blues band
Uffe Balla Balla
Tony Krantz Band
Blakk Petter & Rob Inc.
Riedenlow Saxophone
Jonas Astinder
Circus Dieck
Kvartiåtta
The Michael Jackson Show
ACE ONE MAN COVER - Anders Cederqvist
Mårten Sahlin
Hasse Berglund
Magnus & Cary
Lime
Full Koll
FullTös
Emelie Ölander
The Manics
Safeman Band
Heavy Tiger
Isabella Lundgren
Cornelia
Claes Janson
Ågrenz
Sissela Benn
Vinterrock
Anita Strandell
Anne-Lie Rydé
After Beach
Stockholms Allmänna Sångförening
Stockholmskretsen
VirVar
Carl Deman
Sebastian Persson
Björn & Benny
Suburbans
Vinylkompaniet
Bill & Bull blues & boogieband
Jonas Pietikäinen
Hitmen Beatlemania
Dra en Banjo
Jonny Lindé
Höstorkestern
Cirkus Prütz
Sthlm Cowboys
Wales Band
Carrie Hall Countryband
Trubadur Heddan
Två Musketörer
Stig Jäderberg
Raceway
Max & Monick
DaddyLoveBone
Aida Jabbari
Darkest White Soul
Lisa Ajax
Carcamo
Rip Off
Subztain
Van Allan
Mollie Lindén
Staffan Klingspor
Lasse Lindberg
Rickard Vågerud
Mikaela Finne
Anders Flood
Lady Perfect
Linnea Krepper
Daniel Andersson
Annica Sillars Band
Dj Hellkrull
Coverfabriken
Kittes Drömband
Kitte och Erika
Jenny Holmgren
Nathalie Nedeljkovic
Michael Brandt
Planefield
Social Animal
Astrakhan
Anders Beckius and the Beckups
Combo Granberg
Candide Baby
The Delta Brothers
Sabrina Mitra
Third Time's the Charm
Project Elephant
Dj Linnea Vibes
Kung Ester
Trio Anda
Elin Wiigh
Lars Vegas Trio
Håkan Gleissman
Amelie Chronéer Helsing
Stockholm Groove Collective
Beyond No Limits
Vi heter JA!
Under Construction
Scumtomtarna
Läckerbitarna
Mike Torin
Magnificent
Platina
Monica Zetterlund - tribute
Dj Elle Rüx
MoJump
Vandringsmän
Gunnar Ekman
Skåpmat
Broberg Band
Tuesday Quiz med Lelle Printer
Fagersta Ukulele* Klubb
Alex Rosta
Double Trouble
Legitimerade Legender
Snakebite
Sky High
Erik Ström
Navelin
Dj Fredd Lake
Bigtime Pop
Loveboat
The Original Hair of Europe
Kristian von Svensson
Josefin Danielsson med band tolkar Tom Waits
Stefan Jernståhl
Björn Bertilsson
Jonas Gardell
Matteus Blad
Olle Eilestam
Philomania (Thin Lizzy)
Balkan Show Band
Stockholm Strings
BluesSelection
Dreadnoughts
Shock The Monkey
Dan Hylander
Nattugglorna (Magnus Uggla)
Man vill bli älskad
Marie Lalá
Fet
Courtesy Of
Showgruppen Janssons Frestelser
Johan Randéns Blues Extravaganza
Three D With Six Piece Band
CaraMia
Status Quiz (Status Quo)
Peter Carlsson & Blå grodorna
Walkman
Fredahlz
Meja
Trubadur Jonas Amcoff
Micke Syd
Bernt Törnblom (Bellman)
Noztalgica
Electric Boys
Elin Örebrand
Full Tank
Linus Svenning
Blackbird Peregrine
Bro's Irish Music
LiveStråket
Henke Ekberg
Stoneage Elegance
Gone District
Big Mike (Elvis)
Bröderna Handsome
Trollkarlen Ebi
Näshulta manskör
Skriet från Vildmarken
Johan Taube
Crawfish Cook
Love Melander
Conny Bloom
Louice Ottosson
Four man band
Håkan Alfredsson
Jonas Strandgård
The Fastback
Haywireband
Mikael Gottberg
Fler Än En
Rytterne Röj
Tortilla Flats
Povels Naturbarn
Mikael Ramel Miniband
Cristina Taube med Pelle Olssons orkester
Oldrich Gonzalez
Thorsten Flinck
Smalare än Thord
Saturday Knights
Simon Fagerstedt Band
Svea Livgardes Musketerarkår
Magnus Bergman Band
Dj Liminka
Comedy Of Youth
Mia Skäringer
Ludmillaz
Los Desperados
Gunnar GURAN Sundberg
Dj Martin Aldero
Rolf Carlsson
Folktåget
Duo Jag&Du
Helena Alin
Campari Camping
Ninnas Orkester
VIPerson
Nöjesmaskinen
Dj Inez
Torsten Flinck
Gott Mos
Principal's Blues
Puls Sthlm
Tord Jansson (Elvis)
Cilla Hector
Jazztrion InFocus
Stewart & Chris
Dj Tobias Högberg
Willys Washroom
The Furillos
Over & Out
Riveram
VJ Micke Lindfors
D´LISCH
Huset Fullt
BA-BAND
Patrik Stenberg Band (Sinatra)
Clontarf Banshees
MnM
Ira Mogilevsky
Anni Kannika
Axel Wikner
Kilimanjaro
Duo Flowerbabes
Catfight
Berras Bluesorkester
Uncle Jam
Pandora
Ankie Bagger
Lina Perned
The Basements
Chim & Mag
Suss von Ahn & MusikerPoolen
Jens Sporron
Beyond Visions
Club Soul
Avicii
Low Budget Blues Band
Orchestra Six
Per Cussion All Stars
Luis Haraldsson
Pretty Solitude
Christer Bergman
B4 Band
Dijay Mustang
Miss Li
Lets Play Live
Rozita Auer
Gycklargruppen TRiX
Trio Mex
Teaterbolaget AB
Ansiktsmålning
Markus Rosén
Pre College Jazzensemble
ME5
Jam Machine
Matilda Mattsvåg
Self Deception
Sköna Bönor
Mick Strandvik
Matilda Ugand
Tribute to Tony Joe White
Some are lonely
MAI
Dirty House Guys
Alexander Music AB
Beatboomband
Blue Line
Accidentals
Siw Malmqvist
Orthae
So Nikki
Banka Bäver
Cinemantrix kurs i filmskådespeleri
Happy Tunes
Sara Ekholm
Jonas Jansson
Alla har glömt...
Hemlin & Brink
Sebastian
Touch of Blues
Stommen
Claes Brodda Vin & Musik
Lazze X
Noice Forever
The Story of Two
Äventyret
Gabby Wilson & Friends
Wildflower
Johansen & Machmar
Nöjesbolaget i Värmland
Skyscraper no1
Zamân
Mammas Pojkar
Jerry Danes
Jukebox
Maskineriet
Medina
Bulls Eye
Anna Christoffersson
Freelevel
Anna Christoffersson & Steve Dobrogosz
Werner Theunissen Dj
Magda Andersson
KAWE
De Utbytbara
Clas Yngström & Malin Foxdal
Sisters of Soul
Andreas Wistrand
Too Much Monkey Business
Eira Järild
Neon Rose
Södertörns Energimassörer
Eric Saade
Sean Banan
Kim
Skenet
Event För Alla
Theodor Ingvoldstad
AC/DC tribute
The Band tribute
Henrik Schyffert
The Playboys
Van Grogg
Janne Martins
Odditorium
Step into my Elevator
Peter & Anders
Lago/Siegel - It Takes Two
RicoSuave
Joakim Ekstam
Souled Out
Rövballebandet
The Benny Nelson Quintett
Kung Bore & The Royalties
Dj Per Anders PA Lundin
X-tension
Holidaymorgan
Benny Astor
Stenhårt
Patric Norberg
2nJoy
Los Perros
Uggly Strix
Mats Westling
JTJÄV
Svenska Stjärnor
Johan Flodqvist
Joy the Coverband
Tompa Trubadur
Havre
Ellee
Scandinavian Hunks
Martina
Erik Borelius
Erik Borelius & House of Sound
Uffe Flink & Vladimir Shafranov Trio
Andrew Jazz
DNA and the Cellarboys
Made in Thailand
Luciano Mosetti & Anders Färdal med vänner
Uffe Flinks Trio Bag
Ann Kristin Hedmark & Jazzland Trio
Doktor Åkes Pop O Twist
4½ män ”The Swedish Party Mafia”
Franz Obst Bierkapelle
Kent Forsberg
Kvinnaböske Band
Magnus Uggla
Richardo Balansartist
Moderna Tider (Gyllene Tider)
Anna & Långa Farbrorn
Route78
Per i Vråa
Molly Sandén
Molly Pettersson Hammar
Annika Herlitz
Dj Daillou
Laserdome
Martin Axelsson
Ensamble Flautando
Peacerich
Värsta Grymma Bandet
Petter Söderberg & Löningen
Death by Toaster
Magisk Jazz med Caroline Mayer
Maria Seger
Cecilia
Janne Westerlund
Andreas Ohlsson
Eventour Sweden
Mill Street Jazz Orchestra
Bananas Sambashow ”BIG”
Anders Widmark
Peter Rosendahl Unicycle Show
Två nostalgiska gitarrister
Nordisk Afro i Juletid
Free Connection
Rock The Clashbah
Jari Ruotsalainen
Peter Bryngelsson
Fernando
Buckel
Ragnarök
Hot Covers Entertainment
Bordura
Banzai VI
The Why (The Who)
Rickard Sigvardsson
Rednex
Brända Barn
Stockholm Coverband
Hicks
Fredrik Lundman
Cornelis och damerna
Leif Sundin
Swedish All Star Swing
Groznyj
Ludvig Hartler
Snoppen & Snippan
Jörgen F. Lundell
Oktetten LARS 8
Philip Daveby duo/trio/kvartett
Saxofon + DJ
Twentynine Souls
Artsy Ideas Kalas & Event
Karin Adelsköld
Angelic Ox
The Trio
Erik Winqvist
Apopocalyps
Soca Bros.
Adept
Funky Town
Mushroom Pickers
Solarwizard
ComboNation
Maria Oriental
Tim and Joanné
Erik Winqvist med Drömorkestern
TT Grace - Rockabillyband
Ludvig Turner
The Beauty & Beast
Bubb
Lumi
Falu Koppar Groova
Kongo Allstars
Black Rose
Hoffman Circus
The Fantastic Four
Rabalder
ThrowMeSomeBowie
Creedence Clearwater Revival Tribute
Oh Dear Club
Doojiman & The Exploders
Johanna och Mette
Sjöström & Gullö
Ava
Barock
Hawkins Hawaii Trio
Juha Mulari
Voyage
Rifforama
Lureena
The Conceptions
Riot Child
Max & Kasper Agnas
Malin Jansson
Cattis Orkester
Farozon
John Wildcat
Doc Tomas
Dr. Rulles Jazzklinik
Garvin
Jessica Falk
Jan Gerfast Blues Band
Skintrade
Cesar Heinebäck
Dr. Robert
Gravity of Love
ReWind Rock
Yohio
Freda
Pink Pistols
VHS
Robbin & JP
Mikael Wiehe
Kingen
Studio 3
Hillstream United
Christopher Linnell
Glenn Patrik
Lennart Wärmell
Dj David Günther
Therese Helgesson
David Björk
Mannerz dansband
Mannerz partyband
Ralf "Raffe" Blade
Discoinferno Quizshow
Sven-Franz von Bülow
Nationen
Vision
Snowy Shaw
Kalmans Little Big Band
The Shavers
Andreas Björkman
Susanne Bergman Band
Pampas
Reverend Bob & Just In Time
McDanish Showcase
Peter Rylander
David Bradish
Janine
Christer & Anders
Stockholm Stråkkvartett
Goetzinger och Sven Åberg
Kalasfabriken
Stråkkapellet
Gina Dirawi
The High Pass Band
The Hoax
Lalles Bodega
Lazy Dazy
Unitwins Enhjulingsshow
The Domestic Bumblebees
Elisabeth Kontomanou
Ol’ Elmer All Stars
Nilla Nielsen
Putte Nelsson
Anders "Ankan" Johansson
Hitsville
Midway
Lets have a Party
The Dolls
Mikael Wernström
Kontraster
The Refreshments
Mitt liv som Glader av & me Håkan Sterner
The Comrades (The Beatles)
Martin Wirén Kvartett
Rock 'n' Roll Circus
The Dudes
Cosmos Factory (Creedence)
Soundflower
Englamark All Star Band
Siena Root
Flat Foot
​Jo-Man
Ya-Ya´s
The Mike One Man Band
Mike Divine Band
Ronnie Åström
Ballbreaker Band (AC/DC)
Linnea Olsson
Marina Johansson
Annika Jankell
Retro Kings
Vin & Spritprovning med Christer Hedwall
Sven Granholm Jazz Quartet
DizCover Band
Max Schultz
Bernte
Sandra Wigren
Barbro Svensson (Lill-Babs)
Mad Artwork
Carita Boronska
Peter Elmberg
Swinging with Django
Seven Days
Back in Business
Razamanaz (History of Rock)
Haaks
The Teachers
Malin Kojola & Johan Emet
Star 100
White Toast
Quite Frankly
Pop Tease
Destination 80's
Ehsan Dadiar (Zlatan)
Kvick the Dj
Petra Mede
Saga
Marcus Wallberg
Femtio Procent
Ulf Westman
G-Stones Revival
Per-Ola Gadd & Anna Louise Andersson Trio
Spinning Jennies
Lana Shams
Xponenterna
Maxillon
Tomten Inge
Robot-Tomten
Carl-Eiwar Sect
Jultomten
Ballongclownen Sir Windy
Stillsjö
Magnificent
Högis
The Soul Band
Mr Spruce
Nina Söderquist
Elite
Åsa Nordqvist
Olof Röhlander
Cecilia Hed Malmström
Morgan Alling
Bjurman Band
One Two Three Four
Ring Hals 2
Laserdome Mobile
Fullhouse
Sthlm Social Club
Jimi M Anderson
Piff & Puff
SOS Big Band
Zack Segelström
The Jukebox
Vapenbröder
LASSE BERGHAGEN BAND
Marmeladorkestern
Seth Engström
Samuel Ljungblad
Cecilia Forss
The Playtones
Robotman
Bear Of Moon
Salkini
Moa Rönnåsen och Bandet
Moris
Gunhild Carling Big Band
Larz Kristerz
Ola Pettersson
The Ballroom Band
Magnus Rosén
Blonde Plutoz
Ellinor Asp & Leif Sundin
KiDOBy
Terry O´Connel & His Pilots
Atterby
Beside the Bridge
Nöjesproducenterna
Andreas Hedfors
Three D
Swagger
MBB - Mönsterås Bluesband
Anna Brygård - Music Quiz
din Trubadur
Ligan (fd Mörbyligan)
Almita Music Group
Jonathan Krite
Black Velvet Band
Poplabbet
Fatal Casualties
ViVi & Mental Monky Ballet
Flash Orkester
EpicCover
Chris Bichara
Charlie Caper
Feuerwehr Tyrolerkapelle Malmö
Tjoppa och Tottis
Props Shop
Alien
Pleasuredome
Erik Agrell
The Härmapers
Siren
Martin Stenmarck
Gebtech AB
Peter Torell
Tobias Karlsson
Patrik Jansson
Ocean
Johan Alander
Panda Pompoi
Dr. Livingstone
Lumberjack and the Suits
Kapten Guldkrok
Jens Pääjärvi
Late 38
Jesper Odelberg
Rick Titrö
Backboons
SMCB (Steam Mill County Band)
Female Dj Revolution
Stockholm Syndrome
The Real Group
Quartertail
Bo Carlberg
3 Is A Crowd
Nea Forslund / Warmer Side of Cool
Hampus & Sons
Tony Irving
Bockarna Bruce
Stefan Lundberg
Joel Lyssarides / Tom-eddye Nordén Duo
Robert Linnskog
Bend and Break
Voice Boys
Annelie Sabel
Tredrag
Lill-Babs
Aron Promnitz
Erik Hassbrink
Trollis
Linda Berving
Jerry Johansson
Tess Önskepärlor
John Bull Gang
Michael Hoffman
The Fleets
Rocko
Lars Wallin & The TribeLars
Red Hot Max
Abramis Brama
Elin Ruth
Bryggarsalen
Herr Andersons Kapell
Erika Andersson
Hypher
ELISA’S
Hasse Brontén
Holtini
Cover Crew Band
Snake Oil Salesmen
Indiana Sky
Annie och Tess
Power Unit
Nyfunna Vänner
Nitty Gritty & The Basic Essentials
Olle Nilsson
Kakofoniorkestern - coverbandet med texthäfte
Sailorlads
TeQuilas
Sofia Karlström
Gisela Nordell (Bellmantrubadur)
Liverpool (The Beatles)
Cogent
The Royal Zapphire
Bill & Kenny
Rebeat
Hong Faux
Karakou
Nanna
CaVin
Henrik & Henrik
Stockholms Fröjder
Daniel Kane
Flavored Feel
Mute!
Togga
HEAT
Gustens Svänggäng
Lasse Love
Fredrik Andersson
The Erik B Explosive 3
Dj Rob
The Maddox
Redwine
Martin Björk
Dj Wiklund
Take Cover
Pure Pleasure
Björn & Roffe
Janes Bomb
Martin & Magic Keyboards
Taximi
Nolltresex
Lars Bredenberg
Månsson All Stars
Trigger
Brädgård
Skywalker
Örjan & Jannica
Cosmic Blonde
Janne Ersson Big Band (Buddy Rich)
Eventfilmning & fotografering
Souljazz Quartet
Rebecka Larsdotter
Lorenzo Zava
Pugh Rogefeldt
Ryan B
Jim Castro
The LocoMotors
Cotton Blossom Band
Atenas
Uncover
Henke
Farmen Janne (Jan Kerbosch)
Tom Rocker Band
Black Oak
The Lab Wizard
It Rox
Trubaduren Tobbe
Lina Westman
Rosengrim
The Big Rockets
U2 - unplugged med Fredrik Furu
Ann Maartmann Trio
Ann Maartmann
Patrik Eriksson
Tommy Körberg
Mary Full of Grace
The Villainy
Umit Dag
Dixieland Society
Antina
DuoLika
2 Voices
Katrina Hedén
Bosse Larsson
Basic Element
Charlotte Perrelli
Niklas Andersson
Natalie Haugen & the Woodlands
Katten Skogmans Orkester
Quid Fit
En annan liten jävla show
Kulturamabandet
Midnight Boy
The GO GETTERS
Tennessee Morris
Jesper, Noomi & Adam
Midnight Pleasure
Lights Out Crowd
Cajun Peppar
Two and a half men
Det Betales (The Beatles)
Stockholm Whippoorwills
Marrakech
Agnas x 2
Alexander Avelin
Yonder
Ulf Lundell
Joel de Luna
That´s It
Festkonceptarna
Johny Cutz
Köng Komedy stand up
Körkampen
Lets Dance
PartyAkuten
Robban och Jäger
Robert Höglund
BRODER DUO
Hardballs
CO-PILOTS
FREDRIK HALLIN
Marie Söder
All Hits Inclusive
KARAOKE MED CD INSPELNING
ME AND THE BOYS
MEMORY LANE AGAIN
Event & Evenemang i Sundsvall AB
Kent Wiksten
Patrik Törnsten
Anna & Madde
Bobby Ewing
Fuel
Schlagerrycket
Stefan och Karolina
Två på turné
Chris O´Berg Band
Trollcarl Tillenius
Almost Motown
Viktoria Tolstoy
Lill Lindfors
Stardust
Joakim Langer
Fishermen
Gabor
Niklas Ekfeldt
Loa Falkman
John Houdi
Högtryck från Mariehamn
Danny Suacedo
Jag och min stora trut
Tina Rose
Peter Jezewski
Elvision (Elvis)
Häst & Vagn
Dj Björn Lundberg
Trollkarl Martin Bröns
Tina Rose
Dynazty
Scruff
Milk
Camaleon
Prinsessan Sandra & Prinskörven
Duo Duello
Jolly Roger
Kari Sjöstrand Henrik Christensen Duo
Wheelhouse
The Tre Fellas
Lage on Stage
Gruber
Tobbe Trollkarl
Martinez
Carl Rox (Rod Stewart)
JEM
Eric Bazilian
Robin Nilsson (festen har bara börjat)
Mooahs Peach
Maria Blom Band
Edda Magnason
Gullmarsplan
Anna Nygren Quartet
Kjell Gustavsson and the Rhythm and Blues Orchestra
Voice of Vocals
Viktor Odeheim
Partypistolerna
Lovisa Ståhl
Putte Svensson Sahlin
Top Cats
Kebnekajse
Pernilla Wahlgren
Mustasch
Billie Holiday on Ice
Christer Björkman
Las Vegas Orchestra
The Grand Minnows
The Coverstuk
Cyndee Peters (med pianist)
Dj Ragge
Ljud, Ljus & DJ i Borlänge
Underhållningen
Loud Inc.
Rönninge Show Chorus
Commando
Open Sesame
Elina du Rietz
Gibson
Minns du den Sommar
Hitpatrullen
Personlige Vreeswijk
Tribute to Frank Sinatra
Odd Hagel
Från Pampas till Roslagens famn
Go Betty!
Prima
Blondie & Özcan
Eldorados
Blues Impact
Alexandra Modig Lindblad
Anneli Evaldson Trio
Ümit
Blue DeVilles
Backyard Party
Calle Nilsson
Magnus & Micke
Chris & George
Ubbe Byström
Houman Sebghati
DJ Brinkenstjärna
Vi3
The Entertainment (ABBA)
Groovetrain
DJ eeBee
Nordman
Eldartist Serpen
Tyrolerkapellet Blåsningen
La Godiva
Bazilian & Wester
Majlo
Lazy Afternoon
Bo Ahlbertz
Pink Hink Duo
Das Alpen Echo Kvartett
Arvingarna
Rob´s Playhouse
Pain
Crucified Barbara
Danjah
Raubtier
Scar Symmetry
Bourbon Boys
Introitus
Extreme Light and Sound AB
Rough Enough
Magnus Carlsson
En helt OKEJ kväll v/s DJ:Brinkenstjärna
Fredrik Swahn
The Poodles
Michaela De la Cour
Stefan Valdemar
Fernando Concha
Gösta Berlings Saga
Misth
Signs
Indevotion
Sound Light Power
Unika Nöjen AB
ius
En helkväll i Frank Sinatras anda
Lady Stardust & the Crew
Karin Gemfors
Miami Party med Sayen
The Legends
Tishans Tulpaner
Ralles Rackare
Fjällgrävlingz
Hanna Linné
Rikard Skizz Bizzi
Dr. Bombay
Ison & Fille
Spectres OF Quo (Status Quo)
Nova
Solid Sound AB
Rockbulten
Soul Picnic
Arrival (ABBA)
Leif H:son´s Trio eller Kvartett
The Gunners
Ackording To Us
Clownen Raimondo
U-Boats
Kickin Laces
Fredrik Ahlbertz
HB & Co
Micke Nannini
Lasse Karlsson
The Spin
Keep it Simple
Coverlives
Patrask
AV1
Hellinor
Lizette &
Erik Törnqvist & The Big Rivers
Martin Rask
Martin Freij
Judith å Judith
Bright Lights
Solid Sound Sweden AB
Kristina Isaksson
Electric Banana Band
Anna-Lena Bergelin
The Dead Pollys
Nationalteaterns Rockorkester
Chisamba
Josefin "Leonore" Kvissberg
Håkan Hemlin & Mats Westar (Nordman)
Jonas Snitt
Oskar Lindwall
Tina Turner (Sofia Westling)
Prismakvartetten
Joe Labero
Triple Ladies
Beaz
Lars Moberg
Thony Laurent
George Michael lookalike
Waterloo (ABBA)
Dj Forever
Ripa & Stålspets Band
Paso Nuevo
Blessed Insanity
Jenny Silver
Changes
Visavi
Marika Carlsson
Niklas Fransson
Mr Coil
Partymakarna AB
Radcliffe Sextett
Gary Lee Taylor (Elvis)
Chitlin´ Circuit
Claes Danell
SNSB - Sveriges näst snyggaste band
Thomas Järvheden
Spelaktiviteter AB
Visitors (ABBA)
Alex Szeps
Dj Crippa
Mowgli
Jonny Goetzinger
Lovisa Lindkvist
Hanna & Sebastian Duo
Arté Diem
Cewineye
Räserorkestern
Kobojsarna
Micaela
"Speldosan" med MICAELA
Thomas Vikström
Mirja Qee
Jeer
Bonefish
Dregen
SymhonyOnMute
Red Shit Holliboppers
Jimmy & Anna
Skitarg
Jörgen Oom
Magnus Raners
Megasound AB
Limehouse
Martina Haag
Magdalena Forsberg
Degreed
Andreas Bergman / Trubadur på väg...
Roland Persson
Patrik Sandberg
Zinat Pirzadeh
Blossom Tainton-Lindqvist
Den galne karaokevärden
Hildegards
Singoalla
Mike Mässmontershow
The Loulou Sisters
De Hänsynsfulla
Robban Trubadur
Vagabond Ways
Robert Norberg
Hallå Hela Pressen
L & AV
Latinos 2
Carl Ewerth
Frank Albertsson
Tess Cameron
Hat Over Hills
Mando Diao
Micke Andersson
Baskery
Stefan Sundström
Candle-Light-Show
Cabaret Moulin
Hellsongs
Shaggy
Rikard Wolff
ActiPro Event
Michael MOJO Nilsson
Anders Karlstedt & The Memphis Rockers
Sabbath the Coverband
Dj Alex D'Rosso
Robin Englund Bluesband
David Batra
Ulla Olsson
Dj Jazoon
Pia Pohjakallio
Thomas Gee & Ricardo
Grynet Molvig
Trubadurerna
M/Y Sång
Lars Sehlman (Tomas Ledin)
Tobias Persson
Uggla Forever
Hanna Gustavsson med band
Ring of Fire
The Neverdies
Mats Frisk
Stefan Tangen
Moneypennies
Hitchcocks
Ozeanzice
Ken Wegas (Elvis)
Jumping Jacks
Hans Wiger
Frispel
Super Tribute (ABBA)
Sweet Lillys
Snäckblåsare Tommy Adolfsson
Fanfartrumpetare
Fanfarer med Bigge & Vänner
Jazzy Moments
Messingsorkestern Blåsningen
Viktor Odeheim Band
Dj-Galaxy
Eskil, ett överraskand drag
Defrost
Älvor i Dimman
Thomas Gee
Bo Roström
Niklas Forslund
Hunter Perrin with Karavan
Grand
The Flashmen
Timo Diablo
Emil Dickson & The Sleepwalkers
Roadwork
Allgott & Villgott
Billey Shamrock
Lasse Anner
Pauline
Anton Ewald
Tupelo Highshots
THE DEEP VALLEY BANDITS
Andreas Lundström
Lovisa Lindström
Swedish Republic
Smedjan
Wanted for Music
Nina Kray
Accordion Club Stockholm
Pino
Lennie Norman
Södra Bruket
Errols
Carl Lindquist & The Wallbreakers
Peter Elm
Cover Express
Brooklyn Soul Stew
Getty
Ljudkomfort AB
Stone Cold Crazy
Johan FOXX Österberg
En Massa Lasse
Clas Band Nästan
Lasse Holm
Sara Li Larsson
Anders Bagge
Steven Francis
DJ Dezaz
Josefin Crafoord
Noice
Peter Varg
J&B
Muskytears
Clifftones
Dry Weave
Crazy Chester
David Persson
Ante Johansson
Patrik Weiberg
Dj Electro
Carola
Dom där du vet
Rocket Overdrive
Chris Lindh
Toxic
Ballongmannen
Oh'boyz
DJ Capsule
Freddie Nystrom Power Trio
SASSA & The Sixx
Sassa
Sneezing Habit
Soweco
Rafa Brasileiro
Dani M
Kriss Villegas
Jill Nord
Four Flavours
Michelle Morrison & Balloon Heaven
Ára
Glesbygd'n
Paul Tilly
Jensa
Madmix
John-Henry Larsson
Sundbybergs Storband
Gris Nils
Eddie Nilsson (Eddie Meduza)
Holy Diamonds
Stellan Olofsson
Cherry Stones 2.0
Eskil & Jag
Levant Özkan (Michael Jackson)
Susanne Alfvengren
Sanna Nielsen
Borka
Claes Lindberg Covershow
Looking Back Band
No Comments
Musikpolisen
4 Shades of Green (Gary Moore)
Charlie King
Dust Off
Hero (gladiator)
Extas
Jumper Forever
Sven-Bertil Taube
Chris Ruest
Jan Bylund
Thomas Arnesen & Basics
Lasse Stefanz
Apollo Drive
Innocent Rosie
Svenne Rubins
Stig Strand Band
Malte Knapp
Marcus Wassberg
DJ Jesper
Dj XLNT
Sven Zetterberg Blues Band
Avalanche
Anders Dahlquist Vinyl Dj
The Original Trouble Boys
Delory
Michael Starman
Trombo Combo Cocktail Orchestra
Boogiefever
Filips Enmans-show
Nale
Diddlers
Jan Johansson
Brolle
Tobias Törnell
Matilda Mörk Trio
Fiesta Mexico
Daniel Andersson
Johannes Brost
Anders Dahlquist föreläser
On Your Feet
Sören Strid
Tilda Bergsten
Uffe Neidemar
Ister Band
La Banda Meyor
Michael Andreasson
TungGung
Tomas Brink
Easy Riders
EKRP
Turbotits
Robbans och Mickes
Sex liter sprit
Swing&Beat Big Band
Ben Sherman
Greyheads
Jacob Gordin
Åsa Jinder
The High-Jacks
The Nightdrivers
Lasse J
Scotts
Louise Hoffsten
Laleh
Barbados
Julia Tinglöf & Johan Borgh Blues Band
David One Man Band
Skilled FMX & Sweet Collision
David Joséph
Piano
Snowstorm
Foyn Friis
Peter Brandt the Floorfiller
The Cadillac Band
The Old Routines
Stammrein
Twins Crew
Markoolio
Nice-n-Rough
Steve Future
Bertil Englund
Rockfolket
Lady Stardust
Celso Paco & Dynamo de Luxe
Magnum Bonum
Björn Rosenström
AnderssonZ trubadurer
Cherokees (Europe)
Daddy POP
Tony MC Break
The Roarin Cadillacs
Fernandoz
Frontback
Kick Back
Armadillo
Så minns vi Arne Lambert
Tenutexx
Tribute to Metal
Slaughter Rock Show
Johnny Sörman
Frontlined
Personliga Persson & Den Hopplösa Orkestern
Conny´s AMAZING Flea Circus
Lalalux
Lady B. Goode
Conny The Con Man
The Repeatles
Big Fat Snake
Sjung med Pettson och Findus
BC & Heartkeys
Carlsson Ahlberg Hansen Trio
Great Northern
Nils Lofgren Tribute Band
Stiko-Per
Jimmy Nordin
K-G Ståbis
De Södervisa (Cornelis)
Björnligan
Joseph Barabas as ROD STEWART
M.M
Metal Station
David Åkesson
Bröllopsmusik
Musikalpärlor
Ahlwyn Concept
Eddie Lövholm Eriksson
Joakim Nätterqvist
The Embodied
The Itch
To Dust
Undecimber
Vietcong Pornsürfers
Violent Divine
Zero Illusions
What Tomorrow Brings
John Huldt
Grand Design
Ingez
Simon Murley One Man Band
Rewind
Stoneload
Summoned Tide
Regina Lund
Lorentz & Sakarias
Style of Eye
Norlie & KKV
Alina Devecerski
Global Veejays
Dj Crush
Gala
Fredrik Josefsson
CC Riders
Angelica Alm
Glitzy Glow
Ola Magnell
Bill Öhrström Band
Hot Olives
Hot Stuff
Sideburn
Lechery
Bosse Bildoktor
Bryan Todd
Illfigure
Lapis Lazuli
LifeR
Midnight Caine
Monoscream
Mother of God
Preach
Willys Pegleg
Aggressive Chill
Ascend
Axenstar
Castillion
Frantic Amber
Gormathon
Mixton
Clas Yngström & Big Tex Three
Monoshop
Babben
Jens Persson
Filiokus Fredrik & Co
"Uggla"
Martin Rolinski
Anna Bormee
Thomas Pettersson
Ritual
Carli
Vita Duvor
Diipak
Björn Lodin
Skärgårdspojkarna
Carli Tornehave Orkester
Anders Lundin
John Lindberg Rockabilly Trio
Eldinger
The Dean Martin Experience (Dean Martin)
Björn Lodin Band
Kaj Pousár med band
Four Decades
Highway Brothers
Hur Göran
Adam Alsing
Ewert Ljusberg
Clas Yngström
Dreaming of Space
Dj Bobby
Trio Treo
Hitmaskinen
Lars Hedberg Trubadur
Bullride.se
Elli Sings With Band
Creme Fraiche
Trubaduren Jones
Zeid Andersson
Circus Arts
Party Party Production AB
PyromaniArt
Ballongprinsessan
Douglas Melin
Blue Future Band
Jan Malmsjö
Mercedesz Csampai
Impera
Jay Smith
Goodbye Larry
Martin Sternhufvud
Acousoft
STQ
Tusen och en Schlager
Da Buzz
Robin Carlson
Nu är det Jul igen!
Whale Dog
Filip & Fredrik
Latin Power
MetelNun
Jack Vreeswijk
Ted´s trio
Inzoule
Harmoniverket
Milk Illusion
Robert Wells
Eva Eastwood & The major Key
Silvia Sommerlath
Presidentens Katter
Blacksnake
JBC
JJ Band
Harrysons Julpytt
Sjung med Pettson & Prillan
Buffé Olé
Sjung med Pettson
Anki Albertsson
Bakslag
Fågel Roc
Nattzudd
Adam Chiapponi & Fabriken
Rockphoto
Åsa Harald
Our Untold Story
Mr. Mirage
NaPa Entertainment
Clownen Mike
The Royalz
In the Shade
Raz
The Life of A Mocking Bird
Nöjesraketen
The Events
The Real Deal Band
Backup
Apornas Planet
Maskinen
2Trubadurer
Rockaholic
Sweet Demon
Solsting
Bad Bull Entertainment
Hubbe
Kapten Wingenblixt
Blue Road Band
Coctail DeLuxe
Sound of Hilde
Dj-Maximum (Peter Roupé)
Linda Sahlberg
Farago
Sonoride
Nilla Nielsen & Janne Bark
Robinsson Robban
Loud & Clear Band
Jessica Jäger
Tobbe Trubadur
JC-Band
Rydell & Quick
Duo Jag
Börje Salming
Magnus Betnér
Jonathan Liljedal
Uncle Sun
Friends Arena
WOE
Kavringarna
Faem
Janne Borgh & Desperate Romantics
VAKNA med The Voice
Ankies
Niklas Strömstedt
Mats "Malla" Ronander
Joey Beautiful World
Henrik Olsson Band
Tyroler Corps
Katastroforkestern
Diamond Dogs
Tommy
3 för 1
Soran Ismail
Jesper Rönndahl
Itchy Feet
Movies & Music
Cosmic Rays
Mechanic Roots
Ann Westin
Lasse Kronér
Patrik Jansson Band
Marc and the Matron
Bredbandet
2 Of A Kind
Martin Åström
Smoke Rings Sisters
Drop Dead Gorgeous
Knocktunes
Sven Yrvind (fd Sven Lundin)
Mattz Birath Eventfotograf
Noblesz
Felix Herngren
Trio Gordon
Osync
Engel
Soulexplosion
Ron Delmar
Amelia Adamo
Hurrygains (Hurryganes)
TRE
Small Connection
Hängslena Brinner
WOW
Magnus Kök
Lobos Libre
Psyckadeli
Famoüs Jameson
SommarCovers
Hellennium
Stockholm Rockers
Johan Glans
Topps Orkester
Amerikansk Polisbil
Dubplate Connection
Gimme! Gimme! Gimme! A tribute to ABBA
Tim Earle
Jennifer Brown
Robert Hoffman
X'magic Gregory
Drifters
Tomas Edström
Milda Makter
Rockabilly Crossfire
Linnea Södahl
Christopher Mila
Cloud 9
Incase
Golden Delicious
Uncle Sid & The Piranhas
Rockbusters
Steam
Samira Alm
Angelica & Samira Alm
Diablo Swing Orchestra
Sten & Stanley
Lady Rocks
Filiph Englund
Zoie Finer
Ål in Band
Sarah Dawn Finer
Alfons Åberg Jubileumsföreställning
Hurley & The Blue Dots
Miranda de Verdier
Apendix
Ali G / Borat / Bruno / Diktatorn
Alexandra Ravald & Ett gott sällskap
"Britney Spears"
Diesel Down
Marilyn Monroe
Mikael Rickfors
Micke Svahn
Beatrice Eli
Flowerheads
Stina Klintbom
Marcus Max
Helena Paparizou
Mats Randér
The Fix
Steve Eriksson
Johan Wennerstrand
Nettan Herrman
DJ Mollonious Phonk
GrandExit
Robert "GROTTMANNEN" Samuelsson
Some Kind of Syndrome
Jennie Löbel & Swing Kings
Dan Hagelberg
Gul Front
Flamingokvintetten
Date
Face-84
Glennartz
Framed
Party Packet
Galaxa
Världens Snabbaste Allsång®
Eleanor Bodel
Velvet Blood
Black River Falls
Michael Michailoff Trio
Kungen & Silvia
Alice Svensson
Unplugged Allstars
Mörthzz
Lasse Nilsen
Stockholm Zoo
Lars Anders Johansson
Looptroop
Helene Du Rietz Ethnic Jazz Collective
Lise & Gertrud
Mangrant
Wasa Express
Tuesday Night
Stereo!
Rockbustrarna
Marika Willstedt
Husbandet
Timemachine
Moa Lignell
Louisiana Blues
Rickard Arnberg
Jalle & Jojje
Drängarna
Mississippi Cream
Rickard Diggeloo Herrey
Infinite Disco
Schlagerfeber
One More Time
Riggos Rullande
Lili Öst
Kanske Världens Bästa Kille
Alexandra Pascalidou
Monkey Bizniz
Robin Eriksson
Mr DanceMachine
Kiss This (KIZZ)
Robin Paulsson
Just One More Pint
Jonatan Fast
Lago & Leffe
Ted Thorin
Billy & The Kids
ALMOST FAMOUS
Rolle
Natalia Usmanova
Camp Narva
Dj Mike
Nilssons Trio
Wullger & Mimmi
Anders Kahn
Popfolket
Henrik Dorsin
Mårten Lindahl
Lise Edman
Metal Allstars
Pierre Nilson
Sofie Björk
Hanna Widerstedt
Mange
Kalle Granberg
Hotshot´s
Stefan Ström
Wicked Kisser (KIZZ)
Theland med Vänner
Amy´s Ashes
Stockholm Stoner
Rebecca Meiselbach
Strictly People
Süperstar Orkestar
Håkan "Färjan" Hallin
Fräulein Frauke
Swingfly
Highway to Waterloo (ABBA)
Stoffe
Duon
On The Rockz
Christoffer Lindahl (Bellman)
Djam
LecheBurre Band
Ansiktsmålare Anja Trobäck
Trubadurjäveln
Lhina Hansson Duo och Duo Blå Toner
Tony´s Games
Mattias Dahl
Pelle Karlström
Bigfoot Allstars
Urban Tribe
The Real Trio
P-Floyd (Pink Floyd))
Fakiren Curry
Elvis Forever
The Boppers
Marlene Sundberg
No Fingers Crossed
Beatus
Petter Carlsson
"Mick Jagger"
Marcus Persson
Band Gang
Svante Drake
The Sullivans
Flash Duo
Kangasoja "The Swedish Vinyl DJ"
Big Steve
Jessica Pehrson
Magisk show med Mr Berger & Gycklaren Ann
Suttung
Ulf Lindeberg
The Troubled Three
Trauma Machine
Chuck Berry Mania
Entombed
Ingrid on Wheels
Dominik Henzel
Markus Hultcrantz
Aki
Björn Ranelid
Chili Con Kahn
Marre & Nina
Gruvparken i Klacka-Lerberg
Masters of Rock
Sebastian Krantz
Anna Book
Claes af Geijerstam
Beat & Beauty
Backline Sthlm
Nailheads
Robert Haglund
Jalle & Christer
Lisa Mårtensson / Fredrik Johansson trubaduo
Jocke Nilsson
Goetzinger och Cecilia Lind
Pearl
Martin Timell
Monika Bring & Svenssons Treooo
Spökligan
Lisa Miskovsky
Mike Turner
Moder Svea
Khalid Geire
Sylvain & Jon duo
Clausen & Ahlkvist
Andreas Weise
Jalle Laine
Ebba Gold
Barbarellas
Yvonne Skattberg
Gin n´Juice Band
Micke Möller
Doorman Andreas
Anosh Sheytan
Slues
Bengan Janson
Francis Goossens Band
Anderson
Erik Hörstadius
Martin Svensson
Bastuflotten
Jonathan Fritzen
Dan Blocker
Cecilia von Strokirch
Carolina Wallin Pérez
FunBar med Michael Felhendler
The Mad Men Band
New Generation
Legenderna
Blåblus
Andy & The Edsels
Circus of Lamia
Kalle Sellbrink
Marco Stella
Fantabulous
Mora Träsk
Jonas Ljung
Andy Kent
Andreas Galle
C & C Goes To Woodstock
Magnus Jönsson
Anders Jonsson
Radar
Thomas Johansson
Little Big Fun
Loreen
Linda Bengtzing
Lazareth
Elisabeth Wahlin
Peter Brynolf
Blindside
Kjell-Åkez of Finland
Renegade Five
Red House
Travels With Charley
Kristoffer Eriksson
Next Generation
The Gloria Story
Agnes Berg & Karin Turesson
Kodjo Akolor
Daniel "The Moniker" Karlsson
Sebastian Karlsson
Bitch and The Boys
Claes-Göran Hederström
Vocal Six
Julien Dauphin
Jeja Sundström
Blårock
Edoff
Heart Attack
Nilsson one-man-band
Darin
Schlager DJ
Willie Crafoord
Harpo
Fiesta Boosters
Emil Dalqvist
The Coverbox
Gränslandet
Bo Kaspers Orkester
Jimmy Jansson
Christer Sandelin
Zeniou
Mark Levengood
Richard "Räven" Holmgren
The Rocky´s
Kings n Queens
Lennart Bång - SPOKEN WORD COMEDY
Rewire
Rockstar
Anakonda
Big Fun
Pelle Pop
Dr. David Waldfogel
Martin Lundström
The Virtues
Lasse Anrell
Caroline af Ugglas
Lasse Nachtweij
Beastie Girls
Johan Paulson
Robin Stjernberg
Gry & Groove
Dan Reed
Fritte Fritzson
Falska Rävar
Takida
M-C Production
Hybris Healers
Knicker Kittens
50 Charlie Watts
Lena Philipsson
E-Type
Tomas Ledin
Eva Dahlgren
Timbuktu
Howlin' Mules - it's that barn burnin' beat!
Loud´n Light
Sarah
Jason Rouse
Riot Blvd
BRIAN KRAMER & THE COUCH LIZARDS
J's Trash med Dimitri Keiski
Nya Popverket
Swami Coco & The Maximum Meetha Orchestra
Dr. Usha
Anton Körberg
Amanda Fondell
Hans Lindström
Sad But True "Metallica Tribute"
Baba Richie & The Ragas
Afrodite
Attack
Mahatma Sing
Magic Milton (Claes Cimmerholm)
DJ Salong Betong
Emelie Rose
Tanya Melos
Megaboyz
Fredrik Ejemo
Silversystrar
Starboys
Lotto-Åke
Janne P.
Papa Dee - Artist och DJ
The Harmony 4
POPnonSTOP
Country Rox
PapaFahr
Just Kidding
Anna Jois
Beat on Repeat
Elin König Andersson
Arvidsson
Cover Station
TTB (Toto tribute band)
John Dannenberg
Aleena Gibson
K2
Past to Present
Sara Olrog
Oleg
Rusty Flores
WLA - Jazz
Paulo Mendonca
Glenn Borgkvist
High Level
High Five
10.000 Big Eleph@nts
Griståget
Just Ahead
Johan Östberg & Helena Rask
Johan Östberg - Helena Rask - Uffe Johansson
Rickard Bonde
Magnus Bäcklund
BWO
Andreas Lundstedt
Måns Zelmerlöw
SONJA ALDÉN
ALCAZAR
TOVE STYRKE
The Holy Spirit
Road Dogs
LASSE BERGHAGEN & TVÅ GITARRER
LINDA LAMPENIUS
Brandsta City Släckers
Jan Hammarlund
Fan Heller (Van Halen)
Sweet Swing Big Band
LaGaylia
Shirley Clamp
BABSAN
Steffo Thörnqvist
Kayo
Elin Lanto
Patrik Elgh
Rigo
Vivien Seracy Duo
Dirk Digglerz
Jeja & Stephan
Empire
Jonas Wikstrand
Veronica Maggio
Jerry Williams
MC-Trubaduren
Emelie Irewald
Julio
Agents of Mercy
Costes Cosmos
Brighteye Brison
Gitarrsynthkvartetten (Guitar Synth Quartet)
Lasse Pe.
GoGo Martin
Husbandet
Rusty Nails
Per Morberg
Clara Klingenström
Teatersport
Arnesen Blues Band
Mats Granberg
Peter Henriksson
Staffan Söderlind
The Gearheads
Anders Celin
ZZ Rock - The Ultimate ZZ Top Tribute Show
CC Payne
Sofia Källgren
Henrik Silver
Special99
Cotton Eye Joe Show
The Buddies
The Musical Express
Karriks
Hard
Stene
Johnny and The Roccos
Cotton Club
Emils Kapell
JP Nyströms
Duosonix
Rickard Olsson
Slowrider
April Divine
Spader Dam
Titanix
The Lars
Kiss Army Allstars
Andi Joseph
Maria Friberg & Peter Johannesson Combo
Jurassic Spark
Höilands
Medborgarna
The Luxe
Ellinor Asp
Pole Dance & Stripaerobics
The Lynx
Little Mike & Johan Stengårds Rockabilly Boogie Band
BRONK
December GOGO
Swedish Hitz Goes Metal
Lindh & Borgius
Janne Åström
TIMO RÄISÄNEN
Håkan Johansson Orchestra
BENDIX
Ma Kellys (Status Quo)
Dag Vag
AGNES
Magdalena Graaf
Hanna Graaf
FREEZE
Hans Müller REGGAEDISCODUB
Grevarna
Tom Riviere
Per Romin
Staffan von Ego
Per Erik Hallin
KITTO
Latin Hit Machine
FROGGY KARAOKE-SHOW
Partybandet
Dj Boda
Nikpap
GÖRAN WIKLUND BAND
Sea City Singers & The Gospadelic Praiseband
Rockens Historia
X-TREME BARTENDING
ROL JUNETT & HIS HAWAIIAN NOVELTY ORCHESTRA
GEIR RÖNNING BAND
PÄR JOHANSSON & GLADA HUDIK-TEATERN
SARA LEANDER SHOW
SYNLIGA
DRESSED TO THRILL (KIZZ)
OSKAR FORSBERG FUTURE SOUND
RITA SAXMARK
ZZ COP
LEIF GW PERSSON
MONICA RAMOS
DIVISION OF LAURA LEE
NICOLAI DUNGER
JOHNOSSI
JUNIP
LO-FI-FNK
THOSE DANCING DAYS
FRISKA VILJOR
URBAN COUNTRY BAND
ANNA ALERSTEDT
BADGE
Benjamin Kallenberg
KARIN STARCK
Joel Gunnarsson
OLLE HEDBERG
GRAND JAM
URBAN HÅDÉN
CASABLANCA
ROXIE 77
JoHa:s Trubaduo
ROBERT BENGTSSON BAND
THE JOHNNY HOOTCH GANG
JOACHIM LINDBERG
MAIA HIRASAWA
Cinematique
MÅNS WIDMAN
VANITY INSANITY
CLOWNEN FIFFI
MINGLANDE CLOWN OCH BALLONGVIKARE
KARIN WESTERBERG
Nritya Darpan
ANSIKTSMÅLNING
Ballongvikare
ARJA SAIONMAA
Nanna Walderhaug
MARCUS FAGERWALL
CHROMEOS WINTER
BO ÅSTRÖM (ELVIS)
LYSDAL & FRIENDS
ROLANDZ ORKESTER
TEQUILA SUNRISE
HANS JOSEFSSON
Rodeo-Tjur
ALEXZANDRA & MIKAEL
MINGOS
BLENDER
MELISSA HORN
UNCLE JOHNs BAND
Metalorgy
OPERA LIGHT GLAMOUR
Clark Nova
GULASCH
MONSTER FRANK med GULASCH
SUZZIES ORKESTER
UNITED COVERS - Från Motown till Hårdrock
COPIATOR
KITTY JUTBRING
Dj Candy
STEFAN SAUK
ANNELI HEED
DORU APREOTESEI
Daniel Beasley
Backlund & Co.
INSTANT JAZZ
MARTIN LAGOS
Hindenburg
Maria Brandt
ELMORE JANSSON & HÅRDA TIDER
Micke & Ida
NIGHTLIGHT
Återvinningsorkestern
JONAS NEUMANN
JESSICA WIMERT
THOMAS OREDSSON
JOHAN STENGÅRD
DAMIEN
House of Leaf
TRESMAK
Starfunk
SÄCKPIPSORKESTERN
BRÖDERNA TABASCO
FREDDIE WADLING
PETER JOHANSSON & ROCK BOX
PETER & MATILDA
ÅKE ERIKSSON
Dr. ÅKE ERIKSSON
ANNA LANDSTRÖM
HELMUT JEDERKNÜLLER
SVERIGES JAZZBAND
JAZZTIFIED
JACK LIDSTRÖMS HEP CATS
AMBASSADEUR
SEPTETTEN 4 TROMBONER
STONEBRIDGE
PETRA HULTGREN
ECCENTRIC DIXIELAND BAND
MR TONY BULLSHIT WALTER
TRAD BROTHERS
ULF ESBORN
MO
AOOUSCH
SAMMI LUNDEHED
INGEMAR OLSSON
GLENN MILLER ORCHESTRA
LAS MAMITAS
CALL OMAR
LOKAL 18
TROOP
THE BLARNEY PILGRIM
Klara Zimmergren
JOSEFIN KARLSTRÖM
GAVELIN
PARTYPROFFSEN
GÖRAN RINGBOM
SOLSKENSORKESTERN
CAMILLA LINDÉN & BALLROOM BLITZ
THE GIRLS WANNA HAVE FUN & THE BOYS GETS EXITED
HANNE JUUL
REFLECTIONS OF... THE SUPREMES
ULLA OLSSON & HERRORKESTERN
GÖSTA LINDERHOLM
Beeflat
HARLEM JAZZ CAMELS
ANSIKTSMÅLARE EMILIE
SIMON
RUSTY FLATHEADS
Billion Ocean
PAULA LOBOS
PAULA LOBOS JAZZ & BOSSA TRIO
JAN LUNDSTEIN
BLUE MAJOR
Anna Anka
The Genders
STOCKHOLM FUSION BAND
Loke Nyberg
CHEMICAL VOCATION
SUN CATS
CK DUO
TWO MAN JAM
PARTYEVENT i LIDINGÖ
DANG DANG
THOMAS BERGLUND
GÖRAN WIKLUND och MOJO GROOVE
TEE BEE AND THE PINGUS
BERGLUND, KULLHAMMAR, BERGMAN TRIO
THE CAJUN CABIN
Dj Hågis
MARIA MONTAZAMI
GÖTEBORGS FYRVERKERIFABRIK
Partycompaniet
MAGNUS BACKLUND
CALIFORNIA DREAMING
JACO & THE WALKMEN
BLACKNUSS ALLSTARS
SOME KIND OF RUBUS
CLUB CARIB PARTY-PAKET
CALLE KRISTIANSSON
SPEED PARADE
OUTSHINE
MOTHER MISERY
RÄFVEN
PETER DORCH
JILL JOHNSON
Band in the Box
SVÄNZONS
ALEXANDER RYBAK
MUSIKSKOJ
LE ROOTS
LEATHER AND LACE / THE ROCK SHOW
GIVE ME COVER
KÖREN HEMKÖRT
Zekes
LINDA ISACSSON LINDORFF
THOMAS DEUTGEN
Vision
PERRY & THE TRAVELLERS
LOGO
KRISTIAN LUUK
The Sheilas
House of Mike
Peder Sönnergaard
ROBERT KARLSSON
THE PUSHER
HI-FI DUO
Thorleifs
ULF ELFVING
MINIROCK MED CLOWNEN SAM
BULLDOG
INTERNATIONAL KARAOKE
Stockholm Trio
NODDY
HERR GRÖNKVIST STÅR UPP
SMULTRON & SÅNG
BYGGARE BOB
BRITTA & MÄLITTA
MINDI LUNDQVIST
MUSIK KALABALIK
DRILL & DRULL
LIXTEN
Tres Hombres
The Boys Are Back (Thin Lizzy)
HIGH SIERRA
MICHAEL HALVARSON
SAMUEL ABELLO
SERAPHINES
SOUTHERN ACES
THE HUBCAPS
LITTLE ANDREW & THE RYTHM BOYS
KAPTEN RÖD
Nizeguys
DON AND THE MOB
HANGUN
BOBKESTERN
FUNKY LOU
Bhonus
Chiquita
Dannys
BOB HANSSON
GOOSTUFF
Johannah
CLOWN
CORE BROTHERS
CUE
SAREK
EN JÄVLIGT SKÖN KVÄLL
Cellout
ANDERS FERNETTE
JESSICA ANDERSSON
RONGEDAL
GYCKLARGRUPPEN BASTARDUS SANS
ANNIKA ANDERSSON
ANDRA GENERATIONEN
SHEELAH
SARA VARGA
7 SNUS OCH EN HALF
Implode
SEPTEMBER
CAJ KARLSSON & VÄRLDENS BÄSTA BAND
Gudibrallan
Rent Event AB
PUGH 69
BO BELLY BAND
MINNAH KARLSSON
WE WILL ROCK YOU!
SCHLAGER DE LUXE
STOCKHOLMS NYA OPERETTSÄLLSKAP
Vivien Seracy & The Ozarks
Greek Romantic Orchrestra
HELLFUELED
PER HEDMAN
RAGGED BONES
We Could Build An Empire
EGBA
THE BRISTLES
BAD DREAMS ALWAYS
SMASH IT UP
ALLWAYS WAR
SKANSKA
WARTHOG
RICHARD HÄGER WITH A TOUCH OF CLASS
RÅTTAN & JOSEPHINE
Rob & Tom
KALASORKESTERN
ENTRÉVÄRD SACHA
AXELS TIVOLI
SILVER-STRAW
Jimmy Wallin
QUTE
JANNE BÄCKMAN & SÖNERNA
FUNKY FUEL
ARISH
ULRIKA ÖLUND
BRIAN BURNS
Daniel Karlsson
THORE CALLMARS ENMANSORKESTER
Karaoke-SM 2011
NIKLAS HJULSTRÖM
ANGELINA DARLAND
PAT & STAFF
LINDA SUNDBLAD
ROCK´n SENSATION
ONCUE
STEFAN: MAGIKER
GUNNAR SÄFSUND
CLOWNEN PAJETTE
HASSE PETTERSSON ONE MAN BAND
Apolonia
THE DIAMONDS
FREDRIK HAMMARSTRÖM
SÖDRA BERGENS BALALAJKOR
DOCENTERNA
BANDET
CAROLINE AND THE TREATS
LILLA ORKESTERN
CANTAQUIZ
Aki Rocktrubadur
FALLULAH
DANIEL
SUPER TROUPER (ABBA)
TOTTE WALLIN
SONA VIVAZ
IMITATION
TED STRÖM
Anna & Carolina
DEEJAY LAY
HENNES & MOVITZ
ARTIN GHOOKASSI
PRINCESS
KAIZERS ORCHESTRA
STRIPTÖREN KENT B.
Thomas Zidén
Leather Dogs
ESTRAPADE
AMARULA HATS
BO WILSON BAND
T-BONES
EL-BRAVO
DEATH RATTLE 6
THE RODEOS
TANTRUM TO BLIND
STÄNDUT BLAKK
ALFIES
OSKAR BLY
EWERYWHERE
JENNY MICHANEK
BANDET.se
YVONNE JOHNSSON
SOUND OF SWEDEN
DURAN & MOLLAN
ORUP
MIKE FLORETTE
TOMAS TENGBY
BIRGITTA KLASÉN
Groove Train
BOB ARNO
TINA AHLIN
ALVARO COVARRUBIAS
LONGKALSONG
THE SOUNDS of BONEY M with SHEYLA BONNICK
BJÖRN GUSTAFSSON
SINGING DEEJÄJS
THE ALL AMERICAN BULL
PARTYKARAOKE
BULLRIDE
Miaz
Winniepeg Jane
TRE S.
SOUNDWAY
Henka & Svenne
MIND OF A NATION
Castor
Beaver
CAROLINE JÖNSSON
CROSSFIRE
ANDREAM ROBOT
INFINITE MASS
MESSEXPRESS
STYLE
DUO VIDLUND
Houndogs
Ian Haugland
LENNART HJELM
HI-FI HERO
PLASTICWRAPPED HARMONY
MY BLOMQVIST
BILLY OPEL
ROBERT BENGTSSON
MICHAEL JACKSON ENTERTAIN
THE DIVINE BAZE ORCHESTRA
Mindbuzz
Mongolidos
ALEX SAYZ
LARS GUDMUNDSSON
ROCK SKI
Aron Flam
VIRGO & DEBONNE
CASABLANCA
ROFFE ILROT
IBZ
PER HILMER
SVÄNGA-FEL-CYKELN
DELGADO
JOHAN PAULSEN
BERTIL MARKSTEDT
OMÖJLIGA STEGEN
FLATLAND FREESTYLE
MINIRAMP-SHOW
KLÄTTERVÄGG
AVANT
BACKSTAPLING
BERRA & ELVIS
BLUESHELL
CARISMA
SMASH INTO PIECES
WILMER X
THOMAS DI LEVA
SOPHIE ZELMANI
REBECKA TÖRNQVIST
HOFFMAESTRO & CHRAA
ANNA STADLING
Nisse Hellberg
Sibel
MARIE SERNEHOLT
SOUT
LUST
OLA SVENSSON
MAGNUS TINGSEK
KEVIN BORG
DELUNA
BROKEN DOOR
CLOWNEN VIGGE
One Ball Band
INDUSTRI ROYAL
STEFAN VILJEHAMMAR
SIMON NORRSVEDEN
ARZIV SUHAK
HELT OFF
HIDE THE KNIVES
MAGNUS WEIDESKOG
New Friends
JULIA ROBERTS
LASSE ÅBERG / STIG-HELMER
HARRISON FORD
JOHN TRAVOLTA
PIERCE BROSNAN
BRAD PITT
PAMELA ANDERSON
CAROLA HÄGGQVIST
LOTTEN
RAYMOND AHLGREN
NICLAS MÅRDFELT
SVEN IDAR´S PIANOBAR
Simon Söderqvist
LIZA PARIS
OZZY THE COVERBAND
CALLE & THE UNDERVALLEYS
Under Pressure
Nick Borgen´s Powerplay
BJÖRN MELIN
Ellies Swing Thing
Vänner & Strängar
MICKEYS
GURU JOSH PROJECT
NATAJSA & CAJ
JAMLADIES
SVEA SHOWGRUPP
WILD WEST SALOON SHOW
TEDDYBEARS
JJ
INVASIONEN
THE TINY
SKRIET
MIXTAPES & CELLMATES
PASCAL
MEDUZA
LE MANS
BIRGIT LINDBERG & ANDERS FÄRDAL TRIO
THE FLOWER KINGS
MOB
MICHAEL SWANÖ
SAMSON FOR PRESIDENT
EBBA FORSBERG
ANNA VON HAUSSWOLFF
BORIS & THE JELTSINS
BROTHERS OF END
DAG FÖR DAG
FIRST AID KIT
[INGENTING]
NORMA BATES
Itchy Daze
PRINCE OF ASSYRIA
ANDREAS GREGA
MAGNUS WEIDESKOG KARIN STRÖM
Robert Smith
KENT
THOMAS DI LEVA SOLO
ANDREAS JOHNSON
PETER JÖBACK
LARS WINNERBÄCK
TOMAS ANDERSSON WIJ
Therese Mercedez
ANDRES ESTECHE
DREAM EVIL
KALAS
PERNILLA ANDERSSON
THE FINE ARTS SHOWCASE
KRISTOFER ÅSTRÖM (SOLO)
SANDELIN & EKMAN
BRAZOUKA
FREDDY AMIGO
ELVIS-MANGE
DUOJA
Josefin Wassler
PAPPAS EGET BAND
SHOWBLISS QUARTET
DENNIS LINDBERG
THE HAUNTED
DUNGEN
KEY TOWN HARMONY
THE TRIPLE DIAMONDS
TINA TURNER
LENA PH
JUKEBOX MONKEES
TEZZLA FLORMO
DOLLY PARTON
Urban Gattzén
THE SOULCOMPANY
Fronda
PETER WALL
CLOWNEN BULGO
SARA LUNDSTEDT
KUNGARNA FRÅN TYLÖSAND
ÅKEZ
ANNIKA DUCKMARK
HARALD TREUTIGER
GÖRAN GILLINGER
JENS & JUNIA
SVEN-INGVARS
ANDREAM JACKSON
4 DOLLS
Can Can
EMELIE
SILVRIS
LUDVIKA MINICIRKUS
FINA BALLERINA
XIBALDI FIRE ARTS
DIVINE
On Cue
THE BINGO RIMÉR SHOW
HENRIK JOHNSSON
Another Late Night
Pimps Delite
The Good Guys
KJELL BERGQVIST
INGRID YODA
SÄXTÄTTEN
HARMONY
TOMMY JONSSON
Kojak
SNAKEBICH
EMIL HÖÖG
RACCOONS MOONSHINE
Mark Mansion
Piff & Puff
THE ROULETTES
STEEL TOWN
JJ Blues Band
BREWITZ BREW
FREDRIK EKDALA
CHRISTER ÅKERSTEDT
LALLAS
ANITA LINDBOM x 3
MONA ROSELL
TESS (FD. LA CREAM)
LIV HANSSON
TESS ALONE
KATJA WULFF
KIM FRANSSON
FROGGYS POP-QUIZ
ROBIN BENGTSSON
NICKLAS HOCKER
EMMA PERSSON
MAGNUS HEDMAN
PARTYJOCKEY FROGGY
SWEET CELEBRATION
ALMOST FAMOUS
NOT FOR SALE
MUSIKTEATER GULASCH
1, 2, 3 FANTA & ROSÉ
GOLDEN RETRIEVERS
Jens Lysdal
SKUMSHOW för NATTCLUB DISCO & PARTYS
LUCKY DEVILS BLUES BAND
FINN ZETTERHOLM & BENGT SÄNDH
MARTHA ARANGO
MICKE LIMPAN SVENSSON
THE SUBMISSIONS
WIDERBERGS
NES-COACHING
ANTHONY
MARY N´DIAYE
LYKKE LI
Tigerbröden
Pojken och ensamheten
HELENA LILLBERG
Narva Laidback
ANNA STENBECK
VILDA TILDAS MUSIKSKATTJAKT
COPYRATS
SHAN ATCI
JOS
Yaiya
AMIT PAUL
JANNE ÖNNERUD
RASMUS WURM
MIKAEL REUTER
TUTA & KÖR
ANNA MOUROU
WAID
KARIN DIETRICHSON/DANDELION
SNÅRPAN
FOXY DANCE SHOW
WILTUNE
ROLAND CEDERMARK
FREDRIK LINDSTRÖM
ÖLSKOLA MED ÖLBARONERNA
LILLASYSTER
JANNE LUCAS BAND
SOUNDERS
SEASTARS
JIVE
PELLE BENCZE
MY & MAGNUS
MONSTERTRUCK
JOHN EDWINS ENMANSVAUDEVILLE
FLEXIBLE THEATRE
NICKE BORG
OSKAR GYLLENHAMMAR
ANGURVALL ORIENTALISK DANS
EBBA BLITZ
FARIDA BISSINGER
CAJSA STINA ÅKERSTRÖM
BABY KING
THE POWERBOYS
DR ÅKE´S TRUMSHOW
MÜSIKBYRÅN
RICKARD SJÖBERG
CA/DC (AC/DC)
TOTTE & SVEN
OLA SÖDERHOLM
E-Street Jam
FLICKAN MED SVAVELSTICKORNA
GRUS I DOJJAN
HERR ARKADO
LORDI
HASTY HAZE
HÄJKÅN BÄJKÅN BAND
LION´S SHARE
ROCKET OVERDRIVE
STOCKHOLM STARLIGHT
Double on the Rocks
DJ´s från MELODY CLUB
BLACK KNIGHTS
KRISTINA HANSES
Messing
Me and Mr Bassman
Dr Drag
RICHARD CARLSOHN
A DATE WITH DISASTER
FLENS FARLIGA
THE MODERN ART
SCANDAL BEAUTIES
FREDRIK WALLERSTRÖM
T. MARSHALL KANE
STONEFUNKERS
LOOK TWICE
GUNNAR ENELL
THE COMPLEATLES
FANCY DAN & THE HIGHSHOUTERS
DAN HYLANDER & RAJ MONTANA BAND
VARITÉ VELOCIPED
BLAME
SARA VARGA
STRUPSÅNG
MATHIAS PETTERSSON
CRIME VILLAGE
TAGGED
PROVOCENTERNA
SATSAY
BACKYARD BABIES
300%
ION OLTEANU
VIVA LA DIVA
CHARTERKONCEPTET
80´s REVIVAL
MADE IN SWEDEN
TNG
SELLING ENGLAND
PROJEKT NICOR
VISFABRIKEN
BROS BROTHERS
FILISTIN
CLOWNEN MANNE
Bengan
JOHAN ELIASSON
PASSION
ABALON DOTS
HOCKEYLAGET
CARINA DAHL
KÄLLSORTERANDE HUNDAR
Thomas Östman
House of Shakira
Tvärnit
LOST ANGELS
MATS BERGSTRÖM
MIKAEL SAMUELSON
DAVID HÄRENSTAM
GUNILLA VON BAHR
SAMANTHA
BJÖRN SKIFS
C-G & BLÅLJUS
GUDRUN SCHYMAN
MATS & SÖLVE SPELAR ALLAN
DADDIE
IN FLAMES
OLLE NYMAN
So Swedish
Magdansare
MISS PEGGY SANDS
GUNDE SVAN
ALICE BLUES
SPRITPROVNING MED JERRY LINDAHL
PETTER GANTELIUS
Alex Moreno
FINN ZETTERHOLM
JIM WALLENBORG
Marty & Gus
HASSELA SKI RESORT
FIFI & HUMLA SHOW
RICKY DEE
TOBIAS EREHED
SIDEWINDER
THE NEW YORKERS
ELIN LYTH
Johan Sjögren
HETLUFT
MYRAH
TAPPER & UNDERBAR
ERIKA SÖDERMAN
ANJA KEMPPAINEN
POSITIVHALAREN JAN-EVERT O.
ROCK´N ROLL BUSINESS
MALIN NILSSON
LINDANSÖS HELENA KÅGEMARK
PURE MALT
DI LEVA
ZLATAN
FLOTTA BILAR
GIRILAL BAARS THEREMIN
SOULFLOWER
Lisa Ekdahl
Kilroy
COOL COVERS
New ST.
JOHN & SOFIE
Noiseover
CLOWNFABRIKEN
The Crue
THE MICHAEL RASMUS JACKSON SHOW
BASSE WICKMAN
MARION & THE SOUL GANG
DET ÄR GRABBEN MÉ CHOKLÁ I...
HENRIK BÄCKSTRÖM
HENRIK FEXEUS SINNESCIRCUS
Silverdollar
LEIF OLBERIUS
HYSTERICA
PETER JIHDE
EMD
EFFLER BAND
Corroded
HEJA VÄRLDEN SHOW
BRUNO K. ÖIJER
CARO & EL CLUB VIGIL
DONTOMASO
DANIEL LINDSTRÖM
DAMN
Billy Butt
LISA RYDBERG
JANNE BENGTSSON
PATRIK LARSSON
TORGNY MELINS
ANNA PLOBY
ANNE-SOPHIE ELWIN
BENKE SKOGHOLT
HANNES HERVIEU
SIMON SVENSSON
JOHAN UDDENBERG
FREDRIK WILLSTRAND
GÖRAN ASAAD
ZORBING
BOOT CAMP
BASPLATS HOOK
SUMOBROTTNING
ICEWALL
BEHRAD ROUZBEH
DAVID DRUID
ELIN NORDÉN
ANDRÉ WICKSTRÖM
GÖRAN EBENHART
ISAK JANSSON
JÖRGEN SJÖBERG
MACKAN ANDERSSON
PETTER BRISTAV
Bochra Iramdane
FRED JOHANSON
GENTLEMEN
GUNILLA BACKMAN
JENNIE-ANN SMITH
JESSICA MARBERGER
MARICA LINDÉ
THÉRÈSE LÖF
STEFAN NYKVIST
KINDBERGS
STREAPLERS
MUSIC QUEENS
PERIKLES
OVE PILEBOS
ÄVENTYRSÖN
CARIN LUNDIN ARTIST & JAZZSÅNGERSKA
JENNY SALÉNS
RONNY ERIKSSON
HÅKAN JÄDER
THORSTEN ANDREASSEN
LARS MAGNUSSON
LENA FRISK
HENRIK ELMÉR
CONRYTMO
PISTVAKT
CARINA PERENKRANZ
BUNGY JUMP
BOOM FIGHTING
SCAD DIVING
HANS-ÅKE ANDERSSON
CLAES LÖVGRENS
MATZ BLADHS
STEFAN GERHARDSSON
SATOR
HEDNINGARNA
TITIYO
BENGAN JANSON & KALLE MORAEUS
HARDCORE SUPERSTAR
SIW CARLSSON & JOJJE JÖNSSON
JUVELEN
Bert Karlsson
PER ANDERSSON
Jenny Wilson
STEPHEN BRANDT HANSEN
Samzons
THORÉNS
ZNITS
BOB STEVENS
BENGT HENNINGS
ERIK LIHMS
STENSONS
DONNEZ
CALLISTO
DAG SÖRÅS
MATTIAZ
STOCKHOLM LINEDANCERS
P. GRÖN
MATTI NORLIN
PAPAS AND THE PAJAS
CLOWNEN TOTO
BILLY THE VISION
PUTTE ELD
RONNY NORBERG
MELODIC FAIRYTALES
DANNE DAHLIN
LOOKALIKE STRINDBERG
DOUCE AMBIENCE MUSIC
PÄR ENQVIST BAND
DAN BERGLUND
DESIRE
Heavy Duty
CANDELA
HERMAN LINDQVIST
JAMES FJONG
ORMKVINNAN HANNA HAGLUND
HELENA WIKTANDER
Felix
ALEX SCHULMAN
TRIO MÉ BUMBA
BRA VIBRATIONER
MIA & SOPHIE
Agneta Wallin
MARTIN HANSSON
TYSTA MARI
ACE OF BASE
DANIEL LEMMA
ANNA TERNHEIM
AMY DIAMOND
PLUXUS
ALEXANDER SKARSGÅRD
Maria Lundqvist
HENRIK HJELT
CARINA LIDBOM
DIVINE
MATTIAS ALKBERG
SPRINGFACTORY
STUDIO
TAKEN BY TREES
TWO WHITE HORSES
SPEEDMARKET AVENUE
SOPHIA SOMAJO
SONJAGON
SANTA MARIA
MIIKE SNOW
MOLOTOV JIVE
NINA RAMSBY & LUDVIG BERGHE TRIO
PACIFIC
PARK HOTELL
PROMISE AND THE MONSTER
Perssons Pack
MINAYA
A:SON B:SON C:SON
MESHUGGAH
MONEYBROTHER
PROMOE
RANDY
MELODY CLUB
NICCOKICK
THE RADIO DEPT.
SUBURBAN KIDS WITH BIBLICAL NAMES
TIGER LOU
THE TOUGH ALLIANCE
MAGNUS RYTTERSTAM
OMÖJLIGA CYKELN
BRIDGE TUNES
LE CHAT MORT
THELUC
XY
JAW LESSON
FONTÄN
FRIDA HYVÖNEN
IDIOT KID
I ARE DROID
LOVE IS ALL
LYKKE LI
MARCHING BAND
MASSHYSTERI
THE HIVES
THE INTERNATIONAL NOISE CONSPIRACY
KRISTOFER ÅSTRÖM & RAINAWAYS
ISOLATION YEARS
FIRST FLOOR POWER
THE KNIFE
LONEY DEAR
FLORENCE VALENTIN
FRANKE
JENS LEKMAN
JONAS GAME
LAAKSO
THUNDER EXPRESS
FIRESIDE
EDDIE OLIVA SHOW
AERIAL
EXISTENSMINIMUM
THE BEAR QUARTET
CAESARS
FATTARU
CHRISTIAN KJELLVANDER
THE CONCRETES
DISFEAR
ELIAS AND THE WIZZKIDS
THE EMBASSY
MICHEL FUENTES
CHRISTOPHER SANDER
ShowU
PSYCHOSOMATIC COWBOYS
AC4
MAVERICK
OPPOSITE TURN
LASSE LINDBOM BAND
ALF
ANDREAS MATTSSON
ANNA JÄRVINEN
BAD HANDS
BANDJO
BLOOD MUSIC
BASUTBUDET
BIG BYRD
BRITTA PERSSON
DAVID SANDSTRÖM
DAYS
DE LYCKLIGA KOMPISARNA
DEATH BREATH
DUNDERTÅGET
FEVER RAY
EASY KIT
HENRIK SETHSSON BAND
MOJJE
BENJAMIN WAHLGREN
MALENA LASZLO
KAROLINA DAHLMAN
BIG FLUFFY
RANARIM
SHA-BOOM
SARA LÖFGREN
KARL MARTINDAHL
MARIE LINDBERG
JOHAN BECKER från STAR PILOTS
CAROLA SZÜCS
GLADYS DEL PILAR
FABRIZIO FANIELLO
DAVID LINDGREN
BRANDUR
ADDE MALMBERG
SVEA KAFE
ANNA SAHLENE MARIA HAUKAAS
FAROUT
ANDI ALMQVIST
CARINA NUNSTEDT
IS
ALEXANDER KONSTANTOULAS
SOFIA KARLSSON
KHOMA
MANGE SCHMIDT & CO.
HELLO SAFERIDE
VINCENT
JOHAN PALM
JONAS HASSEN KHEMIRI
LISA NILSSON
LASSE LINDH
FRANKY LEE
SALEM AL FAKIR
PETTER
FIBES, OH FIBES
ERIC GADD
PETER GUSTAFSON
BARBRO FÄLLMAN
SANNA CARLSTEDT
STADSVANDRING MED PETER FRISK
KOOP
PETER BJÖRN AND JOHN
Galenkonsulten Runar Karlqvist
JONAS HOFER & THE BOPPIN CATS
SHOWSTARS
MAZDAKOMBO
COVER MANIACS
URBAN COWGIRLS
KRUTOV & CO.
CASH IS KING (JOHNNY CASH)
ANNA BLOMBERG
Zifa
EVA HILLERED
EVA HILLERED´s LÅTSKRIVERI
HILLEREDS HÖRNA
GULLABO ELVIS
Rockridge Brothers
EVA SVÄRD MANNERSTEDT
ULF LILLPRÖJSARN NILSSON
DJUNGELBANDET
JAN CARLZON
SUSANNE REUTER
ERIK HAAG
SILVERSPOON
MARI BOINE
JOHAN RONNESTAM
CREEDENCE RECOVERY BAND (CREEDENCE)
THE WESTERN TONEFLYERS
Tommy Deogan
SINWAR
TWIST & SHOUT
HADERIAN BOYS
PEVA RACING
VIBAFEMBA
Göran Fristorp
DAVID HÄRENSTAM TRIO
JOCKE CAMMING
MARIA KASK
TONY WESTLAND
ROGER LANDER
ERIK ALENIUS
ANNA PERSSON
CHRISTOPHER STONE
FRIDA HAMRIN
GLENN FERNBLAD
JASCHA RICHTER
LISA LJUNGBERG
OLLE BENGTSSON
CM Carlsson
THE ROCKFIRE
VINTAGE PLAYGROUND
The Jeerk Show
WIENARABEND MED RÖST OCH STRÅKE
BODYGUARDS
JULKONSERT MED MONA ROSELL
BYZ
RAUK
JENS LIND
The Women
SUNBLOCK
GATHANIA HOLMGREN
P-A FORSÉN
Kalle Hjelm Trio
MIKE BONANZA AND THE TRAILER PARK COWBOYS
MALIN & CHANG
STONE AD
THE DANCING MASTERS
PARTYCARNEVALEN
JONAS HEDQVIST
ALEXANDER SCHÖLD
FRIDA MURANIUS
MILLION STYLEZ
Bas Edit
MICKE MALAVE
FLAMBOYANT
SO WHAT BAND
SAREA BAND
ANNA LUNDH
EN HIMLA MASSA SCHLAGER
EUROPE
THE ROCK DOGZ
MÅNS MÖLLER
WILDE BILL
NOUR EL-REFAI
Victor Alsén Band
Herrey´s
DIVINAS
Mårten Andersson
KRISTOFFER HEDBERG
Brickhead
SAN FRANDISCO
LOTTA ENGBERG BAND
GOLFSIMULATORN
MIKAEL PERSBRANDT
BIG PACK
ROGER RÖNNING
ÄVENTYRS-JEEP
The Johnsons
DEAD DOG FARM
AB SVENSKA HJÄRTAN
KATE AND AFTER
LITTLE GERHARD ROCK´N ROLL SHOW
DANA DRAGOMIR
HELGA & ALTKRAUT
BLACKKEY
ALLSÅNG MED MIKE FLORETTE
SOFIA SOFFI PROPP ERIKSSON (NU WISTAM)
INGRID OHLSSON
SO WHAT
MANGSETH
SVENSKA TRION
CHILI
STOCKHOLMS MÄSSINGSSEPTETT
PAOLO ROBERTO
JOHAN STAEL VON HOLSTEIN
OLA SKINNARMO
WE GHOSTS
CHILD IN TIME (DEEP PURPLE)
THE APEMEN
PARIAH
Benke Bee Good
LOBO GUITAR LEE BAND
GEORG GULYAS
TRIO CORNELIS
RÅTTAN
CAMARILLO
DAVID AND FOFO
THE LEAVING BAND
ADAM SANDAHL GRUPP
JIGGLE´N JIVE
ELDKVARN
PEDALENS PÅGAR
KALLE BAAH
CHRISTER KARLBERG
TORSSON
GIL EDWARDS & THE KNUCKLEHEADS
STORMY MONDAY BLUES BAND
HÅKAN BERG SHOW
ABSOLUT PLAGIAT
ADASTRA
ROB´N RAZ DLC
ROB´N RAZ
AFTER DARK
CHARLIE PERSSON
THE BIGGER BANG
PULS
Mia & Klara
PEPPERLAND (THE BEATLES)
JODDLA MED SIW
Sören Bervels Gasolin Show
GMX
PELLES EXPERIMENT
GUITAR 66
MERCURY BLUESBAND
ERIK HENEBRATT & GRABBARNA GRUS
Soulexpress
THE BOBOS
WILLIES BUSH BAND
HI DE HOS
2 to Groove
KEYLAS
CHRISTER´N PETERSSONS
RABASTONE
COLT COMBO
BRÖDERNA LINDQVIST
MADS CLAUSEN (BJÖRN SKIFS)
WHIPPY & BILLY RAY LIVE FROM REDNEX
BRITTAKÅREN
LASERDISCO
TOMTEKAPELLET
THE MAMAS
ELASTIC
PEDRO & PEDRO
LENNART KÅGE
THE CLAPTONES
DOGBAG
RAGBAG
CAT LEE & CO
SURFING THE ELEPHANT
THE WAVES
SLIM´s GOSPEL TRAIN
ROTHARRYS
BLUEBIRDS
ANDERS NORIN
KRANTZ
MATTIAS OLSSON
PATO POOH
PETER APELGREN
MÅRTEN LÄRKA
PEPPE & STEFFE
GREAT DANE
JESPER SJÖBERG
Toy Boys
MADE IN SWEDEN
KAJSA GRYTT
THERESE GRANKVIST
ANNA MANNHEIMER
OLA EDEBLOM
HANS ROSENFELDT
JOHANNA HALLE
BEATA HARRYSON
THE WHORES
MARKS TRIO
Speedy Dance
MAXI DREAD
HANSSON & KARLSSON
MARIE BERGMAN
PEPS PERSSON
SVERIGES STARKASTE MAN
POPTIMISTERNA
RENATA CHLUMSKA
COVERBANDET COVERBANDET
SINGSTAR ON TOUR
KIEL
DUBBELDÄCKARE
GAMMALDAGS KARUSELL
KAMELER
Pop-Eye
DANAH
THE HAWKINS
BUMPER BOATS
ÅSNOR & SHETLANDPONNIES
BLUE COMETS
JACKEROO
KJELL HÖGLUND
HAWKEY FRANZÉN GROUP
BOOTCUT DE FLUFF
CLIPJOINT CUTUPS
ORBITUNES
WILD FIRE WILLIE & THE RAMBLERS
12BARBLUES
HIGH-WINDERS
FLAT-GIT-IT GANG
CHRIS LANEY
BALD WITH BALLS
SLOWBURN
ANDREAS MÖLLER
CIRKUS BRAZIL JACK
JOY
SOUNDEXPRESS
CLOWNERNA TOMMY TÅNG & TOMMY TÅNG
Kristofer Cassel
HILDA
SISTER LOVE
NEO
IDA
ANNIELA
CURLY PHILLIPS & The Nightriders
STAR PILOTS
NEXT 3
CARL JAN
ROLLE & PLANETERNA
3 SVENSKA FAVORITER
WATERCASE
DELLA RIDGE
MISS T-BONES
HÅKAN JOHANSSON
ANDREAS MÖLLER BAND
CLAES MALMBERG
Kort i Rocken Band
The Amigos
5th SONIC BRIGADE
Martin Soneby
Kristoffer Appelquist
Anna Granath
Mikael Koppelman
Rockis & Poppis
TOMMY NILSSON
JÖRGEN MÖRNBÄCK SHOW
Wallmans Schlagerbar
Malin Berghagen
VÅRT BRÖLLOP I ERA HÄNDER
WONDERFUL LIFE
ILL-TICK P.O.E
GLORY GLORY ELVIS
MALIN BACK ANSIKTSMÅLAREN
REAL PLAYERS
TANGO ABIERTO
DUO AQUARELA
THE DYNAMOES
CHRISTOFER JERNDAL
BOSSE LARSSON & GLADMAKARNA
LITTLE DENNIS & THE BOBCATS
HIGH CLASS BURLESK SHOW
PETER LARSSON
WACKOS
EBENHOLT SLAPPERS
Streets of Mars
WONDERBAND
Martin Hyrén
AMINA AXELSSON
LOTTA BROMÉ
JAN WOLFHAGEN
FOREVER YOUNG
BRUNO HANSEN
Tullamore Lade
AMINA
FILOCHE som POSITIVHALARE
LESS IS MORE
WILLY & MATTE från BYGGLOV
TONE & PETER SJUNGER VISOR
THE P9
HAZY/DIZZY
GET STONED (ROLLING STONES)
GOGO BABE
POPKIDZ
PORK
THA HOUSE TOUR
MIKAEL TORNVING
NICK
KALLES KABLAR
Jonas Desai
ONE VOICE GOSPEL CHOIR
JOSEPHINE BORNEBUSCH
TERESA TÖNISBERG
STEFAN & KIM
COOKIES n BEANS
HOMBRE
TARNATION STREET
LOVERS OF COVERS
KIM LARSEN
AL AZIF
2´s enough
SPANJLISH
THE CATCHUP BOYS
AIRE LATINO
Sugerbeat
HUMMER H2 SUPER STRETCHT
GASTON
Osborns Offer
RADICANES
SILVERGUIDERNA
STHLM LIVE BAND
Partypatrullen
LASERSHOW
SISSI
ANDERS ELDEMAN
ULRIKA ZETTERSTEN
JOHAN ULVESON
ADDIS BLACK WIDDOW
SVENNE & LOTTA MED HEPSTARS
SID JANSSON
Patrick "Paltén" Jonsson
A CAPPELLA HOLMIENSIS
ATTRACTION
Alexandra Jardwall
JOHN POHLMAN TRIO
Secrets
KNAPPENSHOW
ROSA KÖRBERG TRIO
TRAMSGÄNGET
MAMA MUSIC
SPOTNICKS
JOHN POHLMAN
HÅKAN CIRKUS BERG
TAINTONS
GRAVITY
TONY MARTIN
Flashbackbandet
MARTA CHAVES
CIRCUS BA
PETER IN THE CHAPEL
MAGNUS JACOBSSON
MAKE A MESS
LINE FIVE
TOMTEN LARS-ARNE
NIKLAS FOLKEGÅRD
Brorsan & 5 polare
VÄSTERÅS HARMONY SHOW CHORUS
THE BOYS ARE BACK
CECILIA VENNERSTEN
ANDERS MÅRTENSSON
60 TON BOOGIETRYCK
PUBLIKMAGNETEN
GASTON BROS.
HÅKAN JOHANSSON
Sveriges Lucia
Helen Lindquist
STEFAN ODELBERG
EVABRITT STRANDBERG
CHINOX
KLAGOKÖREN
BIONIC BIPEDS
LATIN THE MOOD
MIMIKRY
I.D.A
ANDREAS ALEMAN
KAPELL DE LUXE
VÄRDINNAN CATRIN FOCK
RÖSTEN CATRIN FOCK
STOMPA & STÅT
SOFIA BACH
MARIE PICASSO
KRISTINA SOLFORS
LOVE IT LOUD
PETRI
STEFAN GRUDIN
VIBONO MAGIC
ARTISTERNA IVAN & LACKI
HENRIK ROSENQVIST
BAYOU
Mike stand-up magic show
ACTIONHJÄLTE FÖR EN DAG
Johan Löfqvist
BOSSE
ALAUDA
Tomteröster
LET´S DANCE
WICTORIA NILSSON
BRODER DANIEL
Zippy Zoo
Amarula Rug Cutters
STRÅKENSEMBELN PAX
Poorva Express
SJÖVÄRNSKÅRENS MUSIKKÅR
SÅNGENSEMBLEN GYKLARE BLÅ
BOSSANOVA BARBRO
MÅNS HERNGREN
Mikael Appelgren
ERIK ÅSBRINK
CALLE REAL
ROGER LINDH
JOHNNY DUVERT (ROY ORBISON)
NETTAN HERRMAN (ELVIS)
ADOLPHSON & FALK
AURORA STRING QUARTET
KARAOKEPALATSET
JESSICA ELL
HANNA HEDLUND
BARBARA HENDRICKS
INGVAR OLDSBERG
THE INTERNATIONAL HARVESTERS
SOFIA
THE LAPPLANDIAN TRIBE
JOE SPINACI & THE BROOKOLINO ORCHESTRA
FEVEN
SIMULATOR (15 PERS.)
GUNNAR ALMQVIST
M/Y CHARM
LEIF NORBERGS
DEE
ERIC CLARKE
TVÅ FISK OCH EN FLÄSK OCH MULTI KULTI
SANNA NYLANDER
ALI VOCALI
ANNA WENNERHOLM
MATTI & CO
ASH PLANT
ARNE FERNLÖFS ORKESTER
MONICA RAMOS
M. HEDEROS & M. HELLBERG
AYO
SIGGE & SIGGE
FREAK KITCHEN
THERESE ENGDAHL & JOHAN SANDBORGH
SUMOBROTTNING
ABRA (ABBA)
Gjutjärn
Blue Company
Slim Brigade
Big Ball Band
Vi heter va som helst
Stockholms Salongsorkester
Peter Fredman
Gabriela Valenzuela
Jessica Gärdlund
Dj Sergio
JACQUES RADISON
SCANDAL BEAUTIES
DALLASTJUREN
GAD (Disneyland After Dark)
HIGHJUMP FÖR 4 PERS.
Madaroarna
TINA TURNER TRIBUTE SHOW (TINA TURNER)
ULVENHOFF
TUNDER COVER
TERESIA
ANNIE KRATZ-GUTÅ
KENTA
KICK
THE BONAPARTES
GIVE ME FIVE
DIDJERIDU
TONY ZOULIAS
ANDERS JANSSON
ANDERS ÖSTERGREN
BACCHII BRÖDER
MATS SKIMMELÅ
MÜNNING
HARD ROCK HOUNDS
Monsters of Tribute
PETER SVENSSON
STOCK CAR
JULIUS E GREEN
SPACEBALL
MALIN LUNDGREN
ANDERS LAURIN
BASIC BIG BAND
MIKAEL PERSBRANDT
Baba Blues
AMAZING GRACE
BOUNCY BOXING
In the Corner
COSTE APE3A RYTHM´n BLUES
SANDRA WALL
Trollmojen
House of Fun
SMILE
TNT
EGENTRAMPAT VIN & ITALIENSKA SCHLAGERS
OC UNPLUGGED
STINA BERGE & KÄRLEKEN
THE LEGENDS CHRISTMAS SHOW
OMSLAGSPOJKARNA
JURASSIC DIVAS
DJP
STOR GOLFSIMULATOR
MAGNUS HOLMBERG
JON-OLOV WOXLIN
STRIX Q
RMK
MENDEZ
ANANDA MAGDANS
LASSE LÖNNDAHL
VJ BOPA
ELAINE BERGQUIST
LITEN GOLFSIMULATOR
QUALITY
SAMBA DE SOUZA
ÖSTEN MED RESTEN
Ken Bee
KENNETH OLOFSSON
MARIA MÖLLER
Bastuflotten
FASHION
KONFERENCIER JESSICA OLERS
Joyride
SANNA EHDIN
INDIFFERENT
ANDERS F. RÖNNBLOM BAND
STREET THINKING
LITHIUM EMPRESS
RECKLES (Bryan Adams)
HOTEL WEDDING
BELLMANS APOSTLAR
SEGLING
TABOOGIE
JANNE MUSIC SHOW
Partynissarna
IN BENNY WE TRUST
DETEKTIVAFDELNINGEN
REMIX
BEAST & BITCH
MIA TÖRNBLOM
ROOTVÄLTA
WHISKY & DYNAMITE
PUBLIC SERVICE
Little Mike & The New Sweet Soul Music Band
SAM HAGBERTH
HENRY JENSEN (BUDDY HOLLY)
The 80´s Night
LASER INC.
TYLAS
BRITTA INGMARSDOTTER DUO
EMMY
HIGHJUMP
SHOWKANALEN
THOMAS ZIDÉN BAND
JOHANSEN - NORDBERG
ROCK KARAOKE LIVE
MENTAL ACTORS
BORDSHOCKEY MED GÖRAN AGDUR
COOL MAGIC
PROXXY 66
SURFSIMULATOR
MANGOBANDET
FOR SALE
DANS UPPVISNING
ANTIKRUNDAN
DOG TOYS
ÖVERDRAG
GUBBROCK
EN BELLMANHISTORIA
Eljest
November
Anna-Greta Show
AFRIKANSKA TRUMMOR
Adam Tensta
JOELITO
SLITZ SUPER SOMMAR 2008
SWINGING DOORS
MIND KAOS
LARS-PETER LOELD
WTB
KLASSE MÖLLBERG & COCOS
SKRÖMTA
ERIK CARLSSON
KROKIMODELL LINDA DJURBERG
DAVID HARLEYSON POWERTRIO
TREOKOMP
NILS BROTHERS
MATS & MORGANS PARTY DUO
SPEL FÖR STAN
COVERFUNKERS
BRÖDERNA BÅGART
TOBBE SVENSSON
Aki Paki Band
PER BREDHAMMAR
WILLY LANDSTEDT
BLERIM HASANI
WIKING POWER ÅSTRÖM
SOUL MATE
KALLES KABLAR
STOCKHOLMLAB
STHLM GLAM
Undercover
SLÄKTDRAG.1
STÄMBANDET
PETER HARRYSON
SUPERMONO
ROBERT GUSTAFSSON
KAYO & KAHN
HELEN ERIKSDOTTER
DANSA TILLS NI SVIMMAR TOUR 2007
MAYA De VESQUE
MIMI & BUSAN
SEMLAH
ALL ENDS
CARL LINDEBORG
Lele Lele
CONNY NIMMERSJÖ
TVÅ STÄMMOR
THE MOTORHOMES
JANA SÖDERBERG
DANIEL BOYACIOGLU
KRISTIN KASPERSEN
MISS FERGUSSON
ELDARN
HENRIK IBSEN SANNING & KONSEKVENS
MIA LEXIE (TINA TURNER)
IRYA GMÉYNER
BORT MED KNARKET FRÅN KROGEN
Nickez
IMPROVISATION & CO
Robin Sing
CLAES TROLLESTAD
RIGMOR ROBERT
BARBARA VOORS
Nybakat
TRAD LADS
ANSIKTSMÅLNING
SKRATTESEMINARIUM
SNÖSKOTER PÅ VATTEN
KLAS - GÖR DET OMÖJLIGA OMÖJLIGT
ANDERSSON / LANGENDORF
CLOSE UP MAGIC
GALNA SERVITÖRER
CAMILLA COMEDIENNE
BALLLONGSKULPTÖR
CLOWNESQUE
PROVA PÅ NYCIRKUS
STYLTOR
BRÖDENA MUSTANG
JONAS CARPING
W2 (U2)
DISCOBOYS
BELLA NOTTE
DISCOCHICKS feat DADDY LOVE
EVELINA SEWERIN
BLERO
LADYLIKE
Mindoors Music for Event
BRETT FORDON
JANINA
KEE MARCELLO
GNOTTARNA
ANDERS & PUTTE
Cirkus Roman
FÖDD PÅ 70-TALET
STUDIO 54
GREEN STEPS
JACQUES WERUP
TRUE SPIRIT IBIZA
SIGRID ÅHS
VILDA BACILLER
PINO DANGIOLA & NATALIE BRATELI
TWO FOR THE ROAD
COUNTRY KICKERS
SVERIGES MAN
COLD MOUNTAIN BAND
AROSTOMTEN
BASTIANS BARDER
UNI CYCLE SHOW
SINGINGSONGS
Doorman Per Hellberg
AMI HALLBERG
JEANNA BYSTRAND DUO
JEANNA BYSTRAND BAND
STOR HOPPBORG
OMÖJLIG STEGE
THE BARCRAWLERS
HÅLL IGÅNG MED THYR
MEKANISKA OSKAR
YIGI D´URKRAFT
KEN MALTES MED GERT & LENNIE
GENERATION
CLOWNEN GAJONI
AMINAH
KAPTEN FILLING
JULTOMTAR
NINA STAF
BOB PERCUSSION
HALLOWEEN PARTY
MATTIAS ANDRÉASSON
PATRIZIA HELANDER
ANDREAS SJÖBERG
CHRISTOFFER HIDING
ANASTASIA ROOBOL
GLÖDVANDRING
LINDA SWÄRDH
THOMAS WIEHE
ZENDRAGET
BIG JIM
Showfabriken
OMSLAGSMODELLER
HIPP HIPP
HIGHJUMP
Johan Petersson
VILLE VICKA PÅ RUMPAN
POKER EVENTS
BABETTE & CO
BERTH STÅHL
MANTIX
Betty Bass & the Boys
TVÅ BACKAR LÄSK
SNOWROLLER
En resa till det akustiska 60-talet
MICKE LARSSON
TONNY CEE (ELVIS)
Malin Skrubbe
SECONDTUNEZ
NOVA
NOVAKS ARK
HEAVEN & HELL
ARMY NIGHT
SHADOW DANCERS
FYLKINGS
BEACH PARTY
Ladies Night
FREDDE PÅ GRAND
MIXX DUO
SVENNE & LOTTA SOLO
ARNE TALVING
FÖRSPEL
DENNIS ROBINSON
SANNEX
Casanovas Orkester
EXPANDERS
JOHAN HYRÉN
WALTER KURTSSON
Rönnas Treo
D-FLEX
SALMING UNDERWEAR SHOW
JANINA
SHAKE A LEG BAND
IDOLERNA
STIG EMANUELSSON
KUNG KAKTUS
Nadia Louis
SÅ MINNS VI ELVIS
RILTONS VÄNNER
SUPERSTARS
VIVA LAS VEGAS
COPA
HAYATI KAFÉ
HIGHJUMP alt. BUNGY-TRAMPOLIN EASY UP
CALLE STJERNLÖF
D-FLEX
ARABIC NIGHTS
BASFIOL & FLÖJT
EVA RYDÉN
Good Timers
SOPRANO MEETS CLARINET
GIDEONS
JOSEFIN SOM VÄRDINNA
TILDE FRÖLING
ARNE WEISE
GRACE
NORRTELGE CAROLINER
KARIN SAX
SNOOK
INGMARI DALIN
EMRIK MED BAND
BELLE
MENDEZ & LATINO PARTY
THE ATTIC
Tubaduon
LENE ALEXANDRA
TONY CLIFTON
EMINENT Q
STAFFAN HELLSTRAND & THE NOMADS
JERRY CARLSON (JERRY LEE LEWIS)
THE ELVIS ORION TRIBUTE (ELVIS)
THE IDOL BAND (BILLY IDOL)
CLOWNEN MAX
DREAMHEADS
LIZA POGÉ
THÉRÉSE ANDERSSON
KONFERENCIER ULRICA BENGTSSON
POKERFACE 2007
MON ROE
MOOSTERS
Baltimoore
TRÄD, GRÄS & STENAR
STEFAN D.
SALSA TROPICAL
SOUTHERN SOULS (LYNYRD SKYNYRD)
MATS RÅDBERG & RANKARNA
PRIMER
LOTTA ENGBERG
FESTBANDET
JENS GUSTAVSON
Off Duty
EMILIA
SNÖSKOTER
MADAME NERUDA
SHEBANG
THREE SMALL GIANTS
BOXERSHORTS
ISA & MORMORS VISOR
M.Y.S.T.
MOOSE BROTHERS (BLUES BROTHERS)
ONE DJ PROJECT
BRYNOLF & LJUNG
EMILY McEWAN
DILBA
THE MERRYMAKERS
DANIEL JELLDEUS
N.Y.C.C.
LUSTANS LAKEJER
BLUES
MONICA STARCK
GLORIA
SUPER NATURAL
MASAYAH
SLAPTONES
JOHANNES KOTSCHY
TRIBAL INK
JOHN BALLARD
THERESE
TYSKARNA FRÅN LUND
HOVET
PEGGY LEJONHJÄRTA
RADIO LXMBRG
RAYMOND & MARIA
THE 21st CENTURY NOICE
LILY JETS
MIDNIGHT SCRAPER
ERIK SEGERSTEDT
AFTER SHAVE & ANDERS ERIKSSON
MARGARETA NILSSON
HAPPYNINGZ
Almost Finest (Mother Finest)
INGER NORDSTRÖM & RHINESTONE BAND
Feejk
THE GUNNERS DREAM
CLARK
TRAZZEL
STAFFAN LUNDGREN
LERDUVESKYTTE
BLONDIE
HENKO BENKO BAND
SUSANNE PETTERSSON
4SHOW
Hundår
RODDE & CRIBE
INCREDIBLE GRETSCH BROTHERS
TONY KARELIUSSON
TOMMIE STRÖM
THE KILLARNA
TWO BLUE
STRIDSBÅT 90
CJ PALMER
GILITO
PAPER MOON DRAGON
RAHM vs CLARIN
Special Forces
VILDA DJUR
PATRIK & LILLEN
EN HYLLNING TILL BJÖRN AFZELIUS
Nick Solid
SLITZ X-MAS PUNK PARTY
The Eastmans
Pigghaj
AFRIKANSK DANS
PETER GRUNDSTRÖM
MATTIAS ENN
CHAPEAUX DE GUINÉE
AGNETA OLSSON
LILLBRITTSIV
JARL SJUNNESSON
RAGGER
Annika Fehling
NOBODY DOES IT BETTER
LEIF KRONLUND
RÖVARBANDET
IMPROVERKET
ALFONZETTI
FREDRIK PRAESTO
OMÖJLIGA CYKLAR
MOBILT BOLLHAV
Spikmatta
LYCKOHJUL
MINDRE HOPPBORG
CASH IS KING (JOHNNY CASH)
TOMTEN RUNE
MERCY HUMP
BACCARA
BRAMSTEDT MODERN FOLKBLUES BAND
JARI SJÖBLOM
GOVERNOR ANDY
BAD SANTAS
RYTHM PROJECT
FRIDA HAMRIN & ERIK ALENIUS
The Bumrush Party
CROSS HEART
EMIL
EVERLYN
ANDERS F. RÖNNBLOM
DAVID CARLSON
HELA FAMILJEN
Frank Andersson
SAGOBERÄTTARE JERKER FAHLSTRÖM
Snakes in Paradise
SINDRE MOSKVIL
BÅGSKYTTE
PEPPE CARLSSON
JANNE LANDIN
ATOMIC SWING
BASSHUNTER
SLS
Kick Off
KAAH
SUSANNA EKLUND
RÖVARBANDET
SCHLAGERCIRCUS
SKRATTFEST MED PONTUS PLATIN
JANNE Y
SAGAN OM RINGEN
(MAT) TINA NORDSTRÖM
THE LATIN KINGS
ALIGATOR
ARASH
DISCOTATION
MENDEZ
OSKAR ELLIOT
SOULED OUT
LONNIE HEILBRONNER
Trebadurerna
PEDER FALK
Cecilia Karlsson (Dolly Parton)
Mika Nokia (Robbie Williams)
Big Mike & His Houndogs
CHARTERPARTY
VIKTORIA WIKLUND
JERRY JÖRGENSEN
ALEGRE
PATRICK BOVÄNG
BJÖRN LAGBERG
TOMMY LÖFGREN
COUNTRY BO
DESMOND RICHARDS
ENSEMBLE KRAAI
DROTTNINGHOLMS BAROCKENSEMBLE
JONAS NILSSON
SAMUEL, ROBIN & JESSICA
DR FUNKENSTEIN
CHESTY MORGAN
Luna Excess
TREAT
MARJA KLINGSTRÖM
SEXYDEATH
CHARLEE LAUREWYN
HARVEST MOON
DR ALBAN
S/S ÖSTA
EMMA VARG
STHLM BOSSANOVA QUARTET
ANNA SAHLENE
HOLDEN
THE HELLACOPTERS
Tina Eld
BENET AL NIL
MIIO
Grymlings
PON FAIYA
FASHION PACK
GRYMT FLOW
BAR BRASIL SAMBA KARNEVAL
BIG EASY
JONATHAN FLACK
BAYWATCH SWEDEN TOUR
VIDEO KILLED THE RADIOSTAR
MALOU & THE JAZPELS
BLUES´n BEER
DAN BAMSE MALMER
Sticky Fingers (Rolling Stones)
DROWNING ME
DARK ISLAND BAND
STRAY
TELGE PAINTBALL
DANNE STRÅHED med BAND
SLITZ CHEERLEADER TOUR
JENNY WAHLGREN
MINORA
LITTLE RIDE
POMPERIPOSSA BAND
Derek Conyer & Tha Butterlics
CRAZY NIGHT
Crazy Lixx
CANDY SHOP
MIA LÖFGREN
VOCATION
THE MIKE TURNER BAND (STEVIE RAY WAUGHAN)
GÖRAN A. (BELLMAN)
ROXANNE
DEN SJUNGANDE SJUKSKÖTERSKAN INGELA WAHLGREN
STEPHEN SIMMONDS
Bizarre Brothers
LONNIE & THE LONESOME RIDERS
TRANZMISSION
AS-SAYF
BIRDIE
SADIN
TOMAS MÖTER LENA
BUSY NURSES
SARA FRÅN RIKET
TRAFFIC LIGHT PARTY
CARNEVAL
UNCLE ERIC
NANA HEDIN
Till Sjunde Himmlen
BLACK JACK
LEXIE BLUESBAND
WILDWOOD
THE ABBA EXPERIENCE (ABBA)
MATS LUNDMARK
BLACK LIGHT NIGHT
DANI EVERMORE
FILOCHE
COMPANI EMCALI
LINA ASPLUND
ROCKTOOLS
JESSICA FOLCKER
DU PACQUE
VIKLUNDS ORKESTER
RASMUS AND THE RECKLES
Soft Wind
TOMTEN & NISSARNAS JULROCK
LÖNNIS
Rat Pack
KARAOKE
HÅKAN WALLBOM
PER HOLMKVIST
PAUL RIED & THE BONE COLLECTORS
BLOMMANS DIXIELAND BAND
SVANTE GRUNDBERG
KUL FLYG
PARTYFABRIKEN
DAVY JAMES
PETER LUNDBLAD
GOOD NEWS
JONAKE
INVANITY
SUSANNE REISTADS
MUSIC IN A BOX
DRÖMMEN SOM BRANN
Only Maiden (Iron Maiden)
DARLINGS
SAM
PLUSGRADER
JOHAN WESTER
ERICA PERSSON
GINGER
WINTER
GEOFF DIAMOND
JUG MCKENZIE
SWAN-T
HUSTLERS CONVENTION
HANSGÜNTERS
DYNAMIC DUO
DOWNTOWN COOKIN
ANNA MED BAND
Ronnie Gardiner´s All Stars
LUDDE LINDSTRÖM
BIT BY BIT
KEBBE
Marcus Frenell
SUNTRIP
MIKAEL PERSSON
VERONA
Humle
LADY C & THE COVER-UPS
NATHALIE
KATARINAS MAGDANS
Orgasmatron
MISSISBISARR
JOHAN WELLTON
FORBES
DIRTY HEARTS
COLORADO
BARBIE-Q
PIMP DIDDY
SOLSTING
WESTERN PEARL
THE LOWDOWN
VOCAL BRAND
BOKOLIOO
THE CHARGE
LINDA MAXX
I NÖD OCH LUST
CAROLINE WENNERGREN
POP
PLATINUM
SÅ FUNKAR DET
Jumper
MONSTERS OF FUNK
PLAYBOY PÅ TURNÉ
SUMO WRESTLING
LITTLE ARON & THE EAST SIDE RIVER BOYS
JONAS KULLHAMMAR QUARTETT
CHORUS SHOW
WHOOPS
HARD 2 HANDLE
PUMPBOLAGET
CAMERON CARTIO
THE NEW BAND
SCHLAGERMASKINEN - TOTAL MELODIFESTIVAL
HELENA ERIKSSON
JUGGE
SAMBO
VEM VILL BLI GAMMAL
VATTENSKOTERSAFARI
JOYFUL
JOAKIM ARENIUS & PRAISE UNIT
Micke Muster ROCK´N ROLL COUNTRY SHOW
BRAD JOHNSON & THE WHITE KNIGHTS
SCHLAGERKALASET
THE WALLSTONES
PETER & THE THREE CHIEFS
WASHBOARD WILMA
STILL FAT AND HUNGRY
CLOWNEN GAJETTI
PATRIK ÖHLUND
MEN´S ROOM
SABBA (ABBA)
KJELLRONNYS POPORKESTER
DICK DI MACHO
SKUMPARTY
THE GOLFER
MONICA SILVERSTRAND
VIKTORIA KRANTZ
TRUBADÅREN HÅKAN
ELVIS
TUTTAR
Ibiza
SANNE SALOMONSEN BAND
FREDRIK KEMPE
Charizma
Ida Sundelius
DUCKS CAN GROOVE (JIMI HENDRIX)
IRENE PANIK
MARIA
FILLIP WILLIAMS
VERONICA REINSTEIN FALK
STOLLARNA
JOS
ANNA-LOTTA LARSSON
JETZ
PERFECT STRANGERS
Högtryck
ELIN GRYNET EK
HEIKKI
SOPHIE RIMHEDEN
SLEEPY
BAD CASH QUARTET
GRAND TONE MUSIC
ANDREAS TILLANDER
CONVOJ
DAVID LINDH & HAIL MARYS
EL PERRO DEL MAR
ELLIS THE VACUUMCHILD
ERIK DE VAHL
Lennart Öhman
Haddaway
PAUL PALJETT and THE GLITTERING BAND
ANNIE & SUSSI
SIDDHI JOHAN SUNDT
HELEN OLOFSSON
THE HEADLINES
CALEDONIAN PIPE BAND
BALLROOM BIG BAND
HINDERBANA
LATE NIGHT DESPERADOS
ÅHMAN BÄND
XSTARIA
ROBBAN & CLAES
JANNE SCHAFFER ELECTRIC BAND
LA TREMENDA
LIBERATION
SINN FENN
RETROPHONICS
MOONSHINE
ÅSA VILBÄCK
TOTAL RECOIL
STAND UP
IA & BRUNO
SLAGVERKARE PETER PLYNNING
MALTE X
KAPTEN WILLIE
TOTAL VOKAL
MAGNUS BJURBERG
ROMEO & JULIA KÖREN
PARTYPÄRLAN
NOVAK
JAHN GALLO & GUN - THE GALLOS
LOS PRIMOS
ANNIE FOR PRESIDENT
STRAIGHT AHEAD ORCHESTRA
Sussi Tatti
MÅRTEN
MIKE´S BARN & FAMILJESHOW
Pådrag
DARINE
FANCY FACE HAIR & BODY
STENEN KRYPER (ROLLING STONES)
MAURO SCOCCO
JOHNNY ROCKER
TRICYCLES
HOUSEQUAKE BAND
LATIN LOVER BIG BAND
Johan Rehborg
ANA JOHNSSON
SALSA MORENA
THE ACKERMANS
ENEMIES SWE
LOST PAJAZZOS
HALLÅ
Karaoke
DAVID SPERLING
BENNY GOES WILD
FREDDZ
CR & THE FUNKY FAMILY
CLOWNEN PIPPI
SPOTRUNNAZ
DUB SWEDEN
STARMARKET
2 TONS OF FUN
LOTTIE KNUTSSON
Tony Samil
TOM WAITS TRION
EMBEE
Pearl
LYCKLIGA PÅ JOBBET
LASZLO GÖLLES
M/S ANGANTYR
CHARANGA NUEVA
HATUEY
MAX HOLSTENSSON
Partypatrullen
Bluetalk
Tomten Curtelle
ALICE I UNDERLANDET
BJÖRN R.
STEVIE
Anders Asker
SILVER
MARILYN MONROE & DOLLY PARTON
Myter från djungeltemplet
Mysk Fakirkonster & Indisk Dans
RUBBER SOUL
M & M
Sandra Dahlberg
Sköna Söndag
MILO
NACKA HEMBYDSGILLE
Fredrik Forsberg
TURBONEGRO & THE HAUNTED
Slowdust
MP3 / MARTIN PÅLSSON MED TRIO
M. ÖSTLUND
PONTUS DJANAIEFF
IQ
CYKELROBOTEN DOUGLAS
Johan Östberg
BARBARA PEREZ
HELGE SKOOG
TOMTEN SÖREN
ISLANDSHÄSTAR
JÄRFÄLLA ISLANDSRITT
PEGGY
BOB MANNING & BLUE BERRY BANNED BAND
WIZEX
BASKLAS AND HIS TEN DOCTORS OF SYNC
Annika Olsson
LEOS MAGISKA TEATER
LINDA ROSING
DRAGSPELAREN SVENNE IDAR
MIAMI
Alla kan tralla
Earth Revival
Little Bo and The Virgin
MEMPHIS ROCK n ROLL & COUNTRY MUSIC
JENS
THE TOM JONES STORY (TOM JONES)
REVOLVER
MAGNUS FLOOD
CLAUSEN & NATTA
LILLA STYGGA
Mikael Teger
Robert Wärn
KJELL-ELVIS (ELVIS)
GEORGE MICHAEL lookalike
FAGERSTA BAD ASS BOYS
ANEE G & VEDDY K
CALLE
OLLHAGE
KAPTEN GRÄS
GEMINI FIVE
ROSEGARDEN
Christian E.
TOMMY HOLMBERG
BLACK BONZO
COYOTE UGLY
THOMAS EBY PRECUSSION
Arrach
MIKAEL BACKLUND
EL LOBO
ERNST BRUNNER
SLITZ CHRISTMAS PARTY TOUR
VINPROVARE GÖRAN SANDBERG
WHISKEYPROVARE JONAS
WHISKYPROVARE WESTLUND
LIMOUSINE
CHARTERBÅT
TURISTBUSSAR
HÄSTSKJUTS
MILITÄRBIL
Hårddisk-inspelning
Jan Boris Möller
HÄSTVAGN
Bengt Sjöström
LEVANDE DJUR
Erik Lallerstedt
STOCKHOLMS STRÖM
M/S ANDERS BURE
MÄLARVIK BUSS
Klemensen
HÄSTAR
M/S STRÖMSKÄR
VICTORINA III
M/S ZACCO
M/Y EAGLE
M/S JOSSAN
M/S RÖDLÖGA
SWEBUS EXPRESS
BUSSTOP
TRESHOLD LIMOUSINESERVICE
HAGELIN CHARTER
SJÖ & LAND
TARPON CHARTER
UTOMHUSPROJEKTORER
Obscura Magica Omagica AB
FOAM PARTY
DUBBELDÄCKARE
TRAMPBÅTAR
MY LORIS
HELIKOPTER
KAMEL
Videoredigering
BUICK ELECTRA
FLYG
LIMOUSINE
FUN FLY
BÅTCHARTER
SKUMDISCO
TURNÉBUSSAR
CD-BILDNING
POLISBIL
Olle Berg
MICKE FLYG
B/B
AIRWAYS FLYGUTBILDNING
HÄST & VAGN
ART of MAKEUP
MONSTERTRUCK
SKUMDISCO
ULLA SKOOG
EBBA BLITZ
HELENA ARNESSON
ROGER BRETT
GUNNAR ERNBLAD
BENKE BORG
SLUSS FÖR MODEVISNING
BÅTAR
MARK ZIMMERMAN
RICKARD ENGFORS
CHRISTER LINDARW
SKUMMASKIN
ELLINOR PERSSON´s RÖST
JOHANNA WILSON
TURISTBUSSAR
SEGELBÅT
Jonas Dahlbom
RONNY GARDNER
Hip Cats Production AB
DUBBELDÄCKARE
FRÖKEN MRDJANOV
Gula Ankan
BUSSAR
BILHYRA
MÖHIPPESTUDION
STORA BLÅ
SKUMPARTY
POSITIVHALARE
S/Y IDUN
PANTERA
RIB CHARTER
M/S KARL JOHAN
M/S KARL JOHAN
Lasershow
LÅNGA MÄNNISKOR
Åke Eriksson
Anders Svernsjö
SUPERKLASSE
SEBASTIAN HEDIN
JENS SJÖGREN
MT-Produktion KB
M/S STRÖMMA KANAL
AA ROLLS ROYCE LIMOSINE SERVICE
ELEFANTER
TRAD. JAPANSK MASSAGE
KOCKEN HENRIK
JUKKA TOLONEN TRIO
THOMAS HAGLUND BAND
KALLES KAVVERS
SIX PACK
OTB OVERTURNING BAND (BTO)
FREDDIE MERCURY LOOKALIKE
VAN PALTEN (VAN HALEN)
JANNE STRÖM
JANNE & PIERRE
FLYING DUTCHMAN
MARCUS
MIKAEL SAMUELLSON
TOFTE
BENGT DEMSE
FREDDIE ZÄLLH
Jon Berger
JOPPE DISCO
Monica Törnell
HIGHWAY STARS
Urban Turban
RUNE GUSTAVSSON
JANNE KARLSSON
KENNETH
RICKY ANDERSSON
JONTE
ROASTING HOUSE
TRIPLE & TOUCH
DERRYL ROBARTS
TOMMY VIDNER
Swingsters
MATS INGELS
INDIAN RED
Anders Engberg
STAB
MATTE ASPLUND
NATTSUDD
JOHNNY GROGG
OJ DÅ
KICKI & THE KICKERS
MILLE & JERRY
ANDERS HELLSTRÖM BAND
THE THISTLE PIPE BAND
THE PIPES & DRUMS OF THE 1ST ROYAL ENGINEERS
YVONNE & ERIK
OLLE WALLBERG
MR MAX
ALEX ZIVANOVIC
Thomas Greger
LEBACK
SVEN HALLBERG
SNULLE & FRIEND
GÖRAN ERIKSSON
Strul
WILLIAM FREESTYLE
RAGGA MUFFINS
DUBBI BRADDERS
COLORBLIND
TRUE KNOWLEDGE
DANNE
BESSIE SALAS
WASAKVARTETTEN
STOCKHOLMS SALONGSTRIO
LENNART BÄCK
LENNART WAHLMAN
J. J. Wallner
ERIK LARSSON
AQUARIUS
SOCA EXPRESS
LALLA HANSSON
ANITA ENGVIK
US 2 U
HÄCKEN
STUBER KLUNS
JOHN NILSSON
BIG PAPA
AMADEO & BELINDA
ADOLF FREDRIKS BARNKÖR
SPIKE
HASSE PETTERSSON
PATRIK & HARRY
LARS LINZIE
PATRIK & PATRIK
McCAFFERY´s (DUBLIN FAIR)
SUE ELLENS
COSTES TAKEAWAY
STEFAN DEMERT
GERBER
JANNE´S TRE
EDGREN & THÖRN
STEPHEN THOMAS
Bengt Jonshult
NASH
ROLLIN´N THUMBLIN
GÖRAN
WERNER TRAPP
PAUL BOGART
SISTA NATTEN MED GÄNGET
KROGPATRULLEN
RONNY & RAGGE
Tages
ULF KEMPE
TOM & TERRY
PETER & FRANK
MONICA & BROR
KALLE ERIKSSON
JOCKE
STAFFAN OLSSON (MICHAEL JACKSSON)
PUSS (KISS)
FREAK OUT
EDGREN & THÖRN BAND
CHRISTINA LINDBERG
GRÖNWALLS
SALUT
HECTORS
SALONGSKVINTETTEN
JANNE STEFAN BLOM
HÖRSELMAT
LARS RÖNNLUND
TRIPLE & TOUCH med BANDMASKINEN
MICKE AHLGRENS
MATS BERGMANS
BAND 1
FOTBOLLSJONGLÖR
HARLEY DAVIDSSON FASHION SHOW
VAZIR
YAN SWAHN
MR SIMSON
JOHN LINDQVIST
MORTEN ALI´s TJEJBOXNING
RÅTTAN´S MUSIKCAFÉ
KARAOKE
ELLINOR PERSSON
NORRSKENSFLAMMAN
JONAS HALLBERG
HERR ERIKSSON
Peter Löfberg
JONAS INDE
KATARINA LARKE
KARIN EKSTEDT
KERRY JÖMAR
KATTA SUNDKVIST
KLEEVEBOM
THE OUTLAWS
GOGO HAPPENINGS
KIMMO RAJALA
KICKI MILLBERG
PIA WAHLBORG
PATRICIA GÖRANSSON
EVA BOSTRÖM
JENNY WIDEGREN
LISE REHN
JANNICA MIDÅS
LOTTA E.
ISABELLA R.
COMPANY
MELINDA EKLUND
JEANETTE
BIA
MR KVACK
ORMTJUSARE
IAN WACHTMEISTER
TOM STONE
CHICO
EAGLE UNDERWEAR
MC WISBORG
ANKI
CRAZZY THORAX
AGNETA SJÖDIN
HARLEM HOT SHOTS
OVE ÅGREN
BIRDIE
LA CAMILLA
VETERANERNA
ORMAR TILL VISNING
AMIN
RIDDARSPEL
STEFAN EDSTRÖM
DEF DYNAMICS
LÄDERNUNNAN
TED ÅSTRÖM
HENKA
Mr Hyde
Charlie Stone
BLYGE ÖRJAN
BIKINI GIRLS
CHEERLEADERS
EVA ZARKANY
TOMM PERCY
PETER´s JUDO SHOW
LEO RUBIO
PILSNER
PONTUS STRÖBAEK
ANDREAS HAESERT
THERESIA
BULLRIDING
HOPPBORG
STOR HOPPGIRAFF
BOLLSLOTT
KARAOKE
KARUSELLER
STUDSMATTA
STEGEN
LUFTBALLONG
VIRTUAL REALITY
ICEMAN
BOUNCY BOXING
BOUNCY BOXING
GLADIATORSPEL
ROBOTBOXNING
KARAOKE-MOE
LUFTBALLONG
KARAOKE
STEGEN
LUFTSEX
KARAOKE
BUNGY RUN
BULLRIDING
SPACEBALL
SPACEBALL
TJUREN FERDINAND
STEGEN
VIRTUAL REALITY
SPINDRIFTERS
BULLRIDING
KLÄTTERVÄGG
BASKETMASKIN
GOLFMASKIN
SUMO WRESTLING
KLÄTTERVÄGG
PONNYRIDNING
KARAOKE
KARAOKE
BUNGY JUMP
KARAOKE
KLÄTTERVÄGG
HOPPSLOTT
MINIBORG
TRE PAR I LEKEN
KARAOKE
MINIBILAR
DEN GRYMME
BARNKARUSELL ELEFANTER
Karaoke
RÄNNAN
OLJEBROTTNING
KÄNGURUBOXNING
GLADIATORSPEL
SPIKSTOCK
HOPPBORG
BOLLTÄLT
STEGEN
Idiot SM
HOPPBORG
SKÅNETJUREN
SPACEBALL
BOOM FIGHTING
VUXENBORG
HOPPBORG
BIRDIOKE
BOOM FIGHTING
CASH CUBE
STEGEN
Mad Mike Adventures
BOOM FIGHTING
SPACEBALL
APPLE
Superduon
SPRITPROVNING MED DICK SAMUELSSON
VIN & WHISKYPROVNING
Boogie Express
BOYS IN THE BACKROOM
PEPE RICO
RAMALAMA
CARINA NILSSON
MAX LUNDBERG
NALLE
UPSIDE DOWN
PIANOBAR
KARAOKE NALLE
PARTYPOLARNA
LAILA KLÄCKBERGS TRIO
LOS CORALES
PETTER BJÄLLÖ (PETER JÖBACK)
ERIK VINGFORS
FRÖKEN INSULIN
PETER DOLVING & ROBIN RUDHOLM
ELISABETH HANSSON
STOCKHOLMS LÄNS BLÅSYMFONIKER
THE CREDENCE SHOW
ONE FOR YOU TOO (14u2)
FRIENDS NO MORE
Leif Bölke
GOTT & BLANDAT
BRAD JOHNSON (BARRY WHITE)
TROPICAL TOUCH
TRISON
KRABB
DYCE
Pamela
INGVAR CARLSSON
GUNILLA RÖÖR
THOMAS HELLBERG
VICTORIA BECKHAM lookalike
MIDDAG MED MACBETH
SHAKESPEARE VID STENINGE SLOTT
JULSHOW
GLÖD
BALTIC CASINO
SOLID
THE PHILARMONIC BIG BAND
THEREMIN
MÅLAR-INSTRUKTÖR
Andreas Lindkvist
SPONTANTEATER
ANNIKA LJUNGBERG
BARBERSHOP
The Bootles (The Beatles)
LASSE ÅBERG
LYSRÖRSMANNEN
HERRGÅRDSMORD
MINUS MANUS
KEY LEADERSHIP
FORD
BOB JERRY ORCHESTRA
BOB JERRY
BOB JERRY
MICKE WIKNER
MATS ALMSTRÖM (JERRY WILLIAMS)
FIA DANSAR GOGO
PONNYRIDNING
BLIXTEN & KALLE
DR. KALLE
FRÖKEN SVERIGE
MR CURRIE
PETER LEMARC
THEO
JOHAN NORBERG
BILLY RAY
PÄR GRANLUND
FOX FORCE 5
VILTVARNING
BACHELOR-ANDREAS
MASTERPLAN
The Groovies
PIMP
ISMAIL
KATARINA KAMPE
KRYMPLINGS
LINDA
Herrarnas & Damernas
IVORY SOUL
SHALONA
SVENZON
FARMEN-SARA
FARMEN-CHRILLE
FARMEN-DANNE
Naken-Janne (Farmen)
ABBE
DECEMBER VÄRDINNA
SCHOENI
OVE HAUGEN
SOFIA HELLQVIST
CAPOEIRA
MODELLEN DECEMBER
ZOLEXMODELS.COM
JOHANNA ASTERBÄCK
TOMTE
TRE DAMER
A. SJÖLING
DODICI CORDE
TOM NORDAHL
LADY MARMELADE
DANIEL
SILVER BELLS & GOLDEN FLAKES
FRIDA SNELL
ZERO 69
ITCH
HIGH-LIFE
7,2
Daddy Boastin
LITHO JOSÉ
NG3
Rockstar
KING
HITFIRE
MARTINA
EMMA ANDERSSON (värdinnan)
GUMMIKVINNORNA JENNY & SARA HAGLUND
JENNIE
Barnteater
RAKETSIMULATOR
ROCK-KARAOKE
EILERT PILARM (ELVIS)
VIKINGARNA
MODELLEN ROMAN
VICTORIA TOLSTOY & STORA STYGGA
CC KNIGHTS
KYCKLINGSMANNEN
ÖREBROAREN
Henrik Åberg Band (ELVIS)
MATS PAULSON
ADRIAN
RICKARD ENGFORS
Tone Norum Band
FREDRIK LARSSON
MOONRIDERS
WILD ROVER
GALEJ
ANNIKA
TRE SPENN
JOHNNY OLSSON
HEJ KALLE
MARIE FREDRIKSSON
VICKI BENKERT & BLUE HEAVEN
EHRLING
TITTI & EHRLING
DARK CONTINENT
MAD HATTERS
TINA LEIONBERG
Den Onde, Den Gode, Den Fule
WHEELS ON FIRE
JONNY´S BOMB
Peter Glyt & Fräcka Orkestern
BORÅS ENERGI
ANITAS LIVS
SARA
ZIA LINDBERG
GET WET
NIKLAS HOLMBERG
THE BEDLAM BOYS
JOHN CARTER
MARGARITA LEYTON
AMADEI VOKAL ENSEMBLE
SOUL PATROL
ANDERS BLOM
FATIMA
DANIEL EPTSTEIN
JIMMY LONESOME 4
POP CORN
BEEDIS
SOULBUMP
PIERRE STRÖM
SE & HÖR TOUR
CUBA LIBRE
VANJA MÖTER ROCK-SOLIS
MICKE LEVIN
MONSIEUR EPINARD
DAVID HELLENIUS
CONFUSION WITH RONNIE BROWN
MICHAEL JACKSON
ROBYN
DR. KARLSSON & THE BAD NEWS
HÖGVILT
BUS STOP
POOR BOYS
DE CHAZ ???
JONATHAN TAGGEN RODRIGEZ
UNMASKED (KISS)
SPIRELA GIRLS
ADELE LI PUMA
POPCORN
MAGNUM COLTRAIN-PRICE
2 FUN
AFREKETE
PETER SUNDFELDT
ARNE HÄGERFORS
NED
ANDERS FERM
KÄLLA BIE
DE MENINGSLÖSA
BOYS IN DA HOUSE
AI
CROSSTALK
TILDE DE PAULA
MALIN LUNDGREN
ERIKA STOLT AND THE BLUES BANDITS
JATTA
OMAR JOOF
PROMENADORQESTERN
HECTOR GARCES
KÖREN LEMON MED TITIYO
Kören Kören
LOOPEN
LOS TIGRES
THE DOGS
ANTARA
SOMALIE HEDSTRÖM
CRISTIAN SAHLIN
WASP
GARDENIA KUSUMOVIDAGDO
COVER UP
CRAZY TOWN DANCERS
DANIEL & EDUARDO
FESTVÅNINGSJAZZKVARTETTEN
FIGURE OF 8 DANCERS
MOUNTAIN DEW
NEONSKALLARNA
SIMONS SAX-PARTY
SISSEL KYRKEBÖS
MALIN-MY NILSSON
SVENSKA BLOCKFLÖJTSKVARTETTEN
ULRIKA BEIJER
STORSÅNGARE PÅ GRÖNBETE
ÅTERSKEN
COVERS TWO
SENIOR-TRION
FREDRIK BELFRAGE
BRASKLAPPARNA
MARCEL
SKANSENS FOLKDANSLAG
EXOTISKA SVENSKA DJUR
SKANSENS DJUR
VICTORIA SILVSTEDT
Sinding Larsen
PERFECTLY FRANK & FRIENDS
TARZAN BODY SHOW
STORA STYGGA
CLAS YNGSTRÖM & STORA STYGGA
ROGER PONTARE & STORA STYGGA
TOMMY NILSSON & STORA STYGGA
SHARON DYALL & STORA STYGGA
LILL LINDFORS & STORA STYGGA
JENNIFER BROWN & STORA STYGGA
STORA STYGGA mé MEJA
SONJA STJÄRNKVIST
JULIAN
UNDERGROUND
HANSSON DE WOLFE
STOCKHOLM ALLSTARS
BRAND
ANNELIE
TROPICALITO BAND
MANIACS
THE WESTITES
PÖKHUS
DAVID FRÅN ANTILOOP
BLUMCHEN
ANN LEE
EIFEL 65
SWAHILI NATION
Nicke Hoxell
TRE TJEJER
CARI LEKEBUSCH
PAGE
NIKLAS WAHLBERG
LOVE & DEVOTIO
S.P.O.C.K
COVENANT
CAT RAPES DOG
STATEMACHINE
SISTA MANNEN PÅ JORDEN
REMEDEEH
HENRIK TÖRLING SOM MAGNUS
VIN OCH SPRITSKOLA
CLAES ÖSTERBERG
BASIC PHONES
LISA BERG
SIKTA MOT STJÄRNORNA
U2
SCOOTER
WANDU PRODJECT
ETHERNAL
CARGO
ME & MY
WHIGFELDE
CARGO
CARTOONS
Yummie
LENA STRAUSS
D-CLUB
THE SOAPREMES (SKILDA VÄRLDAR)
RAMONA
S:T JAMES
JON BON JOVI lookalike
ERLING LUNDQVIST
1:ST CLASS
ETER
VÄSEN
BARK
BANANA SKINS
CLOWN
KJELL A NORDSTRÖM
JONAS RIDDERSTRÅLE
MICHAEL DAUN
LISA BERGER
EVOLVER
Lena Hellborg
BANG THE DRUM
MANKIND
SKY CHURCH
SNAPPERHEAD
VLADIMIR SCHENKE
Hazze Wazeen
STEFAN WENNBERG
FORMULA 2
RUBEN SALMANDER
JÄGERMAESTRO
WEASELFACE
SON DEL NORTE
STARLIGHT
IMAGINE
PLAY IT
JOHAN JARLSMARK MED BOB
WENNERSTEDTS VÄNNER
SALSA DEL BARRIO
A.T.B.
ALICE DEEJAY
NYCKELHARPISTER
ROBIN
AFRIKANSK DANS & MUSIK
BIG BANG SHOW
BULT
THAI CHI
Dj Hans Nilsson
PAINE
VAUDEVILLE
MUCHO
MARKUS LINDMARK
DOWNHILL BLUEGRASS BAND
ROBIN ÅBERG
TIVOLI
MAKONDE THE BAND
FÖRENINGEN THAIDANS
PARTYPATRULLEN
GLENN KARLSSON
THE ROCKHOUSE BROTHERS
Hair
LEO
CAMILLA THULIN
MARIA STAAFF
THE KOOKS
...ELLER NÅT
JIMMY
THE MASTERS VOICE
HADA RAINA
ERIK PÅLSSON
GALENSKAPARNA
GUNNAR DANIELSSON
APA, HÄST & VILLA
GRAND FLAVOUR
LAXTROLLING
PRINSEN I AFRIKA
FRÖKEN HÄGG
WESTERN SATELLITES
BREATHER
OLSEN BROTHERS
THE FRANZ DUO
ROLAND BILLNER
PARTYBANDET BANDET
EN ÖVERASKNING FRÅN TRANSYLVANIEN
MAGNUS GRIVALL
BAMMA B.
GUNILLA
MAXIMUM GROOVE
ANNA KARIN SCHÄSER
CELTIC HARP & FLUTE
FIDDLE PLAYER PETER SORENSEN
DUBLIN SINGER KEVIN HORAN
DANCE PERFORMANCE (SET-DANCERS X 8 PERSONS)
DANCE INSTRUCTOR (CEILI AND SET-DANCE)
FIXION
FATTIGA RIDDARE
HIPSLICK
KEMA
ELEFUNCS
NIC NOJ
PER ROMIN ROCKERS
FESTBANDET
BIRTHDAY CAKE
JENNIE SINCLAIR
CAMILLA
DANIEL BORG
THE TRIO
SWEDISH RAPSODY
PIPPI LÅNGSTRUMP lookalike
NILS KARLSSON PYSSLING
DANSARE MARCELLO
MARTIN STRAND
SAGODONNAN
MONIA SJÖSTRÖM
ULTRABEAT
JOSEFIN
LAST CARESS
Joey Tempest
SPEED of SOUND ENTERPRICE
PETER SVENSSON
MALIN & SARA
MEN FROM MARZ
JOCKE
LOCATELLIS
GODZILLA
ALPINE SURF
JOCKE & ANGELIQUE FREE FANTAZY
PUNGTERA
SVEN WOLLTER
LOUGHY
THE TRAMPOLINES
KATE
WOJTEK & MAGNUS
RESPECT
RICA
POWERPLAY
MC CAFFREYS
Lars Stenvall
MANKIND AGAINST EVIL
NIKLAS BAND
INGELA & SHINY BOOTS
TOMMY ÖHVER
STIG HELMERS
ALLEY CATS
EVOCE
WENGA BOYS
KARIN GLENMARK
Ken Ring
MISERY LOVES CO.
MUSIC BY EM
ROCKMONSTER
SAGA
USCB ALLSTARS
LOLLIPOPS
FRAGMA
JOSEFINA SANNER
FRITT FRAM
WHITE WINE
KEL
Svenska Trivseltrion
LATEX
SALSAPAKETET
FLOWPARTY
AMERICAN DRAGQUEENS
SKUMPARTY
PREBENS PÅGAR
RADIO
CAFÉ
TOMBOLA BAND
RED JENKINS
SNAKE CHARMER
BLUEGRASS SWEDES
TEXAS COUNTRY BAND
TENNESSEE FIVE
OLD TIMEY STRINGBAND
NEW STRANGERS
JOHN BEE
EL HALCONS
CT COUNTRY BAND
CONVOY
ÅKE GRANHOLM
VINTERPARTY
WEST OF EDEN
VALERI AFLALO
MATHIAS JOKKMOKK
TUMMEL
FARELD
EYFO
GRANNAR
HVEN KVARTETT
AMERICAN BEAUTIES
JENNIE LÖFGREN
MARITÉ
MISSING IN BUSINESS
SISTER MOON
PARTAJBANDET
MUSIC OF THE NIGHT
ELLA DUO
BAND 2
ÖTZI
MOBBADE BARN MED AUTOMATVAPEN
BREACH
THE PERISHERS
Deathstars
ANATHOLI BULKIN TRIO
ENVELOPE
SYSTRARNA BONDESSON
COBOLT
EYE-N-I
HONEY IS COOL
KOMEDA
LOOSEGOATS
MAZARINE STREET
THE NOMADS
ORGANISM 12
RAY WONDER
SONGS OF SOIL
YVONNE
MISTER KITE
FURY
ORIGIN BLOOD
EN TILLTALANDE TRIO
A-LI & REBBAN
SOLO
ENTRÉ
DIVORNAS DIVA
Javiera
LE FOX
ANGELICA BAND
THEATRE
SONGSALONG
ANNA from EXCELLENCE
EIDOLON
KRISTIE
LAURA PAUSINI
TANYA
TRIGIRLZ
THE RYMAN TRIO
EXTRAVADANCE
STEELPAN KVARTETT
AGRUMA
BALTAZAR
IN DEED
HÖST I TON OCH DIKT
KÄRLEK-EN MUSIKPOETISK RESA
TON OCH DIKT I VÅRENS TECKEN
JENNA
Patrik Sjöberg
MIDGET BEAT
ROBERT JOHNSON & PUNCHDRUNKS
THE SPITTS
BANJOBANDET
HOLLYWOOD
EILOLA
EPIC SUN
RENT A SINGER
FISH IN THE WALL
UNITED FRIENDS
SLIDE
PETRA PANTZAR
ROAD DOGS
MAD HOUSE
BARNKALAS-KRISTIAN
JOHN CHRISPINSON
UGRESS
POPPIS
LUDVIKA YOUNG STARS
BOND 004
LOOK ALIKE TOUR
BABES WITH BOOBS AND BEAUTY
TIMBA ODARA
KATE AND HOTLIPS
STARCLUB
Oliver the Orphan & His Organic Organ
DESMOND FOSTER
ROTHARRYS
DUBWISE
REGGAETERIANS
SOLO CISSOKHO
MAUDO SEY
FORE-FOTE
BUDDABOYS
MISSISSIPPI NECKBONE
ERIKS TRUMPET
IBIZA TWIST PARTY
FAIRYTALE
Schlagerbandet
M.O.B.
DADDY FRIZZ
MARTIN NILSSON
EMIL SIGFRIDSSON
HOT´N SPICY
RAND
TRIO LAGERQVIST
Sofia Loell
Gengångarna
FARSTA HARMONY BELL CHORUS
MAGIKERN JACOB
DÅRFINKARNA
DISCO NIGHT MED SM I SKÄRMSTRIPP
BRITTA ZETTERSTRÖM
LIZETTE PÅLSSON
AUSTRIAN BOYS
REBEL FUEL
UR HJÄRTATS GÅTBOK
UNCRACKED NUTS
CREDENCE CLEARWATER SURVIVAL
CHUCK BERRY AFTON med THE DUCKWALKERS
BRONZE
MURDER AT CITADEL INTERNATIONAL
MIO
BIG BROTHER ON THE ROAD
ALICE IN VIDEOLAND
NEVER BEEN TO MEMPHIS
DANIEL MÖRK
LARS DIURLIN
LEGAL BOOTS
RANDALL BAUER
NIGHTFLY
P´SONS ORKESTER
DR. DUNBARS MEDICINE BAND
BARBRO HELDT´S TRIO
GIN & TONI (C)
THORELLS
MISTIE
SABINA
ALPHONSO LINAREZ
THOM
MELODY
KULLRUSK
KITTY CAT DOLLS
JOYSTREAM
DORIS & KNÄCKEBRÖDERNA
KOREA
FREESTYLE PHANATIX
FAIR PLAY BAND
SOUL UNIVERSITY
SIR ÅSLING & THE T-BONE ORCHESTRA
PELLE LINDBERG & THE BLUESBLASTERS
HOMESICK MAC
EMIL BOGDANOV
SANDER & GANDER
HELSINGBORGS TRUMKÅR
ROBERT DAHLSTRÖM
CHEERLEADERS
MARBLE ARCH
Myles & Jansson
TORNERSPELSSHOW
LILLA FRUNTIMMRET
GUIDE
FENURIL-GUBBEN
FRÖKEN KAJSAS MAGDANS
KARIUS OCH BAKTUS
UV-SHOW
UV-LIGHTNIGHT
WET & WILD SUMMER PARTY
SIGGE HOVMÄSTARE
GÖTE
STICK
HARPO
GAY-VÄTTE
ELD I MUN
ELD I BRALLAN
CURIOSITE
WILHELM TELL
Marvin Yxner
KARIN KRISTRÖM (KAUTSHUK-AKROBAT)
MARCUS REGVIK
CLAES MALMBERG
ETT FÖEDRAG MED MIKAEL DUVRINGE
MC M. DUVRINGE
VIKINGBY
PRICKSKJUTNING
LITEN HÄNGANDE KARUSELL
SKYTTESVÄNG
5-KAMP
GREKISK DANSINSTRUKTÖR
FALLSKÄRMSHOPPNING
KRAFT-TESTAREN
BOLLKASTNING
FISKDAMM
HOPPBORG
KARUSELL
LUFTGEVÄRSSKYTTE
LYCKOHJUL
TOMBOLA
EXTREME BARTENDING
SALSAINSTRUKTÖR
STADSKAMPEN
KONTORSÄVENTYRET
SKICKLIGHETSPEL
Robotskola/Workshop
KARAOKE WISBORG
MISS PETITE INTERNATIONALL
Handin´Heart
TOMTEN SPÅNG
BOSSA NOVA DO BRASIL
OLLE WALLBERG DUO
OLLE WALLBERG TRIO
OLLE WALLBERG KVARTETT
BILLEBRO
TOMPA FAHRENHEIT
JOTO
BJÖRNE MÉ COSTE
AVEC
BEGGERS OF HORSEBACK
THE PLEASE (THE POLICE)
JOYCE
LOS DEGOS
BRÖDERNA BÄVER
SITAR & TABLA
TONY ELLIS & ROOTS CONNECTION
DIAMOND DOGS
SAMLA MAMMAS MANNA
CROSS TOWN TRAFFIC (JIMI HENDRIX)
INGE & NÅGE
THOMAS GYLLING
KISS OF THUNDER (KISS)
KYSS (KISS)
Silvia (Queen)
MUMMY DEAREST
HAGGE
COUNTRY MINSTRELS
DUNKER
ERIK IIVONEN
MAGNUS CREE
SOLEM
TWILIGHT DISCO
ULTIMA THULE
KARIN WISTRAND
LOFFE & THE LEFTOVERS
JONAS NYMAN
WHITE PURPLE (DEEP PURPLE & WHITESNAKE)
ORSA SPELMÄN
N´JOY
PADDY & THE WIKINGS
Captain & The Crew
WE 2
RYTHM BY 2
RICK & OLE
SAMBA DOAMANHA
Lill-Babs Trio
Tova Carsson
SYLVIA WRETHAMMAR
META ROOS
SÄRIMNER
Mynta
FD ELDORADOS
SHANES
GUGGE
FEEDBACK
DANNY DE LUXE & HIS GLAMOUR CONVENTION
HASSE SVEDBERG U.P.A.
& (AND)
MAJA & JIMMY
LASSE TENNANDER
MÄSSINGEN
TARANTELLA
PIANN
DE FYRA HARPORNA
MOONLIGHTS
JOHN HIGGINS
HIGH SOCIETY
STENHAMMARKVARTETTEN
HÅKAN LINDHOLM
KRIMINAL TANGO
HÅKAN STEIJEN
Lucky Luciano
SATIN DOLLS
OLLE WALLBERG
LOVISA RYDING (CELINE DION)
HARMONICA HENRY & THE BLUESROCKERS
STJÄRNPAKETET
VERONICA
GALAXY DISCO SHOW
WEST INC
Sumpen
SMAKLÖSA
DUO CHORD
PÅLSUNDS
ANDERS CARLBERG
ALAN PARRY
ANN KIHLSTRÖM
ANDY & THE MEMPHIS MAFIA (ELVIS)
Six Pack Rockets
JOHNNY ROCK
JUNO
DUO CELESTE
RUN FOR COVER
Hot Barbeque
LASSE LITEN
JACK BROS.
SPICE OF LIFE
STRINGS OF STEEL
THE CORBIES
HOT SOUP (CORNELIS)
GLITTER BAND
FRÄCKA ORKESTERN
LISA & PER
ONE DJ PROJEKT
ZIRIGUIDUM
DO IT TO IT
STEFAN ANDERSSON
VILDSVIN
Plommons
CARETTA CARETTA
TYROLER EXPRESSEN
Ingemar Bodén
KALLE KLINGSTRÖM
DIE ZWEI TYROLER HEIDI & HANS
BRODER JON
ERIK BIBB
TEDDY HILL and HIS BUDDIES
SUNSHINE
DANNE HAMLIN
FANCY FANDANGO
BLÅSTRION
MATTI
Gert Hanssons Enduo
MEX...
MARITA IIVONEN
Mr. X
Keecane
BENGT SÄNDH
GERMÁN PEREZ
THE CARDIGANS
BOB HUND
MILLENCOLIN
TOUCH OF CLASS
TOMTEROCK
Jörgen “Bammen” Mehlqvist
SIGGES SITDOWN COMEDIAN SHOW
HENNING HENDRIX DUO
DANNE
ROBERT RANDQUIST (JULIO IGLESIAS)
ERIK STEEN FLAMENCO FUSION
AM DUO
HENRIK BERG (PAUL SIMON)
ANNA CAVRELL (LILL BABS)
BOB JERRY
SUN LIGHT CHORUS
BAS-LARSSON´S TRIO
STOCKHOLM CHORD MASTERS
BRONTO
INGE & NÅGE´S JULSHOW
JANNE ANDERSSON BAND
DUO GALEJ
Leif Brixmark & New Holland band
3 RAMLÖSA
THOMAS & PATRIK
BLACK TEACHER
EVERGRAHNS
MATS NAXE
DUO A LA CARTE
RING SÅ SPELAR VI
SVÄNGFEST MED MYNTA
ROCK-BORIS TRIO
Magnus Sjögren (Tom Jones)
KENT ÅBERG BAND
MOJO PLAN
EXELENT DUDES
STANLEY & CLARA
BOGDAN & WANDA
EN ROMANTISK AFTON
FRANSKA CHANSONS
WANDA JARKAS
WANDA JARKAS
WANDA JARKAS
JOSEFIN & ODJUREN
HAWKEY FRANZÉN
HATICAL VIBES
PARTYPIRATERNA
GARY D. PEARSON
GARY & WALLE
THE DIXIES
CHRISTIAN & GERMÁN
LASSE
EMOTION
PEEPING TOMS
BASTOR
TITTI SJÖBLOM
NATIVE IN BLACK
COCOS
FOUR TUNES
BISON BROTHERS
FANNY MAY
FANNY MAKERS
KENNETH & RUNE
MAGNUS DANIELSSON
UPSTAIRS
DIFFERENT SHADE OF BLUE
TURN TINA OVER (TINA TURNER)
BLUES CATS
ANNIES JAZZBAND
DAVE CLARK
CLAWFINGER
STENBERGS KAPELL
Bara Vie
TONY & LEIF
CEOL
ANNA HAAVISTO
GARDEMAR
DOLT
SKAINSMATE
MATTE & JOSSE
LENA PAULSSON & COOLA KILLAR
TJEJJERNA
DISTANS
CHIVAZ
ATTRACTION
LASSE TROFAST
CHERRYS
HELAN & HALVAN
PAPA FREUDS
CHER lookalike
LISA EKDAHL
NORDMAN
GARMARNA
STAKKA BO
3 TJEJER
LEILA K
LET´S PARTY
Factory
FREDRIK
MATS
JANNE
KALLE
PATRIK
ULF ELFVING
REAL THING
MESS DOCTORS
THE HIT MACHINE
LADYTOWN BAND
KATHRINES MACHINE
GURRA G.
PARTYTIME
OPUS
KJELLE R.
FUNKY PAMPERS
JANA SIPINEN (SPICE GIRLS)
GOGGLES
MAGNUS HERDER
BRAINBALL (RAINBOW)
HIGHLANDER
SKÄRGÅRDSFRÖJD
SUZIE BEATS THEM ALL
FX-EFFECTER
JAN LUNDGREN
B. DAHL
HASSE & MONICA
BLONDY
GEORGE T STREETWICE
ROLLING PHONES
KIM ROLAND
OBVIOUSLY FIVE BELIVERS (ROLLING STONES)
PIERRE LIND (GEORGE MICHAEL)
Tove Naess & City Slickers
YNGWIE MALMSTEEN
MONA UND FRANZ
MIDSOMMAR MED MONA
FRANZ HUDEC
TRIO KONE X
JOHN NORUM BAND
MATTIAS JOHANSSON
LASSE BERGHAGEN & KJELL ÖHMAN
FLOR DE CANA
JOHAN HOLMSTEDT
B NICE BOYS
ANNA NEDERDAHL
JAN BENGTSON
DOBBERS
DOM STENDUMMA FLUMMARNA
MICKE DICKSONS
HÅKAN EKSTRÖM
CHIP & DALE
KAPTEN KROK
BRIAN MARSTON
JANNICKE
MACK
JOHAN ENGWALL
DANIE FIHN
WISPERING BAND
BJÖRNSSON
GÖRAN & KENT
SAMBA DO AMANHA
ANDERS ULLBERG KVINTETT
JUST AS PRIEST (JUDAS PRIEST)
MAGIC MOTION
SOUL SACRIFICE (SANTANA)
Laila
BLUE RIBBON BAND
PLUS
SANTIAGO
SHPIL
ANN KALMERING
Stahlhammer Klezmer
MENARD GERBER
ANDREAS VAN LUNTEREN (FRANK SINATRA)
INDIEBANDY
CAMILLA THULIN
VALENTINO
MR CURRIE
LENA COLLTERUD (LISA NILSSON)
JAZZ DOCTORS
LAGUNA JAZZ & BLUESBAND
JAZZGOSSARNA
HÅKAN CEDER
MICKE JÖNSSON
PIERRE JERKSTEN
KVINNFOLK
HENRIK SJÖBERG
RICHARDSON
ZZ-FLOPP (ZZ-TOP)
BABA NATION
ANDERSSON OCH KRUSE
SVENSKA LYXORKESTERN
JOCKE ENBERGH
MARCOS SAMBAORKESTER
GÖRAN SÖLLSCHER
RAINBALLS (RAINBOW)
HUMAN RAISE
ACHBERG lookalike
JOHNNY TUDOR
PANDYS PARTYBAND
BO LÜDDECKENS (ELTON JOHN)
Uncovered
INBETWEENDAYS
CRANBURY SAUCE
JOLLY GEORGE
CHRISTIAN CROONQVIST
TAR ISTEACH
PARADISO
DAZE
AQUA
MARIAS SHOW
FLINK & FUMMEL
JOHNNY DUVERT (ELVIS)
FREDRIK BERNTSSON
Part Two
Inger Öst
FASTBACKS
2 GOOD
RYTHMIC FLOW
FOUR STICKS
Otto Klein Bier Kapelle
Benny
ANNA LENA LAURIN
MR. OKEY I BANANREPUBLIKEN
COCA CAROLA
Rudolfs Tyrolare
ITZE
Trippel Trubbel
JOHAN HALLDIN
JOHAN SCHARFFENBERG
TYRESÖ JAZZBAND
GÖREL & CRONA´S TRIO
JAN ERM
CEDRIX ENMANSBAND
Graaf
DJEF-DJEL
SOFIA VOKALENSAMBLE
ANGELITA NOONI (LYNN ANDERSON)
BIG BEAT
HÅKANS ENMANSBAND
MANUEL QUINTANA
LENA PAULSON
THOMAS
LASSE & MORGAN
Kahsay
EXPLODE
MAGNUS NORDLUND (JOE COCKER)
DÖKÖTT
JÖRGEN EKDAHL
CLASSIFIED
MUSIC MIX
MARCELA
PLICA VOCALIS
BRANDBERGENS MUSIKKLASSER
FREDRIK
ANTILOOP
Nation
HELENA MANNERMO
WÅSP (WASP)
VASSE
TITO BELTRAN
PELLE LINDSTRÖM & BLOW YOUR BLUES
PER
STRANGE BREW
ROCK´N ROLL MACHINE
NYA HERRGÅRDSKVARTETTEN
Two for You
LATIN GROVE
ALIEN COWBOYS
SALSATION
INTRUDERS
TROPICOLITO
GOOSEFLESH
VENDELA DUCLOS (EDITH PIAF)
JOHAN WALLIN BLUES BAND
MICKE ARVIDSSON
JOHN HOLM
HOLD LOTTA LED (LED ZEPPELIN)
JESSICA
ALF KYLFÄLT
SKRAMMEL-BERRA
KAHN & DRAKE
SEAN LÉON
RAY CLARK
ANNAMIA FAST (NENEH CHERRY)
SUSANNA SIMMINGSSKÖLD (Dilba)
KARIN RITÄKT (CARDIGANS)
BJÖRN ERIKSSON (E-TYPE)
THERESE HEDIN (JENNIFER BROWN)
DREAMETTES
KARIN MATTISSON (HELENE I KRISTINA FRÅN DUVEMÅLA)
KENNY & HELENA ASSKICKI´N SHOW
MICKE HEDLUND
JONAS HEDBERG
DEREK TAYLOR BAND
ROCKSLUSKARNA
Ace of DC (AC/DC)
Route 65
ROBERTO ARAN ENSEMBLE
JACK DANIELS & THE SCREAMING BUFFALOS
Anders Linder
BUCKLAN BAND
Kalops
ELAKA TANTER
AARON SPRINGFIELD BAND
ÅBERG & KOMPANI
FAX-KÖREN
KENNETH & MACKE
DARIO
DR LESLIE HAMMOND AND HIS FENDER FRIENDS
ONOMATOPOETIC GIRLS
ÖSTEN ERIKSSON
JENS KRISTENSEN
TJEJROCK
APPLE BROWN BETTY
STOCKHOLM CITY CHOURUS
FAMILJEN FRÄSCH
Marika Vikströms
BB AND THE MEDICINE MEN
MATTIAS VON WACHENFELDT
LIBERATOR
Daniel & Lasse
CHARLIE ODHIAMBO
THE ROLLERCOSTER
JOSÉ CUERVO GLOBAL DANCE
EL-HAG
HELENE & GÄNGET
WAHLSTRÖMS
Trixi
TIFFANY
THORFREDDYS
MARTYS
REBECKA SIMMINGSSKÖLD (KYLIE MINOUGE)
JUVENILES
BUBBLEGUM RIDE
ROMEO & JULIET
NIKLAS LINDBERG
DAISY TOWN
WOODBAND
MATTIAS NYKVIST
ANDERS GLENMARK
GREGER FUNCK
JONAS W.
Turisterna
Kjell Lönnå
SEBASTIAN
JAN PERMDAL
PETER THORSSON
RICHI M.
ME AND THE BOYS
EARTHBOUND
PELLE CEDERLUND
EN HÄLSNING FRÅN FERLIN
MOJO SOUP
HELENA BERGGREN
MIKE BELLA
MC KENNARD
MICKE & PIM
NASHVILLE NEUROTICS
AIR CONDITION
ZIMMERMAN´S
CHRIX
COSMOS
KOMP 1
Mona GE
TONIX
STEFANZ
CHRISTER PAULSSON
BOB MANNING & THE SOUL ENTERPRICE
HENRIK WIDIN
BADPOJKARNA
RUBERNECK
GEORG PETTERSSON
MONZERAT TRIO
BLUEASS
JANE
D-CLUB
BJARNE LÖVDIN
MICKE SPRÄNGSTEN (BRUCE SPRINGSTEEN)
THE JAWS
STAMP AND GO SHANTY
KIKKI DANIELSSON & HJÄLTARNA
TX Boogie
CAJUN HURRICUANE ZEYDECO BAND
PIERRE SWÄRDS HAMMOND JAZZ & SOUL GROUP
THOMAS ÅKERSTEDT
THE DRAGS
PER LINDSJÖ
LOS PERROS DE LA PLAYA
JONAS ÖHLUND
SONNYS VÄNNER
THE DRUGS
CAPITAL COUNTRY
Ingemar Nordströms
FYRA SMÅ GRISAR
MIO
KAKTUS
KAPTEN ZOOMZ TREO
KING CASH
Wolf
ORANGUS TANGUS 2
GABOR & THE NIGHT STARS
ACUSTIC DUO
CAZANDRA
ULLA VRETHAMMAR
CLAY BAKER
HOOF
JOHAN & ANNIES
PECKA & LINDA
RICHARD HERREY & ENDUO
SANNE SALOMONSEN (MED SVENSKT COVERBAND)
THOMAS ROCKSÉN
PETER AXELSSON
MICKE BURSELL
JÖRGEN DEGERMAN
MIKE HAYWOOD
LASSE MYRÉN
T.J. ROBINSON BAND
SOUL STING
ANDERS HANSSON
MARYLAND
Thore
DOWNTOWN EXPRESS
SWEETHARTS
MONSTER
REFUSED
STORBAND?
OLS TRIO
MR MUSIC
AVALON
SOFIE UPPVIK
MORE COLOR
MARIA-HELENA PERSSON
JOHAN STRÖMBERG BAND
RHYTHMIC FLOW
SAZZY
APROX
JOHAN ENGBERG
WRECKLESS
WHITELEATHER
BLUE ORANGE
MATTIAS HELLSTRÖM
Cheezus
UGLY JOE´S PARTY BAND
BONGORÅTTAN
KJELL BYGDÉN
Kill With Skill
KÄRLEKENS MASKERAD
UNEXPECTED
DAN LINDBLAD
KELTIC FIRE SHOW
CORBY`S
JANNEZ
CAVALKAD
BLUESTUFF
MIDNIGHT DISCO
IGGESUNDSGÄNGET
BÖRJE BAPPELSIN´S DANSORK. FRÅN FLOBY
PETER DAHLKVIST
Den Gule & Den Fule
PETER DAHLSTRÖM
RICHARD JOHANSSON
ENSEMBLEPOOLEN
OLD NO: 7 BAND
MARIA ÅMINNE
HENRIK BERGLUND
CONNY LARSSON
JOHAN LINDQVIST
ANDERZ THE ROCKSTAR
MICHAIL KAZINIK
ARMY OF LOVERS
VIET-NAAM
DREAD HEAD
LUCIATÅG
SALONGSTRION
Tvärdrag
Hasse & Nicke
JACK, OLA & HJALMAR
MATTIAS ELVENDAHL
MICKE HAMMARTEG
TONY STRÖMBERG
PHANTOMS OF KISS (KISS)
O.D.P.
SNAP
KALASORKESTERN 2
ANTIONE G. STEPHAN
DOLLY PARTON
WORDS & MUSIC
Boding von Kern
Juleri
TOSSER
BERT IDOFFS
NIKLAS EHRLING
MANKIE ERIKSSON
HOG IN THE POUND
POOR BOYS
ERIK BACKLUND
SOPHIA ROSEN
FULLMOON
PEANUTS
PANORAMA
RAM BLUES
EASY
SPEAKER
JOBARK
THOMAS BECKER
ROCKIN BOOGIE BAND
BERGER KNUTSSON SPERING
ME AND SHADS (CLIFF RICHARD & SHADOWS)
MÅNGA DANSBAND
SUBLIM
MANGE
BANDET BANDET
STEFAN PLOBORN
SOUL IMPRESS
PARTYDUON BARFLY
BINGO & CASH
VIGOROSA
PRO MUSICA
TÄBY CANTILENAKÖR
KAMMARKÖREN SVENSKA RÖSTER
PER & HAKON
PEDER
ANDREAS
ANDERS GRYM
STONECAKE
LATIN ORCHESTRA
Jan Bergman
KARIN NOREUS
SIDNEY
MARIE ARTURÉN & BOSS QUINTET
METROPOLITAN GROUP
SON EN TAYA
MIKAEL JÖBACK
CECILIA ZILLIACUS
CHRISTERS CHLISTER
TRE GRINGOS
DANIEL HENRIKSSON
WICKYS
WILLY
GRUPO CAFÉ
DRAIOCHT
FAIR PLAY BAND
ERIC RYDMAN
STETSON
MARIE LJUNG & THE LOUNGE KINGS
DROTTNINGHOLMS BAROCKENSAMBLE
SVANTE HENRYSON
JEANETTE LINDSTRÖM
Spice Power (Spice Girls)
JIM JAM & THE HEROES
JEFF GANELLEN
TRUE FINE MAMAS
DALIA (JANIS JOPLIN)
SWEET
MONICA BORRFORS (SOM GÄSTSOLIST)
Bosse Lindmark
Kristin Stenerhag
TRIO LATINO
TRIO TROPICAL BAND
MARABUNTA/SAMBATUK
STOMP
BALSAM BOYS
DANNY ROWLANDS
THOMAS
PINOCCIO
LISEN ELWIN & THE DESERT BOYS
TRIPLE & TOUCH & STORA STYGGA
Peter Melin
GET BACK
NYCKELKNIPPAN
TJEJ DJ
MAGNUS GUSTAFSSON
MONICA BORRFORS DUO
MONICA BORRFORS KVARTETT
MARGARETA SVENSSON
UFFE
ALF HANSSON
HENKA & JOCKE
P2
TEMPUS
JONAS THÖRNE
KWAME
TOP FUN
JABBA DABBA DO (ABBA)
Nisse DJ
BLUEGRASS LIGHT
Partycompaniet & Tim Jones Show (Tom Jones)
SYNTETICS
MAMBO ITALIANO
TINA COUSINS CLUBTOUR
Rätt låt vann
JOE FREEMAN
ENGMANS KAPELL
Dj Henrik
CATHRIN STRANDBERG (SARA BRIGHMAN)
TOMAS THÖRNQVIST (THE POLICE)
BOSSON
JERMUND STENHAG
FAT BOTTOM GIRLS (QUEEN)
SIGGE HILL´S ORKESTER
Antoine
NICK MALMBERG
STRÅKMUSIK FRÅN BACH TILL BEATLES
Rock-Ingvar
THE SILHOUETTES
EN STOR STARK
MÅRTEN BYSTRÖM
GLAM
Sebastian Ingrosso
AB/CD (AC/DC)
DOUGLAS SPOTTED EAGLE
ANGELINE
SCHYTTS
NÖJESFABRIKEN
STEFAN & KENT
EXEMPLET ROGER
MINDLESS
HÅKAN NORDQVIST
CAUTION
BENJI
PLAST
HAAKON PEDERSEN TRUBADUO
JOHAN ERIKSSON
IN THE LINE OF FIRE
BACK TRACKS BABIES
ODD JOB
NINA LIZELL & SOUND OF SWEDEN
CLAES CRONA TRIO
SMILEY
ANNELI TORSTENSSON
TRE & EN TERMOS
PAULA GÅRSJÖ DUO
GEM SJÖBERG
MIDNIGHT BAND
ELISABETH ANDREASSEN
FRANCISCA SKOOGH
THE GOSPEL TRAIN
ROGER LUNDIN
UP 2 DATE
KALLE A.
FLUFF
BURNING BRIDGES
FRANZ BENGTSSON
THE FACER
CHRISTIAN BOIARDT
THOMAS RUSIAK
LIL YUNKERS
THE MOVERS
MARC & HANS VÄNNER
ROCKBABELUBA
ULF DAHLBOM MED DAM
LINA
NISSE LANDGREN
KISS ALIVE (KISS)
RECOVER
LAUDERS
MICKE GRAHN
HASSES
GUNNAR UNDERGROUND
DANIEL HÅKANSSON
MAGNUS BJURSTÅL
SLIDEBAR
MICHAEL NORDGREN (EBBA GRÖN)
DREADLOCK BOYS
MOLLE
ROGER MÅRD
LIVE-WIRE (AC/DC)
Wounded
JOSEFIN NYGREN BAND
DREAM
SLITZ
JONAS
EVA SIDÉN
MISTO
AGNE JOELSSON
Drag och Blås
PETER & THE TWO CHIEFS
SLUGGER
Tears
NATIVE SOUL
Mattias Nyström
UMO JAZZ ORCHESTRA
RAISE HELL
MICKE NORMELLI
THE APACHES
MMM
SKUM
VISMUST
LOVEBUGG
PRIM / NILSSON
STELLA AVDA(M)AT
CAMILLA
RAVEN
PETER & PETTER
The Toastmasters
Anders Lydin
PECKE POLIS
NIKLAS AMRAN DINNER SHOW
BOMPIE J.
JEMMA
MISS MILLER DUO
BELLMAN
MÄRTA GULS ORKESTER
STELLA (ARETHA FRANKLIN)
STELLA (THAT´S AMORE)
STELLA (HELKVÄLL)
TOM ROBSON BAND
LOADED
CLEAR WATER BAND (CREEDENCE)
UP WITH PEOPLE
PARTY DE LUXE
SOULD OUT
P2G
SLE CALYPSO
DOMINIC
MI NORDQUIST (TINA TURNER)
THOMAS Å.
LUCIATÅG
JOHAN TELLBERG
THE PEPPERCAKES
BAILEYS
POLARN PÄR BAND
BORIS JAZZ´N´ROLL BAND
MARITZA HORN & MYNTA
Konstantin Dimos (George Michael)
NIGHTLIFE
RELEASE
T-SPREET BAND
FRASSE-MAN
ROLLE & PARTAJBANDET
Blåställ
SAVOY INTERNATIONAL ENTERTAINMENT
ZAZANITA (GLORIA GAYNOR)
JOHAN WALLIN BAND
GENIE
INDIFFERENCE
CONNECT
BYRON
GROUCHO
ERICS BLUESBAND
MÅRTEN
LARS WILANDER
MAX SEILITZ
STEFAN SKOOG
EXCEPT (ACCEPT)
JOHN SENNETT
RUBBERTRIBE
MERCY
PARALIVE
Midnight Blues
ELISABETH HANSSON
GOSPEL
5-GOSSAR i KÖR
5 PLUS
VIRVLA
TRACTORPULLERZ
SANNA KURKI-SUONIO
BOYS BUFFÉT
SOUL TRAIN
RIX FM-BANDET
SETH OLOFSSON
SNAKECITY COWBOYS
HULTMAN & CO.
GOODTIME JAZZBAND
POLICEBRUTALITY
EN KVART MED BAS
GRAND OLD SOFTIES
NON BREAKING SPACE
STAFFAN THORSELL
JOHN ERIK ELEBY
Cowerboys
TED GÄRDESTAD
TUBA DIXIE BAND
HIGH FIDELITY
MICHAEL PERSSON (MEATLOAF & CHER)
BARA VOX
CROSSROAD
FREDRIK WILLSTRAND & SHAKI´N SISTERS
PULS
THORES
FRANKIE
JOSH´S MIRAGE
TOMPA
LADIES FIRST BB
JOHAN WIMAN
BREDBAND
JOSEFIN & CHRISTER
ELLEKARI
ELVIS-SHOW
EMERALD (Thin Lizzy)
BIG BANG
Br. BENGTSSONS KUSINER
CLEO & GRABBARNA
GEPE BAND
HJÄLTARNA
THE FAT BUTCHERS DOG
THOR FREDDYS
ZLIPS
QBN FLOW
CIRCLE of ANNIKA
BBC
BRÖÖL
SMASH
THE MAGADOGS
ANDERS PETTERSSON
JANITA STHILLERT
STIG OLSSON
DARA DAGGER
MARIA ÅMINNE
JOHAN
TURID
ULF JOHAN TEMPELMAN
SUPERBAND
JOHNNY BLUE ORCHESTRA
ON THE HOUSE
DANNE MALMER
COPY CATS
POLICE THIEVES (THE POLICE)
LEKSANDSLÅT & VÄNNER
FREDRIK OHRELIUS
ROBERT ÖHMAN
KENT JOHANSSON
FILHARMONINS SALONGSORKESTER
BONGO BRAINS
S:T OLOF STEEL ORCHESTRA
INGELA & COMPANI
LINDAS
Respons med Mia
BEVERLIZ
BILLY HEIL QUARTET
DARUDE
BOMFUNK MC
Classes Capell
Perssons Personer
HIGH VOLTAGE
David Myhr
HASSE, LASSE & SALLE
FAKE
ABSOLUT COVERS
ION & MALOU
ROCK STEADY REVUE
DISCO EXPOSION
EMMA NILSDOTTER
MARIA ZALAI & BERND SCHUBERT
POP FREAKS
Staffe Guitar
PER PERSSON
RALLY
PETER BRATTÉN
HENNING EINEFJÄLL
THE GREAT ELMO´S
JANNE ANDERSSON
THOMSSONS
LOVÉN HIMSELF
CONNY ÖSTLUND
NICKE & NILLA
BOOGART´s ANNA & PETER
TOPIX
Clabbez
Vanilla
GOTLÄNNINGARNA
DERI ROWLANDS
MARIA ZALAI
KAROLIN KRÜGER
ROGER HINCHLIFFE
ROOMSERVICE
FOR SALE
TOMMI RASMUSSEN
RAYMOND BJÖRLING
SANTIAGO & ZVON
PONTUR HUMMELMAN
LOVÉN DUO
LOVÉN TRIO
Terrassorkestern
MAGNUS
NATASJA ROM
SKRAMMEL
SULTANS OF SOUND
SPÅNG
SPECTRUM
LONG LIVE THE KING (ELVIS)
BOUNCE
Tony
LEIF FORSS
TROPICAL STORBAND
JESSES NEW ORLEANS BAND
Nattsudd
MEMO
SLIDING HAMMERS
MYNTA - INDIAN TIME
Myles & Lundmark
STJÄRNORNA FRÅN 80-TALET
NEW DIMENSIONS
BATTLE
BULL
8-BALL QUARTET
FALKEMAR
LUCIATÅG
MARIA LLERENA
JULSHOWEN SHOWEN
CRESSENTO
Dj Martens
MOE
LINUS
NIKLAS W.
KARIN FLINK
CELTIC SWING
EMMA ANDERSSON LIVE
THE ADVENTURES
HITS R US
ACRA MUSETTENSEMBLE
BOBBO & KRÅKAN
MIXX
SMALL TOWNS URBANS (STU)
SUZIE´S BRUISES
Hedez
MED EN ENKEL TULIPAN
RINO
LC BANA
EXCELLENCE
SOURCREAM
W.T.B LIGHT
JOHN MCFARLANE MORRISON
LEIF HERMANSSONS
THE MIDGETS
EJE
Brother Ape
Black Ingvars barnshow
ANNIKA STIGMARK BAND
ANNIKA STIGMARK DUO
UNIDOS DO SAMBA
DEBBIE & LASSE
FLOWPARTY
OLA KARLSSON
AFRODITE med COTTON CLUB
ENHÄRJARNA
THE MOONRAKERS
ANDREAS WESTMAN KVARTETT
Tobias Kroon
PETER FREDMAN QUARTET
CURT HAAGERS
LILL-BABS/ANN-LOUISE HANSSON/SIW MALMQVIST
THANK YOU FOR THE MUSIC
SOFIA & ANNA
DUELLING PIANOS
Made in Sweden
PARTYBANDET
MERAL & MARCUS
Joakim Hillson
ÖL-LA-LA
INITIAL M.R.
HANSA BAND
BITE
Stone Cold Crazy
VOGT
KUNG KAKTUS tolkar CORNELIS
GERD & YOGGI
KAPTEN SKAM PÅ TORRA LAND
BRÖXKAPELLET PARTY & EVENT GYCKLARSERVICE
BRÖXKAPELLET MÄSSINGSDUO
STAND-UP CONSERT
INDIFFERENCE TRUBADUO
SÄCKPIPA
KALA
ALLMOST BLUES
Jazz i viston
BARACUDA
EFREM
BONEMACHINE
CHILLY & LEAFY
NIK KOTSEV
SUMPANS DRAGSPELSKLUBB
BJÖRK
STORBANDET PALLADIUM
STOCKHOLMS LÄNS BLÅSYMFONIKER
THE JAM BAND
EMERSON
IN DEED
ULF STURESON
Trouble Duo
SIDEWALK
CONGRI
SUSANN VEGH
SOLO
ERIC THOMAS
ZLEEPERZ
LEGEND SQUAD
PETER & JONATAN
BRAZEN ABBOT
BJÖRN GÅRDSBY
JACK BILLYS
THE ROUNDERS
KIRUNAS PÄRLOR (GYLLENE TIDER)
ANDERS FRIMAN
3 FRISPEL
GAELERI
TOCKE
BANDET BANDET
TRUBADUON TRUBADUON
SPELMAN PER RUNBERG
PLAYBOYS
THE SHOPLIFTINGANGELS
4 MORE FUN
AFRODITE & BAND
LETS PLAY
POWER PLAY
SOCKER-CONNY
NICLAS J.
Laguna Stardust
DANIEL GABRIELSSON
QUEER (QUEEN)
GOODWILL
DANIEL
JONATAN STENSON BAND
SVENSKA VISOR
PSYCHEDELIC DREAM
MICKE FLINK
2 AV OSS
AUDI QUATTRO
MIKAEL EKLUND
JANKE & JOCKE
KING KONG CREW
BILLY HOLLIDAY
X-POSE
EFFLUX
MAJOR & MINOR
DIDJERIDU
DOWNTOWN TRAIN (TOM WAITS)
LARKE & BIZTRON
ROBSON
REEFER
Roug Stuff
NICLAS
MAGGIE DILLNER SLICK BLUES BAND
PARTYBANDET PARTYBANDET
KIKKI, BETTAN & LOTTA
JOAKIM TELLSKOG
BLUESADDICTION
FUNK STAR DE LUX
SÅ KAN DET LÅTA
NICLAS
CAROLA & DAVID
LUCKY STAR
PETTER som GÄST-DJ
DUFUS
SOUNDMAKERS
CARIZMA
BAGATELLE
KRYZZ
LOLLIES
THYRENS
TRIZZ
CAZANDRA
JAEGERS
LINDHOLM & CO.
HONEYPIES
GÖRANDERZ
JANSSON
BOCATILLOS
HENRIK HÅRD
EDWALL THE KING (Elvis)
LADY IN RED på Sikta mot Stjärnorna
Puma
JAZZBAND
Seven
Linda Ström
LOUNGE MINGEL JAZZ BAND
ROBERT ZUDDAS
MATS HEDLUND BAND
STORSTRYK
LENNART BLOODY LENNART (BLACK SABBATH)
WORNOUT SOLES
BEATSTONES (THE BEATLES)
TEN 67
Tor
CHRISTIAN WAHLBERG
ACOUSTISC ROCK
MODUPEH
BEVERLY GLENN
KIRE LJUNG
STARCAT
CARL-ANTON
JOEL FRIDORFF
KALASORKESTERN 1
JEM
COSMOKVARTETTEN
MARYSLIM
Ingemar Klys One Man Band
BENKE
JOAKIM TRASTELL
SIMON TÖRNQVIST
SIMON TÖRNQVIST TRIO
DALLAS
DEJO ONE MAN BAND
DANIEL BRUNSKOG
JOHAN SAHLBERG
LEIF LJUNGQVIST
MAGNUS LANG
PETER HENRIKSSON
B & W
EJE & MICKO
EXPERIENCE
PS-LIVE
INA
MO HO
BJÖRN WELLGRAF
XLNT MARC
KENT BILLEBRO
BJÖRN WALLDE
BERRY PASKIN
URBAN BERGSTEN
CONNY GUSTAVSSON
AUGUSTINA
STEFAN & KRISTER
Peter Ortvik
SAMBA PALMEIRAS
Bosse & Berra
GÖKAR & GETTER
REINE FRÅN TRE KRONOR
TROPICO POP
BOSSE PARNEVIK
BJÖRNE
BJARNE
JOSEPH
THOMAS ERIKSSON
MIRO KIDS
KATTEN
BERT ÅKE VARG
HELEN GENYM
GT BIKE SHOW
LENNART GRAHN
TONY FRÅN TRE KRONOR
BODYPAINT
JANNICA AGBORN
SNOK-JOHAN
MIKE
RAYMOND
JOHNNY MC I
VICKE
DR. ABREHAM
AMIRA
NALLE PUH
CLOWNEN ANDERSSON
JOHNNY ANDERSSON
TIN
KATTRESAN
LA CACHUCHA
Nalle
LASSE WELLANDER
OLOF BUCKARD
PERNIE
STEVIE STARR
MARIA
DI LÅNGE
DAVE NERGE
RATTMUFFEN
KLASSE MÖLLBERG
Eller Hur
HANNU BÖÖK
ULF EVRÉN
GRÄNS
SVINDLAR SVASSE
TÄPPAS
IRENE
BRASSE
Svante Grundberg
THOMAS BOLME
PETER HABER
OJLI
ROSIE
JOHN FARGO
ROLF-ROLFI
SANNA KATARINA EKMAN
YLVA MARIA THOMPSON
Pontus Gårdinger
AINBUSK SINGERS
FLAMENCO...
TÄPPAS
ROCKET MAN
LASSE-BALLONGCLOWN
LEKTANTER SOM LEKLEDARE
JOHNNY DUVERT
KRULL
MUMIN VAR ÄR DU
LILL LINDFORS
REBECKA DE RUVO
SOFIE från Skilda Världar
SAGOBERÄTTAREN MR PAIN
NADA
MARIA
LILL-REIDAR från Rederiet
TINA WEZELIUS
JA BER ATT FÅ TACKA
MARTIN FELIX FORSSTRÖM
KERSTIN BÄCK
CEOL GRUPPEN
SVANTE GRUNDBERG
NITA GYLLANDER
PIERROT
ALICE COOPER
BJÖRK lookalike
CHARLIE CHAPLIN lookalike
GRETA GARBO lookalike
JAMES DEAN
JEAN CLAUDE VAN DAMME
LIZ TAYLOR
MADONNA lookalike
MERYL STREEP lookalike
PATRICK SWAYZE
SYLVESTER ROCKY STALLONE lookalike
SALVADORE DALI
JACK NICHOLSON
HUGH GRANT
JARL KULLE
ALBERT EINSTEIN
Viva Mexico
DAVID EKLÖW
P G HYLÉN
MACHO
DICK
LENNART R. SVENSSON
VILLE
STEFAN DAHL
LUCKY LUKE
MADICKEN
HASSAN SIDIBABA
RENÉE NYBERG
GYCKLARGRUPPEN
CRAZZY THORAX
HANS NYBERG
HANS NYBERG
FREDRIK SANABRIA
FREDRIK SANABRIA
PER DAHLSTRÖM
UTBRYTARKUNGEN PER DAHLSTRÖM
BERT GRADIN
KLÄMARTISTEN BERT GRADIN
KNUTAS
FESCHEN
STINA från Skilda Världar
MATTI TOIVONEN från Skilda Världar
KARIN från Skilda Världar
MIKAEL från Skilda Världar
MI RIDELL
GABRIELLA GUTARRA
BIRGITTE SÖNDERGAARD
CIRKUS SCOTT
BEFORE DARK
ANNA
ERIK BLIX
PERNILLA MÅNSSON
BIRGITTE SÖNDERGAARD
TOBIAS & MAGDALENA
MALIN & SARA
ANGELIKA
SIWERT ÖHOLM
ULF BRUNNBERG
CARL DYALL
CHRISTINA SÄFLUND
BENGT HAJK ALSTERLIND
BIBBI ANDERSSON
BIRGITTA ANDERSSON
BÖRJE AHLSTEDT
EFWA ATTLING
GEORGE CRAMNE
HASSE ALFREDSSON
JAN GUILLOU
KRISTINA LUGN
HOA HOA
BJÖRN BORG
STELLAN SKARSGÅRD
ULO MASING
ULRIKA KNUTSSON
TJORVEN
ESTELLE MILBURN
TOBIAS & MAGDALENA
JEANETTE WESTER från Rederiet
EWA
LUCAS från Skilda Världar
Henry Jensen
CLOWNEN TURILDO
CLOWNEN AMANDA / MORGON BLUES
CLOWN ZILLOMAN & FIFFI
TEAM ROSA
MARTIN från Nudlar & Nollåttor
SVEN MELANDER
LYDIA CAPOLICCHIO
MICKE ASKERNÄS
Pettersson avec Pettersson
SAM CARLQVIST
NINAH
FIGURER
SVEN MELANDER
LOKET
FOLKDANSARE
MY HOLMBERG
CLEEDIE
CLAUDIA
Viva Brazil
BRÖDERNA GYCKEL
JESPER ASPEGREN
CARL ERIKSSON från Redreiet
PAAL EVJENTH
VEM ÄR RÄDD FÖR JÄTTEN HIMBLE
JESPER ASPEGREN
VÅRDA OCH FÖRDÄRVA (en talkshow)
CARL & JEANETTE från Rederiet
KLASSES BARNSHOW
PENTI
MALIN
ERICA
LOUISE CALLING från Rederiet
LENA GRUNER
IRINA
SHARON DYALL
Thomas von Brömsen
GÖRAN SKYTTE
ROBERT ASCHBERG
PER RAGNAR
KARIN TOIVONEN från Skilda Världar
SANDRA från Skilda Världar
STUNTMÄN
ZIMBA CHA-CHA
YVONNE RYDING
VICTORIA SILVSTEDT
NICK
MAX COMEDY SHOW
KOKOVSKY
VERA BENGTSSON från Rederiet
REBECKA BOVALLIUS från Skilda Världar
ALEX från Skilda Världar
MICKI från Rederiet
CAMILLA från Skilda Världar
STEFAN DAHL
Sören
VICTOR
ERICA
BRÖDERNA BRONETT
LINUS FN WAHLGREN
DANIEL
VICTORIA BLANCO
DEN SJUNGANDE TOMTEN
ANKI EDVINSSON
KOSMOZ & KOMPANI
LATTJO LAJBAN
BRÖDERNA FLUFF
PETER ERIKSÉN
DANSANDE COWBOYS
VIKTORIA
GEISMAR
HJALLE & HEAVY
MISS BLACKNESS
MR BLACKNESS
BMX-SHOW
TOTTE från Rederiet
YLVA STRANDBERG från Skilda Världar
MARTIN MELIN
NORA från Skilda Världar
KENT LARSEN
OLA MELÉN
FRIDA
LISA
THE BREAKDANSERS
TOM BOVALIUS från Skilda Världar
HELEN
STUNTACTION
KATRIN WENNERBERG
UNNI DRUGGE
MICHAEL RIISE
OLOF SKIPPER
KJELL ENHAGER
ANDERS BERGKVIST
OSKAR KIHLBORG
JAN JOHNSSON
LORENTZ LYTTKENS
ANNA JÄRPHAMMAR
CHRISTER STURMARK
STEFAN GÖRWIK
RICO RÖNNBÄCK
PATRIK BLOMBERG
Trivseltorsten
YURIKO
A LA CARTE
EN VOUGE
EIVOR DAVIDSSON
PARTY GIRLS
THABO
CAMILLA
NINA NYMAN
HELLEN
CAT
KRISTIANSDOOTER
SLAGVERKSVIRTUOS
SOFIA EKBERG från Vita Lögner
PATRIK FRIDELL från Vita Lögner
MR EUROPA
MATS TRONDMAN
JANNA SVENSSON
APACHE
JESSICA
PETER STORMARE
CICCIOLINA
ANDRÉ AGASSI
COURTNEY LOVE
DEMI MOORE
GARY OLDMAN
MARLENE DIETRICH
LADY DI
JAMIE WALTERS
Kung Karl Gustav
WINONA RYDER
Pierce Brosnan
TOM CRUISE
DIXON & DIXON
CLAES CORIANDER från Tre Kronor
MELISSA
JANNE BUTT
LILLA TROPICANA
PABLO
ANNA S.
ALVA från Tre Kronor
TANJA BENGTSDOTTER från Tre Kronor
KLIMAX från Tre Kronor
PETRA NILSEN
LILL-MARIT BUGGE
KARIN
STINA BECK
LISA LJUNGBERG
MATS JACOBSSON
JAN PUKITIS
TOM SELLECK
CONTRAST
MOVIE STUNT
SAUNET SPARELL
GOGO AEROBICS DANS
VICTORIA LAGERSTRÖM
JANNE K.
PER VEJMAN
TESS
TINA STENBERG
JOHN AJVIDE-LIND
JENNY ÖSTERBERG
O´NEILL SPORTSWEAR
LAURA & MARIE
SKINNSKALLEN LARRY från Tre Kronor
BENGT PALMERS
IVONN
STOCKHOLMSGRUPPEN
MUSIKKFABRIKKEN
SHOWDUELLEN
PÅ RYMMEN TOUR 1999
JUDITH MARTINEZ
TOP MODEL OF SWEDEN
MICHELLE
REBECCA FACEY
ROBBANI
PER RAGNAR
KICKI från Vänner & Fiender
GÖRAN BERGSTRÖM
PAMELA från Vänner & Fiender
CONNY R.
GÖSTA ENGSTRÖM
BROADWAY RHYTHM SHOW
BOBBY´S & BILLY´S BARTRASHING
JENS ORBACK
SLITZ-KVÄLLAR
STAFFAN OLDSBERG
PETER ABRAHAMSSON
MARCUS GNERS
Stefan Nylén
TONY JOHANSSON
GURKAN
DAN ÅSBERG
PER GUNNAR WETTSJÖ
KAJSA MELLGREN
SHOWEN SHOWEN
SUSANNE RITTEDAL
MARIA BORELIUS
PETER FLACK
MARTIN & ROLAND
ROBERT PUKITIS
MAGISKA TEATERN
LISELOTTE REIVÉN
FRIDA UTTER
REVYSORN
HELENA
LUCINDA
MARIKA
ABY
OLA EKLUND
ALEXANDRA ZAZZI
ELISABETH ANDERSSON
KATARINA JANSSON
THORBJÖRN AMBRE
RICKARD BÖRJESSON
ROGER OLSSON
BIRGITTA ÅBERG
MAGNUS JANSSON
MIA LAKSONEN
PAUL HOLANDER
HERMAN NICOLITZ
SOLSTOLLARNA
GRY FORSELL
EVA BLITZ
Mikael Rocksjö
CHRISTER HENRIKSSON
ARTHUR RINGART
WILD SIDE STORY
ANNIKA DOPPING
CLARK KARLSSON-PERSSON från tre Kronor
MALOU
ANTON´S TIMBER SHOW
FOLKDANSGILLET KEDJAN
IMPROVISATION
JANNIKE BJÖRLING
ALICE BAH
ISABEL DUARTE
DANITZA DIAZ
MATTE från Vänner & Fiender
PETER ROSENGREN
A BUNDA
Commedia Gillet
ELD SPEL
GYCKLARNA
FAKIREN
TROLLKARL
ULRIKA NILSSON
JOCHEN SCHÜTZDELLER
CARINA AUGUSTSSON
DANIELE MANGIAPIA
ANTONIO BANDERAS
BROOKE SHEILDS
SOFIA FALK
ANNIKA KOSKINEN
RYTHM OF THE DANCE
TINA
CAMILLA FOGELSTRÖM
THERESE MALMER
MALIN LUNDBERG
ANN SOFIE SARAH OLOFSSON
DANIELLA KOVAC
MARIELLA BRISKEMYR
MALIN NILSSON
SOLVEIG TERNSTRÖM
HÅKAN MAGNUSSON
Roger Rönn
PARTY PUFF PEOPLE
HANNA MAGDALENA ALSTRÖM
PILLAN från Vita Lögner
KALLE LASSE THOR
MARIANNE LILLEMOR HEDENGREN
ANNA PERNILLA HANSSON
HENRIK NIKLAS NORBERG
ERIK DONELL
TOMTEN PETER
GÄSTBARTENDER LUCKY
NICOLE STRÖMBERG
SIMONE CRONSTRAND
HEIDI RÖNKKÖ
SYSTRARNA NICOLE & SIMONE
CAMILLA BENGTSSON
Den Onde, Den Gode, Den Fule
DRESSERAD HUND
DRESSERAD HÄST
DJUR
DJUR
DJUR
VERONICA & CISSI
ELISABETH AMONE
CIRCUS KUL & BUS
GÄVLE CIRCUS SKOLA
Magnus Wester
RICHARD GATARSKI
DANSARE
DOMENIKA
PEPPE ENG
TOMAS GUSTAVSSON
SVEN NYLANDER
MARIA SCHERER
SUSANNE BROKMAR
LIS HELLSTRÖM
KIM ANDERSSON
PETER SETTMAN
KATTIS AHLSTRÖM
THOMAS BORG
LARS CRONLUND
DANIEL BERGMAN
ANDERS BERGKVIST
ROLAND ERICSSON
JOHAN HOLMSÄTER
THOMAS IDERGAARD
LENNART JACOBSSON
JAN JOHNSSON
THOMAS MAGNUSSON
ZAIGA MAGNUSSON
ANA MARTINEZ
JÖRGEN NILSSON
DAVID LEGA
CURT LUNDMARK
ROGER NILSSON
MICHAEL OSTRELIUS
TORBJÖRN NILSSON
KAY POLLAK
ANNIKA REUTER
MA OFTEDAL
FABIAN VON SCHÉELE
STIG STRAND
TOMMY SVENSSON
TEAM EF
SIV THEIR
LARS-ERIK UNESTÅHL
CELTIC DANCERS
STURE MELANDER
ANNA DAHLQUIST
VÄRLDENS STARKASTE MAN
MARIA GRANLUND
ANGELA
STAFFAN LING
TOMMY från Vita Lögner
HÄXAN HILDUR
CAMILLA JOHANSSON
TYRESÖ SQUAREDANCERS
BANANER I PYJAMAS
SAMBA SHOW
INGALILL ENBOM
JAZMIN
ZOZAN
SARA AHLSTRÖM
GOBLIN CREEK LINE DANCERS
NATALIE
MIRELLE
MALOU RYDIN
JESSIKA LAOS
NIKLAS
CD DENNIS
JOHANNES
MAGNUS
STEPHAN
JOHAN
RICCO
STEN HELLSTRÖM
GAY LUNDIN
HUGO
DAG FINN
Balthazar (Peps Persson)
MALIN LUNDBERG
PETER AHLM
JENNY HÄGGLÖF
ROBINSON-ULRIKA
ROBINSON-SUSANNA
OSCAR HEJLL
STINA & BEPPO
ABELLIS MAGISKA TEATER
Pontus Uggla
Showstuff
KAPPAN
ELVIS lookalike
AGNETA EKSTRÖM
Rickard Bertilsson
CARITA
NORRLANDSGULDSMANNEN
ROBINSON JERKER (VINNARE 1999)
BABES ON TOUR
DOUGLAS
GULDVIPPORNA
ROSEN FRÅN MOSKVA
BLUES COMPANY (BLUES BROTHERS)
JESUS
Hårdrocksbröderna i Trygg Hansareklamen
DOUGLAS
THOMAS HANSSON
ROBOTHUNDEN (ÄKTA VARA)
KERSTI ADAMS RAY
JENNIFER
LISA KNAPP
MICHAEL DRUKER
HANDYMAN
FADER FOURA
ISABEL
ISA
Kanonkungen
GOGO
ANNA EKLUND
RÅLAND ULVSELIUS
ELEINE
JEAN PIERRE BARDA
THERESE ALSHAMMAR
FRÖKEN UNDERBAR
CIRXONE
OLLE WALLER
SALSA CALIENTE
LINDA NYBERG
CHRISTIAN SJÖSTEN
YASMINE
ELLINOR
NIKLAS STUREBERG
SALLY från Skilda Världar
Fröken Kärstin
RADJI
LISA KOCK
TELIAGUBBEN
SANDRA SCHOLZ
LISA KOCK
LISA KOCK
LA CAMILLA
GOTT GOTTIGOTTGOTT
BRÖD EFTER BEHAG
TID Å PERSPEKTIV
KUL I HJUL
JANTE OCH KÄRLEKEN
IL CONTAINERS
SOMMAREN MED 3S
MALLIGA MOLLY
C-H SEGERFELDT
JOSEPH HOCHHAUSER
RIGMOR ROBÈRT
BENGT DAHLQVIST
TOPPER MARTIN
EN KVÄLL VID SAMOVAREN med SOUVENIR
GRÄÄL
ELLEN - DEN SVENSKA MODELLEN...
MIN BARNDOM
ANNA
LISA LJUNGBERG
INGO
KAN HON - KAN JAG!
IBITZA
SAKAVI
SLOWMOTIONDANSARE
KJELL HAGLUND
JENNIFER
HERE TO PLEASURE
AMIRA
CAROLINA
CHRIST
DOMENI
ERLE
HELENA
INGRID
JENNIFER
JOEL
KAJSA
KATARINA
KRISTO
LINA
MAGNUS
MALIN
MARIA
SARA
STEFAN
TINA
CLAES HELLGREN
ERIKA
TRAMPOLINSHOW
JOAKIM GRANBERG
JESSICA FRANK
CHRISTOFFER
MATHIAS
LINDA
STEFAN SCHYTTSER
Kaos i Cirkustältet
MISS INGA
LINDA HÄGGKVIST
KOMPANI BASTARD
CLOWN ANTE
HOLGERS DRÖMMAR
MYSTERIET I MANEGEN
MOLLE
KARIN FLINK
MÖTE MED DÖDEN
FRÖKEN MELLIS
LINDA ANDERSSON
TOMTEN ERNST
TA-MANA
Champagne Safari
ADNAN
ROXANA
LINNÉA
CARL DE ROME & MERETE
FÖRTROLLANDE KONFERENCIER
MIKE CLOSE-UP MAGIC
HÅKAN MARKLUND
KRIS, DIN MÖJLIGHET
MODESTY BLAISE
MAUD ADAMS
KUNGEN
GÖRAN PERSSON
HEATHER LOCKLEAR
ELVIS PRESLEY
CLARK KENT
CAROLINE av MONACO
BRITT EKLAND
BJÖRN SKIFS
TOBIAS
FREDDY LUND
GINN RENÉ SOM DI LEVA
GINN RENÉ
KONFERENSPAKET
KURS/SEMINARIUM
URBAN COWBOYS
KYSSOGRAM
LARS JACOB TRUEDSON DEMITZ
SVENSK-TURKISK RAGGARKVÄLL
ANGELICA
LINDA
LOUISE H.
ELLINOR PERSSON
POM-POM
BUKTALAREN CURTELLE med OSKAR
JIMMY BERGGREN
MARINETTE
KARIN DELQVIST
SARA TUN
SIGTUNA SAGOLIKA SÄLLSKAP
ÅSA LÖTBOM
JOSEFIN SUNDSTRÖM
MARINA
Zenco the Magician
MICHAELA ERIKSSON
MERAL
CHEZTIN
VITA BOAN
SARA J.
DIANA ANDERSSON
KIA HABIBISADE
JOHANNES TOMASHAVE
TANGO
JEANETTE
CAMILLA HENEMARK
ÅSA DANIELSON
JOHAN GURT
JOHANNA WILSON
KNIV & YXKASTARE ROGER BRENDVALL
ANGELIQUE
IRRESISTIBLE SISTERS
MACE SPEAKERS
KJEJSARENS NYA KLÄDER
MÄSTERKATTEN i STÖVLAR
ACTION IMPACT
UV-SHOW
MC SANDRA
GOGO SANDRA
ZANDRA
CHRISTIAN KONFERENCIER
CHRISTIAN WENNBERG
RICO från Nya Tider
BIFFEN
STUNTSHOW
PAULA
ANNA JILLHED
KIA HABIBISADE
VATTENSHOW
ANNELIE NORDIN
ANNELIE´s GODA KYSSAR
IVONN´s GLADA KYSSAR
VÄRDINNAN IVONN
DEE
MARJO & CO
JENNIFER
TEATER ASPEKT
KIM JÖNSSON
GOGO LUCKY
RICKARD LINDBERG
MARCUS EDBLAD
STEFAN SAHLIN
ALEXANDER STEVIC
POSITIVHALARE
JENS THOR
LUCKY KISS
THOMAS RAVELLI
TOMAS BROLIN
ANDERS LIMPAR
SUSANNA KOROSEC
KLASSE
FELIX LANCELOT
THE RYTHM HOT SHOTS
Johan Ståhl
SÄLLSKAPET ROMANTICA
FÖRELÄSARNA
CHERIÉKYSSEN
NATASJA
THE TRIBAL EMPIRE
GREVINNAN & BETJÄNTEN
CECILIA BERGQVIST
IMAGEN
FRIDA UTTER
JOCKE EKBERG
MORD & MYSTERIER
Mr. Thuab
HALLOWEEN HORROW SHOW
ANNA DABROVSKI
OLE SAARI
FREDDY GRANBERG
JONTE
STUDIO 54
ÅSA´s MODEVISNINGAR
SAMBA AMOR
MIA G.
KAJSA BERKVIST
Moulin Rouge
COYOTE COWBOYS
JONGLERANDE MAGNUS
TROLLMAGNUS
KENNETH STAND UP SHOW
VILLA MEDUZA ALL STARS
TEATER PLAZA
TOASTMASTER MOEDE
MUSTAFA
SARA J.
SUZANNE SJÖGREN
EMMA ANDERSSON (konferencier)
EMMA ANDERSSON (modell)
SPÅGUMMAN
TOMTEN TED
SOFIA GUSTAVSSON
SVEN VON ESSEN
HENDRIK
JOHANNA
SÖR JAMES
FABIO
CHRISTIAN
MIKAEL LARSSON
Timo
ZUBEIDE
Mr. Krümmel
DEN TROLLANDE SERVITÖREN
MC BJÖRN WALLDE
THE GOGOPRINCE
CANDY STOP
STUDIO 54
BOSSES GOLFSHOW
TOBIAS JACOBSSON
BONGO MAN
BJÖRN HELLBERG
Moulin Rouge
SCHLAGERBAR
SCENISK BEREDSKAP
ANGELICA FÖRELÄSER
ANGELICA
UNIDOS DO SAMBA
LINDA
ANNIKA LANTZ
TUVA NOVOTNY
HELENA AF SANDBERG
QRISTINA
LATMASK
FREDRIK TROLANDER
SISSELA KYLE
Rickard Engberg
MARTIN MISS INGA JOHANSSON
ANNA LINDMARKER
MIKAEL ALONZO
Jag låter så mycket jag vill
KONFERENCIER KENNY M.
GÄSTBARTENDER BAREN-ROBBAN
MR. YOUNES
Lelle Anderzen
ARMY GIRLS ON SUMMER CAMP
STUNTSHOW
AKROBATSHOW
MAGNUS FISCHER
SPÅKVINNAN TERESA
KONFERENCIER BAREN-ROBBAN
HAR CHEFEN KOMMIT?
FREDRIK STRAGE
STÉPHANE BERTOLA
JOAKIM VON BRAUN
SUSANNE LJUNG
V.BEA
CAROLINA KLUFT
FÖRELÄSNING
SJÄLVSKYDD
BEAUTY BAR
FLOWER POWER REVIAL
KROPPSMÅLNING
CHRISTMAS WINTER PARTY
ANDREAS TOTTIE
SARA ANDERSSON
GUSTAF SKÖRDEMAN
MAGIC HOLGER
LEIF EDWINSSON
ALEXANDRA CHARLES
ULF “LILL- PRÖJSARN” NILSSON
JAN DINKENSPIEL
ELLA OMMA
BJÖRN HERNEFELDT
MARIA KJELLSTRÖM
NIKLAS BERG
ANN GÄRDSBY
SYLVIA SÖDERSTRÖM
KENNY ANDERSÉN
BO JONSSON
SARA ALDRIN
JAN EMANUEL
ANDREAS MATTSSON
SOFIE TOCKLIN
TOMMY JENSEN
HANS FAHLÉN
AFRO DANSSHOW
SOFIA NORBERG
JOHAN LAGERBIELKE
LUFTAKROBAT
IMPROVISATIONS TEATER
TRE FLUGOR EN SMÄLL
WALTER OCH GRABBARNA
VEM SKALL TRÖSTA KNYTTET
ZERO ZERO
JENS SJÖGREN
CLAS GRADELL
STANDUP
KONFERENCIER
HANNA WESTIN
MARGARETA SVENUNGSON
Liza Marklund
Myscos Magic
STEFAN BRANTH
TROLLCARLSSON
ALICIA LUNDBERG
ARNE SÖDERBÄCK
BJÖRN LARSSON LINDMAN
CHRISTINA HYLLNER
EVA SKILLGATE
HELENE JAKTLUND
LENA LILJEROTH
LINDA ABRAHAMSSON
MIA MATTSSON
NINA HJELMGREN
MARIANNE SCHÖNNING
ELISABETH LEANDER
Mia Adolphson
PONTUS KÅMARK
STAFFAN HELLGREN
DANSSHOWGRUPPER
TROLL-DANNE
CABARÉ GRAND HOTEL BORÅS
YESIM
RIDDARE
ELDJONGLÖR
SEFFA
TALARE
STANDUP KARL-AXEL
PATRIK OLSSON
CLOWN AC
EMMI
TOMTEN PETER
VÄRDINNOR
SVEN HALLBERG
PONNY & HUNDSHOW
RELAX TO POWER
SEAN LÉON
RÄNNAN
HOPPBORG
PETER JÖDAHL
SURFBRÄDAN
SNOWBOARD
STAPLA ÖLBACKAR
KLÄTTERVÄGG
4-HJULINGAR
FÄKTNINGSUTRUSTNING
HÄSTRIDNING
LAZER SEGLING
GUMMIBÅTAR
JETSKI
MOUNTAINBIKE
LERDUVOR
PILBÅGE
BLÅSRÖR
SPJUTKASTNING
YXKASTNING
PISTOLSKYTTE
TRAVHÄSTAR
LASSOKASTNING
FLOTTFÄRD
FARKOSTBYGGE
KLÄTTERVÄGG
KARAOKE
NINTENDO
FLIPPERSPEL
MINIBILAR
FORSRÄNNING
HOPPBORG
BUNGY JUMP
HÄSTRIDNING
GEVÄRSSKYTTE
SKJUTBANA
BOOM FIGHTING
HELIKOPTER
STENKROSSEN
KARUSELL
HOPPBORG
LOTTERIER
PILKASTNING
PISTOLSKYTTE
SKJUTBANA
KARUSELL
FÖRANKRAD GASBALLONG
FISKDAMM
BARNKARUSELL TEKOPP
HUSKY HUNDSPANN
SLÄNGGUNGA
BABY TIGER
MAMMA DRAKE
PAPPA DRAKE
GLASKROSSEN
PILKASTNING
KARUSELL TEKOPP
KARUSELL OLIKA DJUR
PIRATSKEPPSGUNGA
MINITÅG
GO-KART
GO-KART SOLLENTUNA
GO-KART JÄRFÄLLA
BAD MAN
STARKE ARVID
KARAOKE
THE BULL
HOPPBORG
KARUSELL
ELBILAR
CEDERHOLMS TIVOLI
HOPPHAGE
GÅSABANAN
GUTETJUREN
CATAPULT BUNGY
GLASVÄGGEN
RÄNNAN
HIGH JUMPING
SKIDBACKE
VIRTUAL SPACEBALL
HOPPHAGE
RADIOSTYRDA BILAR
FLYING JUMBOS
BILTÅGET
HOPPBORGEN
LOTTKIOSK
KAFFEKOPPEN
MACKEN
SAFARI
NYCKELPIGAN
SANTA FE
GRISTÅG
LOTTSTEGEN
FRÖKEN STJERSTEDT
BOOMFIGHT
KARAOKE
HINDERBANAN
LASERJOLLAR
HOPPBORG
UNSPONSORED
STEVEN NEWMAN
LUFTBALLONG
GLÖDANDE KOL
GO-KART UPPLANDA VÄSBY
NIKLAS RÖR
RELAX TO POWER
STOCKHOLMS KLÄTTERCENTER
7-KAMP
DAGGE
GLÖDANDE KOL
CINEMA RIDE
FLÅKRYPA GRAND PRIX
AIR BALLOONING AB
GULDVASKNING
RING BINGO
KNIGHT FOR A DAY
QUAKE-2
VIDEOMAT
Laserdome
STRONG BOY
SANNA HANSSON
KARAOKE
VIKINGASKEPPET
HINDERBANAN
MR. ALV
ÖL-SIMULATORN
LERDUVOR LASER
PONNYRIDNING
BULLRIDE
RAIMONDO SALSAINSTRUKTÖR
LASSO
KLÄTTERVÄGGEN
KEYMASTER
Caroline Bergendahl
GRÄNNA BALLONGRESOR
HIGH JUMP 4
NETGAME
KARAOKE-BENGT
HOME PARTY
FALLSKÄRMSSIMULATORN
PÅ MATLAGNINGSKURS MED HENRIK & DAVID
LINDA WARD
BALLONGJAKT
HOPPBORG
BLÄCKFISK
HOPPBORG TIGER
HOPPBORG SALOON
TWIN PEAKS
BUNGE RUN
GLADIATOR
BIG RIDE
FOTBOLLSVÄGG
HOPPBORG CLOWNHUS
UPPBLÅSBAR FOTBOLLSRINK
MINI MC MED BARRIÄR
TOARACE
HOPPBORG LEJONKUNGEN
HOPPBORG VIKINGASKEPP
HOPPBORG BIG TOP
TURRIDNING PÅ RYSKA HÄSTAR
SPACEBALL
GOKART
UFFE´s KARAOKE
Knivkastare
RANCHEN
DANSINSTRUKTÖR RAIMONDO
HOPPBORG INDIAN
FLIPPER
SEGASPEL
BASKETMASKIN
SALSAINSTRUKTÖR MUNOZ
HÄSTRIDNING
KANOTER
KLÄTTERVÄGG
POWER BALL
BASLÄGRET
Boule
FRIDA FACEPAINT
STREETBASKETKORGAR & GOLV
BULLRIDE LIGHT
FACESHOP
BALLONGMANNEN CURTH
TIVOLI
CASINO
ARKADMASKINER
GLADIATORSPEL
BUNGY RUN
BARFLY JUMP
UPPBLÅSBAR KLÄTTERVÄGG
ROLLING STONE
CHEOPSTUNNAN
BOUNCY BOXING
TURBOTENNIS
FEM-KAMP
KAJAKPADDLING med INSTRUKTÖR
LIMBOKUNGEN
SALSAINSTRUKTÖR
SALSA PA´ GOZAR
SÄFSENS MACHO-HELG
KARAOKE
ROCKSTAR KARAOKE
KARAOKE-SIMON
CATAPULT BUNGY
LÅDBILAR
VINGLOPED
HÖGHJULING
HÖGHJULING
BAKLÄNGESTRAMPAREN
TEAMBUILDING-PROGRAM
MULTISPORTSTÄVLINGAR
KAJAK, KANOT PADDLING
STRAPATSÖVNINGAR
ÖVERLEVNADSKURSER
THE PATAB CHALLANGE
FIRNING NEDFÖR STUP ELLER VÄGG
KLÄTTRING
HÖGHÖJDSBANA
LÅNGFÄRDSSKRIDSKOR
MOUNTAINBIKE
LERDUVOR
JAKTSTIGAR
PILBÅGSSKYTTE
JAKT OCH FISKE
FYRHJULIG MC
CROSSCART
TOPPTURER I FJÄLLEN
SKIDÅKNING
RIB-BÅTAR
PAINTBALL
MATLAGNING MED KOCK
FEMKAMP
SULKYKÖRNING MED TRAVHÄSTAR
ISLANDHÄSTER
RIDHÄSTAR
HUNDSPANN
KÄLKAR
FLOTTAR
THAI-CHI & QI-GONG
BULLRIDE DE LUXE
LITEN BORG
HOPPCIRCUS
CASTLE BORG
KARUSELL
LOTTERIER
FRISBEE
GO-KART
KARAOKEVÄRD PÄR EKBOM
FAME FACTORY
MUSIKQUIZ
KARAOKE PIERRE & MARIE
KARAOKEDISCO
KARAOKESHOWER
PAINTBALL
Boomfighting
PAINTBALL
GO-KART
FYRHJULINGAR
KLÄTTERVÄGG
5-KAMP
EN MASSA AKTIVITETER
GO-KART
FLIPPER
ARKADSPEL
BLACK JACK
CASINOSPEL
Eldkonstnär
LASSOKASTNING med ROBERT
ANNEFRID LYNGSTAD
FAROUT FISHING
Tumbling Dice
Frenell Live
TRE ZORBAS
UNDER COVER
TIM EARLE
BAXTER
SHAKE
MARCUS
REDNECK PIONEERS
LOOMHURD
Mikael Björklund
HELIBEER 33
SCHENKENBERG
TILDE
Desmond Foster & Papa Dee
John Thelin
KARNEVALEN
THE NORDMAN BAND
EMELIE BERGSTRÖM OCH JOHAN AXELSSON
Off The Record
SARA ISAKSSON
Highlights
LIZA SVERIN BAND
MICKE
PSALM4
LILI
Soulistics
NINA
MOZKOWITCH
Lindströms
LOUDFREKWENZ
CLAES ERSON
BAR FLY
666
MÉLUSINE ORIENTALISK DANS
Great Hanssons
MONICA AND THE EXPLOSION
SANDRA NILSSON
LOUIZE GÄSTBARTENDER
LOUIZE GOGO
SWEDISH BIKINI TEAM
Browsing Collection
MAX MAGISKA CIRKUSVARIETÉ
Back 2 the 80´s
Kotten
TYRESÖ ON ICE
SCHLAGERNIGHT
Wettergren & Co AB
Larry Harp
ULF BEJSTAM BAND
STAINED RED
JOE
STEFAN NILSSON
THE RÖJJERS
Charlie Castleburn Band
Monica Löfgren
DAN KÖNINGSSON
MATS & HEIKKI
MICKE BEDRUP
Smooth
PUSHTWANGERS
TONI HOLGERSSON
ICE MC
IDDE SCHULTZ
IRMA
ANDREAS DA MAN
BRAINPOOL
LUTRICIA MCNEAL
ALBINO
VOBLER
THIRDIMENSIONS
BOXER
SMILE
PONTUS & AMERIKANARNA
BOOSTER
CLAES DORTHÉ
NILS ERIKSSON
GEORGE
HERBIE
THE COMMITMENTS
SELFISH
MOBILE HOMES
HONYPIE
KOOLMATCH
NAUDY
PETRUS
RO-CEE
SAFT
SCOTT
THE STANDARDS
TRANSYLVANIA TWIST
YAKI DA
NAVIGATORS
SVANTE THURESSON JAZZ QUARTET
STARS
OKTAN
KINNDA
PERPLEX
CAMILLA BRINCK
SUPERIA
CHARLIE´s MAGAZINE
PLACE 2 GO
CEZAR
THE CHOICE
PEACH
ADVANCE PATROL
D-A-D
ELVIRA
FJÄRDE VÄRLDEN
ISAK
LILLEMAN
THE APRIL TEARS
WANNABEE
VARANTEATERN
PLAYGROUND
NINA & KIM
NICK & THE FAMILY
BOBBY
CHICK HABIT
CHORDS
CHRISTOFFER NELSON
DOM GALNA HUNDARNA
EMPIRE DOGS
NICLAS WAHLGREN
SANDY MOUCHE
SPACE AGE BABY JANE
Glämsta
Ardy Ströwer
SVENSSONS POP
JEANETTE
LINDA THORÉN
THE ZHOW
STOCKHOLM COMBO
Dj Joe Miranda
Ronja Jansson
Helena Rask
Fluke
Less Is More
BURN BITCH BURN
Superviolinen från Cuba
HERMAN SANDKVIST
JOEL EMANUELSSON
Magdalena Bibik
Gordin International Allstars
Third Inittiative Consulting Group
BILLION DOLLAR BABIES
Nathali Steffner
Animal Crackers
GALORE
Gunnar Sundberg
PYGMÉ
MUSIC COMPANY
OLA PÅLSSON BOOGIE WOOGIE BAND
BIG PAPA HENRY
Tomten Leffe
OLLE OCH DOMAREN
Adee
Sweden Rocks
2Funny
Kim Nilsson
Valkyria von Tessla
The Royal Roses Burlesque Troupe
Köttgrottorna
Pinnball Cowboys
Fjärilseffekten
Långa Farbrorn & Krokodilens Partyorkester
LUCKY TWICE
Clara Lykke
RAHBI
Fuzz Faces
Lars Vilks
En Böj
Carina & Pernilla
CABARET
PER GESSLE
KID DOWN
HELENA JOSEFSSON
Rörelsen
POPPIS
Brakduon
The Vandiles
Soulsting
Dan Ljungberg
Peter Jerkku
Tiny Tornado
Trio Mozkovitz
LA FIESTA
SUZY´S
ABSOLUT
Bandet Bandet
PUSSYCAT DOLLS UNDERCOVER
Dansgruppen Layali
Twist
Vindstyrka 12
Ekmans Trio
Krille & Tobbe
Sky of Rage
MILLER GENUINE & THE BAND
ÖRJAN DEEP (URIAH HEEP)
ANOUSCHKA
Scen & Nöjesproduktion AB
Ebbot Lundberg
Ulla Olsson
Little Walther & Blues Machine
CAPITAL H HEROES
Goddamn it boys
URBAN MIND
TROELS MÖLLER
Javier Herbozo
Ellen Pontara
Aire de Vida
Flamenco en Marcha
PAULA KALTENBACH TRIO
BITTER SWEET HARMONY
STOCKHOLM WIENER DAMENKAPELLE
Mikel Lindberg
Blåbärs Kompaniet
Bara Damer & Co
Malpractice
LITTLE JENNY & THE BLUE BEANS
COYOTE UGLY
Matts Lindbom
SVEN-OLOV KARELIUSSON
Henrick Solera
DYING PLAYBOYS & THE GRASSMAN
Eight Balls on Fire
Hängslena Ryker
Hängslena Brinner
Duo Samarkand
Oakman Band
Benny Hult
Isak Danielsson
The Palth
Awa Santesson-Sey
Someone You Admire
THE BOOGIE STATION
Lena Olsson Björkén & Anna-Klara Folin
KAAH
DJ Johnny D
Funky Monkey Trio
Rickard Broberg
Searching For Something
Old Farts & Young Dudes
PICABO
SOFIA GEIRYD
THOMAS & ÖRJAN
EUGENIUSZ LICHORAD
CELEBRATION GOSPEL CHOIR
LJUNGSTRÖM & SUNDSTRÖM BAND
TRUBADUBBEL
Swingville Seven och Liza Larson
Stävarby Trio
M/S Vindhem
RISKEN FINNS
AUTOPILOT SOCIETY
André Söderström
Ballongeriet
MIKAEL BÄCK BAND
DHANI
Raindogs
Gate 5
Sisters of Soul
SUMOBROTTNING
Linnébandet
Paramount
Yellow Daze
Ajde
KUNGLIGA SVEA LIVGARDES MUSIKKÅR
BOSSE AHLBERG
ROBERTO
OSCAR ZACHRISSON
H:SON THE DRIFTER
SARA DJÄRV
P GABRIEL TRIBUTE BAND
DANIEL SPENDRUP & THE COVER UPS
Treon
Svenska lyrikens guldkorn
JUMPING JACKS
Bröderna Kjellman
Generation Swine
William Crepaldi
GULDBANDET
PONTUS BORG
J-SON
Mordgåta
Patrik Hellberg
PETER SIMSON
Low Noice
BRATPACK SHOW
CLOWNEN VIPPE
Majestee of Sweden
Rebecca & Fiona
THE AFTER SKI BLUES
Restskatt
Simon Zion
Amanda Winberg
Echoes and Rhymes
Nicolas Stromback
Jonny Ek
Alibashi
MAZE OF TIME
KHRYSTAL CLEAR
VÄRMLANDS ELVIS
Forever
PLANET B
JONATHAN FAGERLUND
STARK MAN
SVERIGES STARKASTE MAN
175 KG STARK MAN
STARK KILLE
Donné
Big Walther Combo
Whippingprincess
Anders Appelqvist
De Sotos DeLuxe
OTTO FOTHY JR.
GOOD COMPANY
Limelights
Ms. Henrik
Naima Train
David Rosengren & The Band of Drones
Söderportsgården
Skymnings
LEKLEDARE JAN HOLMSTRÖM
BROMMA FOLKDANSGILLE
FOLKDANSGILLET SÖDERRINGEN
KARAOKE
Bandit
Axel Algmark
FolkRock
Johan Emet & The Masters Of The Universe
Kojak
BAND OVER
TOTTE TM NORDWALL
KARUSELLER
PAULINA BREMER
Lugnet
TRISTAN
GEORGE MICHAEL
AKA
NICLAS JACOBSSON
Pelle Andersson
Pretty Wild
Tennessee Morris Piano Boogie & Blues
Thomas Skistad
Tildeh Hjelm
Vanessa Liftig
DOLPH LUNDGREN
Karin & Bad Dadz
Sunshine Rockabilly Trio
Matilda Gratte
Electric Papas
Junkstars
Degradead
Colossus
Mass Murder Agenda
dEMOTIONAL
Eyes Wide Open
Deathember
The Dead And Living
5050 Band
Alice B
Bobastian
Det stora monstret
Katakomb
Cayman Row
The Bänd
Mihaiway
Anna Moberg latin trio
TFT
Malin & Andreas
CROSSROADS
NYANSE
Made in China
Locker Room Lovers
Alice Petz & Underbandet
Claes Garage
FELICIA GRÖNDAHL
Solna Storband
DE KAVVERBANN
Björn Rosenqvist
Urband
MARILEN
HOSTING AMBIENCE
KOMPIS
LASSE ERMALM´s VINPROVNING
2nd EDITION
RED CARPET RIOT
NÖJESPROFILERNA
BLIP
TRIPTYK
TRIPTYK DELUXE
NYDAROS KVARTETTEN
JUNIX
Eurovision
Here Comes M.
Stuntbarn
Meedow
Flowerkids
Rebekka Karijord
BLACKY
RONJA RÖVARDOTTER
MARTIN B.
MARRE
T. AHLANDER UKULELESHOW
Dj Maziar Kazmi
Duo Vi
Folkesson Blues Band
Dj Dr:Eek
This is Lizzy
Four on The Floor
Trubadilbabs
Dj Caldon
Moulin Noir
THE JETAWAYS
PHIL AND HIS LONESOME TEARS (BUDDY HOLLY)
Elvira Matz
Varitémaskinen
Unguided
Jahmbo Afreeka
Dj DBA
Jonas Sellberg
Telegrafberget
CASINOBORD
Peter Kisch
Tivoli
Comboio
Ilmonte
Vadstena Gospelkör
Ida Wiklund
Offensive Ground
CONTRAZT
INGEMARS
The Fabolous Coverboys
FRÖYA
Leaves of Grass
Sound Department
Let´s Dance dansare
NIKLAS MÖLLER
Marias Lilla Duo
SIMPLY THE BEST
Karla & Plura
Northern Soul
Don Tomaso
Christoffer Holm
Party Pitchers
KARAOKE
ANNE NÖRDSTI
Ida Flyckt
Sonic Waves
DOM ANDRA
Linda Lundqvist
KARAOKE
KNIGHT MUSIC
SYMFONI
LINDA KÄLLSTRÖM
NIKE
Trevor Lewis
DJ:s
Kung Ful
Bring Home The Bacon
SJUNGOGRAM
SUS MUSIC QUIZ
TONY HAGLUND
Tullamore Brothers
Jenny & Steven
GÅ PÅ GLÖDANDE KOL
FRANKIE ROBBINS
GLANSBANDET
Stephen Rappaport
BANKROBBERS
Skellefteå Kammarkör
Aristocrats
Afarin Ansiktsmålerska
CHARLIE BENNET
FUELHEAD
KRISTIN FRIESEN
DAVID FRIDLUND
KEE MARCELLO´S K2
KRISTOFFER RAGNSTAM
MAMMA MU & KRÅKAN
WILLYS SYMFONIORKESTER
MIKAEL WALLENTIN
GRUS
Bästa Bandet
BABAJAGA
LINDA & JOJJE
Sulo
On Top
JEPPE STRIDH
MEGA BOYS
Black Cat Moan
MIDSOMMARTRION
Ronny Lundin
JOHAN BORGERT
PADDINGTON D.C.
THE SOLUTION
STELLA ROCKET
SHOESHINE BOYS
TUFF ENOUGH
TWOPOINTEIGHT
Hard Division
TK Ljud & Musik AB
1978
JONGLÖREN JOHANNA
HOUSIE
Pelle Velands Harlads Orkester
ÅGE ALEXSANDERSEN
COUNTRY CATS
ALEX från IDOL
SOUL GLOW
VIVAKVARTETTEN
Mikeyla
The Bones
Disruption
Crunch
BO PARNEVIK
FOLKDANSARE SÖDERRINGEN
COCOON CREW
Funky Soul
THE JOHAN BENGTSSON EXPERIENCE
MARTIN
Night & Day
Disco Inferno
PIRAYA-TANKEN
CONSUELO
Josh Thorne Quiz
Joe Biddle
Jens Svensson
More Noice
Teresa Perrelli
Replica
Emil & The Ecstatics
GIN & TONIC
TOTALTJÄVLAMÖRKER
LINA
VERONICA
SOFIA
MARTIN
GREGORY
CAMILLA
STONECRACKERS
The Ring
ROB & JIM
2 x TRUBADUR
KARAOKE-FREDRIK
Karaoke Mia
NEW SOUND COUNTRY
HENEKE
OLINDA BORGGREN & PATRICK LARSSON
BÖSS
CK
MARIE ANDERSSON
CRISU
SOPHIA FÄRLIN
MIKE ESTES
LISA G.
PETER WICKSTRÖM
OLA LINDHOLM
THE ELVIS SHOW (ELVIS)
SMULTRON
D-CHI
STOCKHOLMS GOSSKÖR
BO JOHANDER
MICKE HEDAN
MATS ERIK MASSE JONTH
MARIA MAGDALENA GOSPEL
BOSS OF SWEDEN
AFRO
JONNA & JOHAN
KALKON MUSIK
Åsa Branca
SKUMPARTY
GAS
N´DUO
NORSHOLMS UNGDOMSCIRKUS
CRAZY LED
KARAOKE
NOSTOS
SIX DAYS LATER
PEOPLE LIKE US
TEXAS TWISTER
SHOUT AND FEEL IT
SOLID ROCK
KAMELONTERNA
SKÄRGÅRGSGUIDERNA
CINA & SPRINGHILL BOYS
THE ANIMALS
HYRKUSKARNA
PETER TORNBORG
THE MOONDOG SHOW
Erika Fahlström
JENNY BERGFOTH
STEREOTYPEN
SVENSK MUSIK
THE MISSING LINK
BERIT KULLBERG
EVA PETRUSSON
DANS-ARTIST
FRIDA
TYRESÖ GOSPEL
AGNETA
DAPHNE
MANNISH BOY
LEMBEATS
HOT TIN ROOF
Top Dogs featuring Malin Dillner
KONTAKTANNONSEN
RASTA-DENNIS
Starka Band
JAN GRIPMAR
BÅTUTHYRNING
AARON LYELL
RÖDA KAPELLET
KABLASCH
BANDET BANDET
EDDIE SKOLLER
MARIACHI
Stina & Zara
DUO FORBES
Dum & Dummare
Farbror Fläskkorvs Musikverkstad
POWER STATION
OLA FERMELIN
PETER STAR
Får ån the Flåår
Emil Assergård
MISTERMISTER
CASTELL CONECTION
CARAT
Hasse & Co.
ROSITA & SPELAR ROLL
LUIS DANERI
FLODIN
STUDENTFLAK
Vi-Ska
STEPPI´N OUT
MATTE
LEFFE & THE LEFTOVERS
BÖRJE DAHL
NATURAL-X
SUSS
LADY SUSS
AGE ON STAGE
JASY KURT
JONTEZ
EL BENNY
NYFIKEN GUL
MARIA COYOTE
BLUESMAN LKPN
Enjoy
FOLKE GUSTAVSSON
LOS HERIDOS
TRE TRALLAR ALLAN
MIKELVARG
Trubadurix
ANNA DANSAR GOGO
BERSIUM
COPY CATS
RIFFO
Niceboys
MR ANDERSSONS KOMMER HEM
FRÅN SJUNGANDE STRÄNGAR
EN STÄMNINGSFULL JUL
SPRITPROVNING MED PATRIK STRÖMSTEN
PETTER LINDE TRIO
KARAOKE ELFAR
REVULUTION RIOT
NO MERCY
MICHAEL
STAFFAN M.
CREDOKÖREN
IMMANUEL GOSPEL
BEATSQUAD
BARON BANE
ORIENTALISK SLAGVERKARE
Simon Karlsson
CONSENSUS
STUDIO3
Smells Like Nirvana
JOHAN B. ANDERSSON
MATS OLA KNÄTOFS
Scars of Phoneix
Johansen-Broberg-Machmar
A FEW GOOD MEN
Michael M.
INFERNAL
MORENO
PERSIA
OB 1
ROBERTS
HERMANSSON & BERGELIN
MARIKA LAGERCRANTZ
JULIA FRISON
CATTIS LINDBERG
SKYTTE
POKER
PABLO CEPEDA LATIN ALL STARS
MARLOU MÖNNING
ANNA NORBERG
LARZZON & THE LUNATICS
BJÖRN & LINDA RAPP
MARIA SELANDER
24U
JON BOVI (BON JOVI)
HANS ERIK
FATOMA
Burning Jack
EVA ÅKERSTEDT
ALE MÖLLER
Mathias Singh
TALLE
TANGO 3
DUO PARRA
LINDA
William Baker
WÄXA
TEATER PSEUDO
HITGODS
The World Changes
Doorman Eneryd
VÄSTERORTSTOMTEN
Thord Malmström
KARAOKEKVÄLLAR
KARAOKEPARTAJ
ALL OF US - EN BAROCK´N´ROLL SHOW
CONGA MAN
FREDRIK L.
MODERATOR HENRIK BJELKOW
LEXIE ON TRACK
Partypinglorna
JOJJE
THE EXPERIENCE
Deborah
ZANA
KINGS OF STYLE
TOMTEFAR
DOCZI
Fredde Boy
SOUL ESTEEM
Shame
ARTI BRAZIL
BOA RIHNO
ULRIKA GRABIES
Lasse Avermalm (Lasse on Tour)
EVA EKSTRÖM
JONAS PLONKE ERIKSSON
ARNE HIRVI
Andersson & Gibson
SUNITA SINGH
WEST END GIRLS
STEFAN AXFJORD
JOSEPH HIGVALL
Hassan Bah
PLAN THREE
HIGHLIGHTS
JUCEE
KENNETH STAAGS ORKESTER
SVENSKA KEJSARE
THE BÄSTA
Liston / The Embassy
THE ALIVEBAND
ELINA
THE ACADEMY
VANILLA ICE
ANNA STENBECK
BLÅS MIG
KONFERENCIER MIA LÖFGREN
MERRY GOLD
Blackbirds
PETER CARLSSON
SANNETORP
CARLITO
VEM STYR MUSEN
PARIS
Klubb Vi
HANNA ÅBERG
EXACT
CHEERLEADERS
SPEEDTEST
GULDVIPPORNA
SJUNG MITT HJÄRTA
AMIR AMOUR
NATASHA PEYRE
LASSO LINEDANCE
MARIE PLOSJÖ
AFROPUNX
MATS LARSSON
JIMMY LÖVGREN
VIKARBYNS LILLA SPELMANSLAG
HOYA
Ann-Louise Hansson
HAKIM
DICK
DIMES
BÖRJE LINDGRENS
HEARSE
FEEDBACK FAMILY
RICKARD SÖDERSTRÖM
JOCKE LJUNGBERG
PEO
ST. MOLLY BAND
TOMAS CEDERLUND
JENNY JONSSON
TOMAS BROLIN lookalike
Magnus Carlsson
JOHAN PLARE
KARIN ANSIKTSMÅLARE
ANITA (ABBA)
Mattias Redbo
Micke Vanheden
COUNTRY COMFORT
New Stangers
LEIF INGDAHL
MAGGAN
URBAN COWGIRLS (DOLLY PARTON)
HOMESICK MAC & THE HONEYBOYS
NATURAL BORN COVERKILLERS
ONE SAJZ FITTZ ALL
ALFREDO OYANADEL
Frank Phoenix
NILS-ERIK SJÖDIN
Björn Cardenas
SPRING
STILL CRAZY
ANNELIE HULTVI
BAD HEART
LOS TALENTOS CON AMIGOS
Mis Sandberg
Viktor Ingemarsson
MOORE
PAN WARRIORS
DUBBEL TRUBBEL
LUNDWALLS
KJELL FREDRIKSSON
BO-GÖRAN SVENSSON
HASSE THOR
STANLEY HAWK
HUSSE
THE NICK
DET STORA SÅNGKALASET
Pest & Kolera
BONER
TAKE OFF
PLAYBOY SHOW & THE BUNNIES
LINEDANCE INSTRUKTÖR
DAVID CASTANJEDA
MR BOND SHOW
100% ROCK
THE BOOGIE DUKES
LENA BLUE SELIN
DYNAMITE BLUESBAND
DOGGE & NICOS SOUNDSYSTEM
CRIBE
JEJO
EN DRAPA MED PONTUS PLATIN
JÖRGEN TIMAN
CARL-JOHAN VALLGRENS JULSHOW
REMT AERTS
GRETAS
THE BABOON SHOW
TINO
FREDRIK
HOGANS HIT
SÅNGENSAMBLEN MUMMA
DR. GROGG
Rezar
LENA NEVANDER FRISTRÖM
VIKTOR ÅKERBLOM
SQUAREDANCE
TEATER TEATRO
COSMO4
LINEDANCE INSTRUKTÖR
DUBBELDÄCKARE
ÖPPNA DUBBELDÄCKARE
BAROKOKO HANS LÖVGREN
Simon Björk
JAN GUNNARSSON
MICHAEL SÖDERMALM
PIA JOHANSSON & HELGE SKOOG
GUNNAR ÅSBERG
KERSTIN BÄCK FÖREDRAG
STINA DABROWSKI LUNDBERG
DALLAS DUO
FUNCLUB
TRIBUTE TO THE EAGLES (THE EAGLES)
KARAOKEORKESTERN
DANS & FESTBANDET
RUNE & BENGT POPSHOW
MUSIKFRÅGAN
BOBCAT
CRIME NIGHT
ERIKSSONS NÖJESFÄLT
STAFFAN BERGLUND
GUNILLA HEDIN BAND (JONI MICHELL)
SOCLOSE
LUNAKVARTETTEN
ANTON ERIKSSON
TERESE LÖF
MIA CARA
DOUGLAS UNGER
ADAM FORKELID QUARTETT
THE BOOTS
ZARANDEA
Niklas Nouvel
STOCKHOLMSKVARTETTEN
STAFFAN PALM
THE DRUM DRUM
TRUMMERISHOW
THE BERNARD DRUMS
SANDRA BJERSING
JÖRGEN BERGSTRÖM
THE AIRWAVES
PAT
JOHAN JACOBSEN
PLURALISTIC IGNORANCE
LYCKOFIGUR
PER INHAMMAR
BULLER & BÅNG
PEDER LAMM
MARGARETA JALKEUS
Fired Up
Attila "Michael Jackson"
MINAL NYGÅRDS
DR JONK
DANNY DEVITO
BERTIL MARKSTEDT
PER MÖRNER KVINTETT
SMC Gokart
HELENE WALLIN
MATLAGNINGSKURS
SUNRICE
Xplays
LISA HEIKKINEN
SYSTRARNA K
Örjan Torstensson
MANGE
MUSIC QUIZ
SAILON
HEAVY HIPPIES
AFRIKANSK DANS
THE AFRICAN DANCE GROUP
LOOKALIKE i MÄNGDER
ALLT INOM POKER
HITSTORY
MILO
LENA WITTORF
DANNE
STADSKAMPEN I KARAOKE
NATURAL BORN COVER KILLERS
GIMRINGS
THE FEINTZ
STUDIO 54
PO LÖFGREN
JOHAN
X-MAS TOUR 2006
ARLENEs LIVE KARAOKE BAND
BIONDA
CIRKUS GLÖD
REPLAY
NEW DAVID
PETER MURPHY´S CARVER COMBO
LAILA
Andreas ”Adde” Löfgren
LINDA från IDOL
BLACK SUN (CLIFF & THE SHADOWS)
KATJA MIMARE
SIGGE
VÄRDINNOR
ELLA FIRE
NATACHA & DOMINIQUE
TAKE A NOTE
MUSIC ON AIR
B LIVE
IDOL JESSICA
MIKE RÄSÄNEN
MASTERWORK
VÄRDAR & VÄRDINNOR
DAVID & MALIN WATSONS
KARAOKE
Close up Magic by George
STEFAN LINDBLAD
AKIRA
Coverbandet Artem
RICKARD ADOLFSON
KATE THE FAKE
POKER MED LENNART ANDERSSON
FREDRIK LORD
FREDRIK T OLSSON
ANDERS BERGLUND
THOMAS SANDBERG DUO
UFFE BÖRJESSON
DUÅVI
SEGLING
Sven Mörén
Divine
SOULHEALERS
EVENT CASINO
LARS KARLÉN
HOBNOB
CIRKUS MARCUS
Giri
MOPADA
THE INFINITY
PAINTBALL
LOCO MOTIVE
GLASS
MIMI ROM
ALLEN FINNEY
BLOWSIGHT
OPERA FORZA
EXCEL
PORCELINA
THE SOFT PARADE
SHINE
THE GLORYFIERS
PER-JAKOB KAMIENSKI
CAROLINA ÅKERLIND & JANNE LINDGREN
SVEA ORKESTER
PETHER
LINDA LARSSON
Mr Mac
DIVAS OF ROCK
NATURENS STRÄNGAR
RYDMAN BAND
VERTICAL SUN
GLESBYGDN
THE NEON ROMEOZ
TARO
BORDSHOCKEY
CLOSE QUARTERS
JABBE THE BAND
UBBE & LEO
EBBE
SJÖRÖVARMANGE
STELLA
MYLLA
LIFE ON EARTH
HÅKAN BÄCKMAN
TOMTEN RONNY
SKUMMASKIN
WET PARTY TOUR
Blues Bear & The Threats
Björne Lejon
Miss Filly & the Coppermine Dynamos
SMILE
DEN VILDA KOCKEN PETER
AKTIVITETER
SVENSKA AKADEMIEN
JOY
VANADIUM
KALABANTE
Fate
Bullseye
BULLRIDE
KANALBANDET
Dark Side (Pink Floyd)
ENHJULINGS NISSE
Vinprovare Claes Brodda
Aleena & Bandet
NYCKELHARPA
JELAL JEMAL
WILLIAMS MOJO
Viotek
HB ROCK
I CORNELIS FOTSPÅR
NICHLAS ULFSBERGER
Lapp-ABBA
BLUE BAYOS
EFRIT
CANDYLIGHT
GUMMIKVINNA
POKERBORD MED DEALER
SUS
Great Garb
KARI DAVID BOWIE PALO
Christoff Jeppsson
LES ISSAMBRES
SWEETSHOTS
PER NAROISKIN
FARIVAR KHOSRAVI
DET FINSKA DANSBANDET
DANIEL TILLING
Momento
THE UNCONDITIONALS
ANNA SKIPPER / DU ÄR VAD DU ÄTER
MARIA MARCUS
TOMTEN RUNE
SARA LUNDBÄCK
NIGHT CLUBBERS
BLUE THRILL
POI MÄSTAREN
THE TARANTULA WALTZ
PETRA PANDA & JAHN GALLO
SOFIE GRABIES
ANNA
SUNBLOCK & DAN
Mason Ruffner
TOMTEN KENNETH JENSEN
HENRIK PILESTAD
The Illiterates
Dj Alexander Henriksson
Rough Diamond
Noforks
SHERIFF
SARA
TEASE BIKINI TOUR
SKALICIOUS
KARAOKE
Emanuel Norrhäll Duo
Cindy
RIB-BÅTAR
TRIMARANEN LAKOTA
NOLL TRE FEM
BULLRIDE
DANSMASKINEN
Kattskogmans Orkester
Koala Bar
JACK DANIELS BAND
Moulin Rouge on Stage
KENNETH VIDMARK
JANNE B. GOODE & THE SOUPED-UP JITNEYS (CHUCK BERRY)
Regnhed
SPAGETTIBROTTNING
ROCKRINGS MARIA
WEST END HIGHLIGHTS
BAD CRAZYNESS
SITAR & TABLA IN CONCERT
Peter Trygg
Fredrik Schützler
LULEÅ KAMMARKÖR
JOHN SILVER
LISA JULIAC
Janne Håkansson
CARAVAN BAND
TATA
HARLEY GIRLS
YOURE ON TOUR 2010
DAWN OF SILENCE
The Cinderellas
NATTAS
JUKEBOXARNA
Rekyl
KAPTEN ROCK
SABBTAIL
A-PARTY
MATTIAS G.
EDWINGS
EFFECT
STEREO
JOHAN KINDE
TOUCHDOWN
More or Less
KROKIMODELLER
JÖRGEN KJELLGREN
Barbro Jävert
CHARLOTTE BERG
KARAOKEBUTIKEN
PÅ HÅRET
ENEMY LEX
Anders Odebrandt
STEELYS
GÖRAN AGDUR LIVE
QUINTESSENTIAL
QUARTET LES SEMMES OF SWEDEN
AKTIVITETER
PAUL LÖTBERG
JONAH HALLBERG
SNÄCKAN
JAZZ´N JACKS
BACK OFF
PARTYMASKINEN
LAZEE
THE HITTILLS
JONAS OLSSON
YAKIRA
VATTENSKOTERSAFARI
MATA DE LEON
PISTOLSKYTTE
TOMAS
WALLE
Eldartist Kristoffer
FEBER ROCKSHOW
TAXI STAND STEELBAND
GÖTEBORG WIND ORCHESTRA
MATILDA
VOICES
K.D.V.K.
BITTE & JOHNNY KARAOKE
PATRIK ERNHOLM
MOGGE
Yngve & Viktor
Switch Logic
Mourning Tears
Mankind in Progress
RENA RAMA
MIKAEL TROLIN
WHO FIGHTERS
LOGJAMMIN
PETRI GOMAN
Flykten
Riff Raff Ruff
MIX IT UP
WASTED SHELLS
DOLLFACE
Håkan Ehn
NORDIC HORNS
TONY WIKSTRÖM
KVARNBY
Micke Fall
FOUREVER
Coverbandet
LET´S ENTERTAIN
Robert Hoffman Big Band
Cornelisprojektet
Harald Lindell
BABA GUESTHOUSE
BERNT ANDERSSON
Bertil & Sånt Schough
EDWARD von PAST
SOULUTION
Offside
MEXICO LINDO
Old Boy Stompers
PARTYVARNING
CHER lookalike
THORELLS SYNDROM
Restaurang Stortorget
Färg TV
HOGGAN
FUL FULARE
Sailcroft
BOULE
EDWARD
BAD POETRY BAND
ILONA LAKATOS
CROSSFIRE BLUESBAND
PAMELIA KURSTIN
ELDERIDGE
Mattias Hertzman
JEFF GROOVE
KARAOKE SVERIGE
Sven Brundin
SUSANNE NORDSTRÖMS
DI SMA
ITAL SKURK
TEATER TUSAN
LADIDEJ
LOVERS OF COVERS & CO
JOHNNY LUNDIN
DOMINO
CHRISTER ROSENQVIST
CITIZEN II
MANGE SCHMIDT & RUSIAK
SCHLAGERZ
PIERRE COLLIN
EMMA NORDENSTAM
OSCAR DANIELSSON
PETER LINDBERG
OSKAR FRANZÉN
MECKI MARK MEN
CECILIA KLINGSPOR
TAM TAPIR
BUDDAH
MONICA & BEATRICE JÄRÅS
THE MANKIND
DELTAHEAD
THE OTHER FLESH
Dennis & The Rocktones
SUXESSE
2-STROKE
IAN GIBSON
Eoin O´Connor
TREVOR MAC
JULIAN OAKES
HOLLY RUA
ROBBIE ALEXANDER
STEVE FALCONER
IAN MOLONEY
BRIAN o CONNOR
BAD BOYS
COUSIN BILL
MAD AMERUDA
SOUNDGEEZER
THE RACKATEERS
THEATRE CLUB
FADA
THE RASCALS
DICK DIAMOND
1 BLOOD MOVMENT
REBEL YOUTH
ICKE LIKA MED
THE NORMAN BASMENT BAND
BELLAS
MAN IN THE CITY
MISS SCANDINAVIA
ROOTS RADIATION
MANGROVE
Steakhouse
PER STIKO LARSSON
ADAMS ÄPPLE
GOOD STUFF
YAKUMBÉ
SKA n SKA
CHARLOTTE CENTERVALL
CARPEL JETS
FRIDA ÖHRN
VERA VINTER
CAROLA ANDERSSON
QUARTERHORSE
EDITH BACKLUND
UNIQ DUO
DEJAN
Ezzex
EN LÅNG OCH EN LÄNGRE
WATERCASE
THE CREEP CATS
Dr. FREDOS FLYGANDE CIRKUS
MOONSTOMPERS
KING CREOLE
JOHAN SAMUELSSON
CIRKUS ESOTERIA
JOHNNY KONTANT
BRUNTE BAND
Star Bugs
RATTLE TEATERSPORT
Spontanteater
Pastor Lennartsson
LUFTAKROBAT
DUBBELDÄCKARE
PUMA SILVERBACK
SNIK KVARTETTEN
JONES AND MELLOW
Andreas Rydman
Blazing Sevens
RUMBLE OUT
JOHAN FRENDBERG
Eric´s Blues Unit
KAPTEN BLÅSKÄGG
Better Than You
GLEN SPOVE & THOMAS PICHLER
OBAND
Peter Meduza Solokvist
LITTLE BO BLUESBAND
BENJAMIN NILSSON DJ
GLESBYGD´N
JAN WALLENTIN
KALORIAS
Gör Ni?
DEQUELO
LANDS
BALLONGKONSTNÄREN JENSEN
FRANKY ROBERT
Scen & Nöjesproduktion i Sala AB
Glenn Hysén
Alain Coloma
DEEP & SHALLOW
Jonas Tyskhagen
Las Vegas Allstars
Jonas & Martin
SHOTGUN CRACKERS
DOS
SLAGSMÅLSKLUBBEN
ANTE
HOPPBORGAR
Fria Progg
Presidents & Heroes
JÖSSES AMALIA
Sinthia Doll
Eventpersonal
Wall Street
RYNOS ROCKERS
MASIP
JANNIS ELIASSON NEW COSMOS
Brother Giant
SECRET CIRCUS
MILLES
MAMMAS MAMMA
State of Grace
Dj Maja & Elin
Das Polizei
MAN MEADOW
STOCKHOLM SOUL BAND
CLOWNEN BIZZY
JENNY ASTERIUS PERSSON
GABRIEL FORS
Ronja
TOMAS KVAPIL
YOU & ME
RICHARD HÄGER
Jimmy Södermark
The Wave
Pajoto
Jättebandet
ASKERSUNDS MANSKÖR
ALEXANDER BARD
NIGEL BARLOW
NOREENA HERTZ
FRANS JOHANSSON
JAN LAPIDOTH SR.
ALF REHN
LISA RENNERSTEDT
JAN SÖDERQVIST
BJÖRN-ERIK WILLOCH
ANDERS WASSER
FREDRIK SEVERIN
ALEXANDER SACCONE
GUSTAV SILÉN
VICTOR FREDELL
ANDERS HANSSON
CHARLIE BENNET
MICKE DAHL
CHILLI VANILLI
Sabaton
Special Edition Band
Soilwork
PATRIK ARVE
RÖDA BÖNOR
All There Is
Nöjesbiletten
Instant Karma
SHAYKAZ
REZA
Göran Sjöberg
Lena Magnusson
KOPI LUWAK
TOVE PERSSON
SKUGGAN RUKAR
SKÄRGÅRDSTRUBADUREN
ÖRJAN HULTÈN NEW QUARTET
KUNGEN
TOMTEN STEN-ERIK KVARNSTRÖM
FLASKHALSHUGGARE
ODD blues
Sleazy Deazy
PMS
Phonk´n´Deevahs
Martin Almgren
PETER
Smilbandet
KUNG
DREAMLAND SHOW spelar TOM WAITS
BRORSAN & JAG
Divided Bliss
Swarm of Locust
Käcken & Garefors
Malmö Brass Band
Altitune
SEGWAY
BOB & THE DIAMONDS
ALEAKIM
Gycklargruppen Leer
DON CORLEONE
22
Soul Salvation
Partycompagniet
Plumzan
HANK LENNARTZ
SUFFIX
SPRITPROVNING MED MATS SKÖLD
MUMINTROLLETS GYLLENE SVANS
Max Carling & Bröderna
Pigs in Space
KRISTINA HANSDOTTER
JERRY LINDAHL SABRERAR
BABIAN
DEKTEKTIVBYRÅN
NEXT STOP:HORIZON
THIS IS HEAD
UNIVERSAL ZOO
LISA PEDERSEN
OLOF SUNDSTRÖM
SVANTE JANSSON
Erato
Panetoz
Flens Farliga
EXTRA ALLT
William Wübbe
Franco Pertunaj
LARA CROFT
Francis Band
Swecoach AB
A Tribute to Nirvana Unplugged
BLACK TRAIN
Mo Joe
ZANDERLÉHN
HANDSOME BROTHERS
JESSE JAMES AND HIS GANG
Johnny Kask
REBOUND
Jon Ben Berger and The Rhythmman Band
TNT
THE ROYAL ACES
DANNE
ZANDMAN
PER DUNSÖ
Cold Sweat (James Brown)
Bröderna Hallberg
CIRCUS MIRAMAR
GERSHWIN SHOW
BM3
Status Two (Status Quo)
Annis Brander
Stefan Ajax
Sven-Erics
King Edward´s
GERT LENGSTRAND ROCKSHOW
BJARNE MED ALLSÅNGSORKESTERN
TAXÉN WELLANDER ERIKSSON
TIPPLER
FREDRIK LINDHOLM
ROOTS MANDING
Lattjo Liveband
Putte Trubadur
Triple X
Hej & Hå
Alvenfors
The Diverse
Kronan
Ellington
PETER LILJEGREN
TWO BY TWO
MARION
DR ALBAN LIVE
ANDERS OLSSON
SARI SUNDQVIST
Gloryfied
MAJLI FRISK
STEFAN PERSSON
MARIANNE GRENANDER
URPO
TINA NORDBERG
Ove Lindbäck
Helt Okej
Remsle Treo
MÅNSSON TRI STARS
Tomtar & Troll
EveneMagnus
DJ Deal
GUGGE
Gärningsmännen
HALMSTADS PÄRLOR
COVER UP
BEASTED
DIMLJUS
KIRA KIRA
TOBIAS FROBERG
SIVERT HÖYEM
MATTIAS HELLBERG & THE WHITE MOOSE
SPARZANZA
PINTANDWEFALL
MEAN STREETS
AGENT SIDE GRINDER
PER EGLAND
JENNIE ABRAHAMSON
RASMUS KELLERMAN
SAMLING
JOHAN ÖRJANSSON
KONDITORNS
BYE BYE BICYCLE
Gunnars Risberg
Life is Live
Trollkarlen Jonas
Joakim Dahlgren
Anton Kristiansson
ROGER RÅDSTRÖM
ARMAND MIRPOUR
NICKE BORG HOMELAND
MOTHER OF GOD
SONGS FROM THE SWEDISH BADLANDS
STEVIE KLASSON´s WEEDS
CARL NORÉN
HOOLA BANDOOLA BAND
Jakob Hellman
RASMUS SEEBACH
LÖSA FÖRBINDELSER
Rock in Trio
STJÄRNJUL
Jenny Berggren
GRAVEN STAR
Evgeni Dimitrov
ANNIS
FRANTIC FIVE
Henka & Johan
BENGAN JONASSON
MIA LEHNDAL
FUSIONLAND
Hans-Lennart & Co
ELLA
DAVE & DALE
Hälge Älg
SOUL EXPRESS
SKÅNSKA MAFFIAN
THE HEADLINES
PANDEMONIUM
Lechery
SOLITY
IMBER
BB BRAIN
LOU ROSSLING
WALDEMAAR
MARTIN BENGTSSON
GYCKLARGRUPPEN LATTJO
The Die Hard 4.0
Covermeet
Aptricket
THRUSH
Folk i synnerhet
ANNA BERGENDAHL
RASMUS VIBERG
DREAMS
SANDINS
MELISSA WILLIAMS
EXCESS
AGNETA NULLE ERIKSSON
Remind
GREVENS BLUESBAND
INCAFLÖJTEN & BRUMMANDE TRUMMAN
Andreas Eriksson
SVANTE BLOMQVIST
Manolis Zontanos
Tomi Walamies
Helga Schneider´s Tyrolerkapell
Martin Krantz
Daan Machmar
Kristoffer & Samuel
Damn Delicious
Ida Bois
Karavan
LOUISE JOHANSSON
Sjung med alla barn
AMARANTHE
ROBIN HOOD med GULASCH
CARL FLEMSTEM
JONAS BACKMAN SWINGERS
CEOLNACROI
Henrik Koponen
BIRGITTA WOLLGÅRD
EDDIE & JESSES JAZZGOSSAR
Jakkin Wiss
EMIL
PlaGiaT
Musikkrysset Live
EMCO Elektronik
EDDIE BRUHNER
CLOWNEN MATTIS
Ellinor Asp & Friends
MJ MUSIK AB
THE MICHAEL JACKSON HONOUR BAND
Daniel & Mange
The Lago´m bröllopsband
KENNETH ARNSTRÖM KEEP SWINGING
KENNETH ARNSTRÖM ORIGINAL N. O. JAZZ BAND
KENNETH ARNSTRÖM JAZZ FEELING QUINTET
EYEBALLIN TORPEDOS
VEMUND THORÉN
MATTE ELLIOT
LAGGES ORKESTER
LILITHA
Slangbella
The Bland
Chris Noodles
Cirkus Wictoria
LOVE REVOLUTION
Edge Design & Technology
FRIBERG & JOHANNESSON COMBO
JOHANNESSON & SCHULTZ
SIXTUS
PETER JOHANNESSON
PETERS COVERTRICK
The Swedish Chamber Trio
Adel Kjellström
FRANK OLSSON BLUES ROAD
FRANK OLSSON JAZZ DIRECTION
Magnus Jonasson
David Nilsson
Herr Nilssons
Niklas Lind
TRIBUTE ORCHESTRA
VOULEZ-VOUS CONCERT
MOA
COLLIN
TERESIA K. SCHER
JIMMY FOGELSTRÖM
Nordic
Magnus Zetterlund
One4Event
Ja Biel
JACOB & SEBASTIAN
James Gamba & Richie Bardsley
Fred Hot Peppers
CANAL CREEPERS
LOUISIANA DIXIE KINGS
JELLY BABIES
DRAGSPELS GUNHILD
SUMOBROTTNING
Moondogs
Andreas Arvidsson
AIR CASTLES
AMPLIFETES
DAG FÖR DAG
Den Svenska Björnstammen
HARALD BJÖRK
JAY JAY JOHANSSON
JOHNOSSI
JOSÉ GONZALEZ
LAST DAYS of APRIL
PETER BJORN & JOHN
PETER MORÉN
REVL9N
ROLL THE DICE
TUTANKAMON
WILDBIRDS & PEACEDRUMS
Lindström Produktion FA
Lars W Toll
Axelhof
Fredrik Thörn
Alenco
2 1/2 MÄN
Uppgång & Fall
CLARAS DRUMSHOP
DE FULA GUBBARNA
PÅGAR SOM VÅGAR
BESAME
SOULRIDERS
Truba Moll
LARS TELBRANT
KARMA TREE
Slagg
Magnus Gislason
Pancho
Chisambas
Ronnie Lätt
Bara Bluff med Håkan Pettersson
Linus Duo
David Farr
Leif Bertas
Kim Swing & Angelica Alm
BG Johansson
NICO
Kerstin Ryhed & Britta Bergström
The Wall of Sound
Wolfman Jack
Per Myrberg
Little Darlings
David Miles
Trailerpark Idlers
Torsdagsorkestern
Magnificent Sanctuary Band
David Druid
Anders Schärer
Dj Erik B.
Dj Pierre
Dj Mo
Kerstin Ryhed Lundin & Britta Bergström
Högt Spel
Mad Dogs
Conny Evensson
Jonas & Jonas
Captain Black Beard
Party PoPPers
Schlager Jul
Ernst Kirchsteiger
Carl Erik Thörn & Adoren Cristals
Nalla Påhlsson
Beatrice Eriksson
Culinar Festlokal
Terry Spicer
James Gamba
Dj Nagelkerke
Dj Weimann
Kapten Karlsson
The Jimmys
Soul Fetch
Dimitri
Turnouts
Morfis Bixur
Niklas Pettersson & Felix Andersson
Greek Cookin Quartet
Marvin Greek
The Blackbird Burlesque Cabaret
Sixpackthunder
The Little Darlings
Jane Helen